Paro Kart iPhone 7 Çekilişi

23.11.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Paro kart kullanıcılarına kazandırmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sayfamızda bulunan linke tıklayıp açılan formu ücretsiz doldurduğunuz zaman çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Paro Kart iPhone 7 Çekilişi

Apple firması tarafından geçtiğimiz aylarda satışa sunulan iPhone 7 yurt içinde ve yurt dışında büyük bir beğeni kazanmış ve satış rakamları çok kısa sürede ciddi rakamlara ulaşmıştır. Fakat ülkemizde ekonomik şartların diğer ülkelere göre biraz daha zor olmasına ülkemizdeki vergilendirme sistemi de eklenince iPhone 7 almak çoğu insan için hayalden öteye geçemiyor. iPhone 7 almak maddi anlamda çoğunluğu zorluyor olsa da farklı kampanyalar ve çekilişler ile ücretsiz bir şekilde sahip olmak imkansız değil.

iPhone 7 modelinin büyük beğeni toplamasını fırsat bilen birçok firma reklam kampanyalarında çeşitli çekilişlerle iPhone 7 dağıttıklarını duyurmuşlardır. iPhone 7 çekilişlerine katılmak genellikle ücretsiz olsa da bazı firmalar nakit ödeme yerine çeşitli taahhütlerle insanların iPhone 7 sahibi olmalarına fırsat tanımaktadır. Fakat ücretsiz olarak iPhone 7 alabilmek için tüm firmaların düzenlemiş oldukları çekilişlerin yer aldığı sayfamızı ve ilgili linkleri takip etmeyi ihmal etmeyin.

iPhone 7 telefon modeline ücretsiz bir şekilde sahip olabilmenizi sağlayacak çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey Koç Grubunun birçok şirketinde indirim kazanmanızı, kampanyalara dahil olmanızı sağlayan Paro Kart’ın resmi internet sitesine girerek yeni yıl kampanyası için başvuruda bulunmaktır. Paro Kart sahiplerinin katılabileceği çekiliş ücretsiz olup kartınız olmaması halinde kolaylıkla temin edebilir ve yine ücretsiz olarak çekilişe katılabilirsiniz.

Ücretsiz Çekilişe Katılmak İçin TIKLA

Paro Kart iPhone 7 Yeni Yıl Çekilişinde 2 adet talihliye cep telefonu 50 adet talihliye ise Trust Urban 21227 Primo Powerbank ücretsiz olarak hediye edilecektir.  Paro Kart resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çekilişe katılım 22 Kasım 2016 ve 31 Aralık 2016 tarihleri arasında basit bir form aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Paro kartların bilgilerinin güncellenmesinin ve marka bilinirliğinin arttırılması için düzenlenen çekilişe yeni paro kart temin ederek katılabileceğiniz gibi, eski bilgilerinizi güncelleyerek de katılabilirsiniz. Yeni kayıt olan veya bilgilerini güncelleyen her bireysel katılımcı bir çekiliş hakkı kazanacaktır. iPhone 7 kazanan talihliler 4 Ocak 2017 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş noter huzurunda gerçekleştirilecek olup Paro iPhone 7 Çekilişi sonuçları 06 Ocak 2017 tarihinde Birgün Gazetesi aracılığıyla ilan edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.