Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası

27.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanyanın tüm detaylarını yazımızda bulacaksınız. İlgili kampanya 24 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 15 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası

Bankaların farklı sektörde yer alan firmalarla kredi kartlarını yaygınlaştırmak adına yaptıkları kampanya ve çekilişler incelememiz tam hız devam ediyor. Bursa kökenli köklü bir alışveriş merkezi olan ve ana sektörü havlu, bornoz gibi tekstil ürünleri olan Özdilek markasının İş Bankası tarafından verilen Maximum özellikli kredi kartları için düzenlemiş olduğu kampanya ile karşınızdayız. Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanyanın tüm detaylarını yazımızda bulacaksınız. İlgili kampanya 24 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 15 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Bankaların düzenlemiş olduğu bu tarz kampanyalarla benzerlik gösteren Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası için Özdilek marketlerden tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Belirttiğimiz tarihler arasında Özdilek marketlerden yapacağınız farklı günlerdeki 100 TL ve üzeri alışverişin üçüncüsünde tam 30 TL değerinde maxi puan kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için Maximum özellikli kredi kartınızla yapacağınız ödeme işlemlerinin Maximum özellikle pos cihazları aracılığıyla yapılması gerektiğini kesinlikle unutmayınız. Kampanya belirttiğimiz gibi farklı günlerde yapılacak olan alışverişleri saymaktadır. Aynı gün içerisinde farklı alışverişlerde dahi olsa 100 TL üzeri ödemelerinizin sadece bir tanesi sayılacaktır. Kampanya detaylarında belirtilen harcamaları yaparak 30 TL maxi puan almaya hak kazandığınızda ilgili puanlar kampanya bitiminden maksimum 7 gün sonra kartınıza yüklenecektir.

Özdilek Maximum Kart 30 TL Hediye Kampanyası dâhilinde kazandığınız maxi puanların 15 Mart 2017 tarihine kadar harcanması gerekmektedir. Bu tarihe kadar harcanmayan puanlar 16 Mart 2017 tarihinde yükleme yapılan kartlardan iade alınacaktır. İş Bankası tarafından verilen ve aidatsız kredi kartı olarak bilinen İş’te Üniversiteli kartları aile yapılan işlemler, vadematik kullanılarak yapılan ödemeler ve şirket kredi kartlarının kullanılması sonrasında kampanyadan 30 TL hediye maxi puan kazanılamamaktadır. Ayrıca Maxi Puan kullanılarak yapılan ödemelerde de kampanya şartları dâhilinde ödeme yapmış sayılmamaktasınız. İnternet üzerinden satış gerçekleştirilen ÖZDİLEK’in resmi e-ticaret sitesinden yapılan harcamalar kampanya dâhilinde sayılmayacak olup, bankamatik kartları ile yapılan işlemlerde 30 TL hediye kazanma fırsatı devam etmektedir. Bankamatik kartları ile kampanyaya katılım için SMS şartı aranmaktadır. Bankamatik kartının bağlı olduğu cep telefonu numarasından büyük harflerle OZDILEK yazarak boşluk bırakıldıktan sonra harcama yapılan veya yapılacak olan bankamatik kartının son altı hanesinin 4402‘ye mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.