Pegasus Budget Kıbrıs Kampanyası

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Pegasus Plus’lı Türkiye’nin her yerinde Budget ile kazanıyor. Şimdi Kıbrıs’ta da kazanma fırsatı başlıyor! Pegasus Plus, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarında kullanılan bir karttır. Koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarında kullanılır.

Pegasus Budget Kıbrıs Kampanyası

Pegasus Plus’lı Türkiye’nin her yerinde Budget ile kazanıyor. Şimdi Kıbrıs’ta da kazanma fırsatı başlıyor! Pegasus Plus, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarında kullanılan bir karttır. Koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarında kullanılır. Ayrıca program ortağı olan iş yerlerinde yaptıkları harcamalardan Uçuş Puan kazanmalarını sağlar. Pegasus Plus, daha sonra kazandıkları bu Uçuş Puanlarını yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları için kullanmalarını sağlayan bir uçuş programıdır. Pegasus Plus ile ücret ödemeden programa üye olan müşteriler programın tüm kampanya ve ayrıcalıklarından faydalanabilirler.

Kampanya Özellikleri

Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken 01 Ocak / 31 Aralık 2017 tarihleri arasında biletinizi almak.

Kampanya Kuralları:

  • Kampanyadan sadece Pegasus Plus üyeleri faydalanabilir. Pegasus Plus üyesi değilseniz Pegasus’un resmî sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Dilerseniz mobil web sitesinden de kayıt yaptırmanız mümkün. Pegasus Plus sayfaları altında yer alan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra puan kazanmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz. cep telefonu numaranız Üyelik bilgilerinizde yer alan ve sizin sisteme giriş yapmanızı sağlayan üye numaranızdır. Üyeliğiniz oluştuğunda size bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile üyelik sayfanıza giriş yaparak hem size özel kampanyalara hem de uçuş ve puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya tüm Türkiye ve Kıbrıs Budget ofislerinde geçerlidir.
  • Pegasus Kıbrıs Kampanyası ile bilet almadan önce üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yaptıktan sonra ancak kampanya kapsamındaki biletleri alabilirsiniz. Yolcu Bilgileri ekranında Pegasus Plus üye numarası yazılmalıdır. Telefon numaranız Pegasus Plus üye numaranızdır.
  • Yolcu isim kodunda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca yolcu isim kodundaki Pegasus Plus’lı misafirler hediye Uçuş Puanları kazanabilecektir.
  • Aracı Pegasus sistemindeki telefon numaranızla kiralamalısınız. Pegasus Plus sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası aynı olmadığı durumda Uçuş Puan kazanımı olmayacaktır.
  • Pegasus Kampanyası ile müşteriler her araç kiraladığında 25 TL kazanır. Aracın kiralandığı süre önemsizdir.
  • Kiralamalarda Budget genel kiralama koşulları geçerlidir.
  • Budget ofislerine detaylı bilgi edinmek için uğrayabilirsiniz.
  • Pegasus ve Budget kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.