Paraf Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Kampanyası

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Fakat Paraf tarafından yapılan ve Paraf Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Kampanyası olarak adlandırılan bu kampanya hakkında yorum yapmadan geçmeyeceğiz.

Paraf Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Kampanyası

Bankaların kredi kartı müşterilerine sundukları avantajlar özelikle Ocak ayının gelmesiyle birlikte Motorlu Taşıtlar Vergisi üzerine yoğunlaşmıştır. Tüm bankaların kampanyaları üzerinde incelemeler yaparak birden fazla kredi kartı seçeneği olan ziyaretçilerimizin kendi ekonomilerine en uygun kampanya ile karşısına çıkan banka kartıyla MTV ödemesini yapabilmesi için uğraş veriyoruz. Bazı kampanyalara yorumlarımızı ekliyor bazılarına eklemiyoruz. Bunu genellikle ya çok iyi gördüğümüz kredi kartı kampanyaları ya da vasat olduğunu düşündüğümüz banka kampanyaları için yapıyoruz. Fakat Paraf tarafından yapılan ve Paraf Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Kampanyası olarak adlandırılan bu kampanya hakkında yorum yapmadan geçmeyeceğiz. Bütün MTV ödemeleri kampanyalarını incelediğimiz için müşterileri için ekonomik anlamda en makul çözümlerde MTV ödeme fırsatı sunan kartın Paraf Özellikli kredi kartları olduğunu söylemeden geçersek hakkını yemiş oluruz.

 3 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olan kampanya 10 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında geçerli olacak olan MTV ödemeleri yapılan ödeme miktarına göre değişiklik göstererek 3 veya 5 taksit halinde ödenebilecektir. www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan ödemelerde 500 TL’ye kadar olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz banka tarafından otomatik olarak 3 taksite bölünecektir. MTV ödemelerinin 500 TL‘yi aşması durumunda ise ilgili ödemeler banka tarafından otomatik olarak 5’e bölünecektir.

Belirtilen tarihler arasında geçerli olacak Paraf Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Kampanyası dahilinde peşin yani tek çekim ödeme seçeneği bulunmamaktadır. İlgili işlemlerin otomatik olarak bölünebilmesi ve herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için ödemelerin Paraf POS’lar aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Kampanyaya dahil olan kredi kartları arasında Bussines kartlar ve Parafly kartlar yer almaktaıdr. İade ve iptal işlemlerinin haricinde ParafPuan kullanılarak yapılacak olan ödemelerde de kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyada belirtilen tarihlerden önce ödeme yapanların geçmişe dönük herhangi bir hak alması mümkün olmayacaktır. Başta bahsettiğimiz gibi tüm kredi kartı kampanyalarında duyurulanlar arasında MTV ödemelerine en çok vade sunulan kart Paraf olarak dikkatimizi çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.