Pegasus 2017 Ramazan Kampanyası

21.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Pegasus 2017 Ramazan Kampanyası olarak adlandırılan ve geçtiğimiz günlerde duyurulan içerikte 2017 Ramazan ayı için geçerli bilet kampanyası yapılmıştır.

Pegasus 2017 Ramazan Kampanyası

Türk Hava Yolları tek başına havayolu taşımacılığı sektöründe yer aldığı dönemlerde uçakla bir yerden bir yere seyahat edebilmek büyük bir zenginlik göstergesi olarak kabul edilmekteydi. Fakat özel şirketlerin hava yolu şirketi olarak hizmet vermeye başlamasıyla birlikte sektör daha da canlanmış ve artan rekabet ortamı nedeniyle fiyatlar yolcuların lehine sürekli düzenleniyor olmuştur. Erken rezervasyon avantajlarının her zaman için bulunduğu hava yolu seyahatlerinde özel günler için firmalar tarafından düzenlenen kampanyaların takip edilmesi kişilerin daha ekonomik yolculuklar yapabilmesinin önünü açacaktır.

Geçtiğimiz günlerde Pegasus firması tarafından duyurusu yapılan kampanya da erken rezervasyon haricinde ekonomik fiyat alabilmenizin önünü açtığı için ihtiyaç bulunması halinde kesinlikle değerlendirilmesi gereken kampanyalar arasında yer almaktadır. Pegasus 2017 Ramazan Kampanyası olarak adlandırılan ve geçtiğimiz günlerde duyurulan içerikte 2017 Ramazan ayı için geçerli bilet kampanyası yapılmıştır. Yurtiçi uçuş biletleri 50 TL, Kıbrıs 90 TL fiyatla çok ekonomik bir şekilde sizleri beklemektedir. Kampanya duyurulduğu andan itibaren başlamış olup, ilgili fiyatlardan biletlerinizi 24 Şubat 2017 tarihine kadar alabilir ve Ramazan ayı için ekonomik fiyatlarla uçmanın keyfine varabilirsiniz.

Pegasus firması tarafından akıllı telefonlar için özel hazırlanan mobil uygulama aracılığıyla alabileceğiniz indirimli biletleri ayrıca firmanın resmi internet sitesi olan flypgs.com adresi aracılığıyla da temin edebilirsiniz. 24 Şubat 2017 tarihine kadar alabileceğiniz biletler için tercih edebileceğiniz tarih aralığı 23 Mayıs 2017 – 23 Haziran 2017 olarak belirlenmiştir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.