Paraf ile Market ve Akaryakıt Harcamalarınıza 60 TL ParafPara!

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Halkbank tarafından gerçekleştirilen Paraf kartı ile Market ve Akaryakıt Harcamalarınıza 60 TL ParafPara hediye kampanyası hakkında ki tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Paraf ile Market ve Akaryakıt Harcamalarınıza 60 TL ParafPara!

Önümüzdeki Yaz aylarında düğünüm olması nedeniyle bankalar tarafından verilen kredi kartlarının sağladıkları avantajları iyi takip etmem gerekiyor. Birçok kalemde alışveriş yapacak olmam nedeniyle kredi kartlarının sağladıkları avantajları iyi değerlendirerek ihtiyaçlarımı en ekonomik yöntemlerle çözmem gerekiyor. Özellikle büyük kalemlerden sayabileceğimiz beyaz eşya ürünlerinde büyük avantajlar sağlayan, peşin fiyatına diğer bankalara oranla daha uzun vadeler sunan Paraf geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğu yeni kampanyalar ile market ve akaryakıt alışverişlerinde de ekonomik çözümler sunmaya başlamıştır. Halkbank tarafından verilen Paraf kartın büyük avantajlar sağlaması nedeniyle, bilinçli kullanımına dikkat edilerek ilk kart alacakların mutlaka tercih etmesi gereken kredi kartı türlerini arasında yer almaktadır.

6 Ocak 2017 tarihinde başlayan kampanya 5 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir. İlk iki 75 TL’lik işlemde herhangi bir ParafPara kazanamayacağınız kampanyada üçüncü 75 TL ve üzeri alışverişinizde 20 TL, 5. yapılacak olan 75 TL ve üzeri alışverişlerde yine 20 TL ve 7. yapılacak olan 75 TL ve üzeri alışverişinizde 20 TL daha ParafPara kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Kısacası toparlayacak olursak 7 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt ve market alışveriş yaptığınızda toplamda 60 TL ParafPara kazanma fırsatınız olacak. Zaten normalde de yapacağınız bu harcamalar için kampanyaya katılarak 60 TL’ye varan ParafPara kazanmak çok mantıklı bir işlem olacaktır. Müşteri kart bazında değil de müşteri bazında kampanyadan bir defa yararlanabilecektir. Yani kampanya dahilinde maksimum 60 TL değerinde ParafPara kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için kampanyaya katılmadan hemen önce kayıt işlemi yaptırmanız gerektiğini kesinlikle unutmayın. Kredi kartınızın bağlı olduğu cep telefonu numaranızdan KAMPANYA yazarak 3404‘e SMS yollayarak kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Kampanyaya katılımınızın gerçekleşmesi için mesajı attıktan sonra attığınız mesajın Halkbank’a ulaşması ve Halkbank tarafından kampanyaya katılımınızın alındığına dair dönüş mesajı atması yeterli gelecektir. Paraf ile Market ve Akaryakıt Harcamalarınıza 60 TL ParafPara kampanyasına katılabilmek için bankaya atacağınız SMS operatör tarafından ücretlendirilmeyecektir. Kampanyaya katılım için bir SMS attığınızda sahip olduğunuz tüm Halkbank Paraf özellikli kart ile kampanyaya katılmış sayılacaksınız. Kampanya dahilinde geçerli olan kartlar arasında ek kartlar, Parafly ve sanal kartlar olsa da Business kartlar ve Halkvardlar ile yapılacak olan işlemler kampanya için geçerli sayılmamaktadır. Kampanyaya katılım sonrasında ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler kampanya dâhilinde sayılmayacaktır. Ayrıca harcama sonrasında yapılan iptal ve iade işlemleri de hesaplardan düşülecektir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.