Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı

13.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı 12 Ocak 2017 – 14 Ocak 2017 tarihleri arasında alınacak olan biletlerde geçerlidir.

Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı

Otobüs yolculukları özellikle uzak şehirlere yapılan yolculuklarda çekilmez bir hal alabiliyor. Özel sektörde yer alan havayolu şirketlerinin kampanya üzerinde kampanya yapıyor olmaları ve özellikle erken rezervasyon imkânlarından yararlanıldığı durumlarda uçakla yolculuk otobüs yolculuklarından dahi ekonomik olarak gerçekleştirilebiliyor. Kara ve hava yolu arasındaki zaman tasarrufundan yapılacak karın maddi olarak değerinin ölçülmesi ise elbette mümkün değildir. Fakat bahsettiğimiz şartlarda ekonomik olarak uçabilmek için öncelikle firmalar tarafından düzenlenen ve genellikle kısa süreli olarak gerçekleştirilen kampanyaları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Sektörde yapmış olduğu kampanya ve indirimler ile adından sıkça söz ettiren özellikle son aylarda çok tercih edilen firma olan Pegasus Havayolları geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya duyurmuştur. Sayfamız aracılığıyla yazımızın devamında detaylarını paylaşacağımız kampanya Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı olarak adlandırılmaktadır.

Öncelikle zaten ekonomik olan havayolu bilet fiyatlarında % 25 gibi bir oranla indirim yapılmasının mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı olarak adlandırılan kampanya kısa süreli bir kampanya olması sebebiyle zaten yolculuk yapacak olan bireylerin hızlı hareket etmesi tavsiye edilmektedir. Kampanya kısa süreli geçerli olsa da bilet satın alacağınız aralığın firma tarafından uzun tutulması Pegasus % 25 indirim fırsatına olan ilginin büyük olacağını göstermektedir. Pegasus İndirim Günlerinde % 25 İndirim Fırsatı 12 Ocak 2017 – 14 Ocak 2017 tarihleri arasında alınacak olan biletlerde geçerlidir. Uçacağınız tarihi ise 7 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında belirleyebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanarak % 25 indirimli bilet satın almanın avantajını elde edebilmek için uçak biletinizi Pegasus’a ait olan mobil uygulamada ya da firmanın resmi internet sitesi www.flypgs.com aracılığıyla satın almalısınız. İlgili indirimi elde edebilmek için ödeme sayfasında yer alan kampanyalar bölümünde Tüm Uçuşlar % 25 indirimli seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Kampanya uçuş tarihi açısından uzun bir zaman dilimini kapsıyor olsa da 28 Nisan – 2 Mayıs, 18 Mayıs – 22 Mayıs ve 8 Haziran – 12 Haziran tarihleri arasında alınacak olan uçak biletleri için geçerli değildir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.