Paro Kart Bebek Bezi Çekilişi

20.11.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Paro Kart 1 Yıllık bebek bezi çekilişi için sayılı günler kaldı. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen sayfamızdan çekilişe katılabilirsiniz.

Paro Kart Bebek Bezi Çekilişi

Koç grubuna ait olan birçok grupta çeşitli çekilişler veya kampanyalar için ihtiyaç duyulan kartlardan Paro Kart hakkında bilgisi olmayan neredeyse yok gibidir. Sürekli güncel çekilişler ve kampanyalar hakkında dijital ortamda Paro Kart ile ilgili detaylar dolaşmaktadır. Biz bu yazımızda Paro Kart Bebek Bezi çekilişi hakkında detaylar vereceğiz.

Bebeklerin günlük ihtiyacı olan malzemeler arasında yer alan bebek bezleri, özellikle günümüz ekonomik şartlarında insanların maddi anlamda çeşitli güçlükler yaşayabilmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda çeşitli çekilişler veya kampanyalara katılarak bebek bezi konusunda ekonomik veya ücret ödemeden çözümler üretilmesi son derece önemlidir. Koç grubuna ait şirketlerde genellikle ortak kampanyaların ve çekilişlerin yürütülmesine olanak sağlayan Paro Kart vasıtasıyla geçtiğimiz günlerde duyurulan bebek bezi çekilişi de bu yönde uygulamalar arasında yer almaktadır. Paro Kart Bebek Bezi çekilişi sayesinde şirket çekiliş sonrasındaki talihlilerin 1 yıllık bebek bezi ihtiyaçlarına eş değer özelliklerde ve adetlerde bebek bezi teminini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebileceği şeklinde açıklamalar yapmıştır.

Çekilişe Katılmak için: TIKLA

Paro Kart sahiplerinin katılabileceği bebek bezi çekilişi hakkında detaylara sayfamız ve bu yazımız aracılığıyla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili çekiliş sonuçlarının yer alacağı ortamlar hakkında da yazımızın ilerleyen bölümlerinde bilgiler bulabileceksiniz. Milli Piyango idaresinden alınan izinle yapılan Paro Kart Bebek Bezi çekilişine paro kartın resmi sayfası üzerinden başvurulur kabul edilmektedir. İlgili firmanın bebek bezi çekilişine kayıt olabilmek için kayıt işleminin 13.10.2016 ve 20.11.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çekilişe katılabilmek için bahsettiğimiz sayfaya yeni üye olmak, eğer eski üyeyseniz de bilgilerinizi güncel haliyle değiştirmeniz yeterlidir. Katılım ücretsiz olup kampanyaya katılım 1 hak ile sınırlandırılmıştır.

Paro Kart Bebek Bezi çekilişinin sonuçları 24.11.2016 tarihinde  gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecektir. Bahsedilen tarihte gerçekleşecek olan çekiliş saat 11’de noter huzurunda yapılacaktır. Çekiliş sonrasında kazanan 2 kişi belirlenecek olup, bez çeşitleri firma tarafından belirtilen şekilde kazanan talihlilere ödülleri verilecektir. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre talihlilere verilecek olan bezlerin maddi değeri 1173,51 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakam Türkiye şartlarında karşılığında bebek bezi olarak ödül veriliyor olsa da birçok aile için maddi anlamda çok rahatlatıcı bir ödüldür. Çekiliş sonrasında kazanan talihliler 28.11.2016 tarihi itibariyle Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.