Pegasus Rocketmiles Kampanyası

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kampanyalarıyla birçok insanı yurt içine ve yurtdışına uçuran Pegasus Kampanyaları yeniden sizlerle. Hem güven hem de konfor arayanlar için birer tercih noktası olan Pegasus’un kampanyalarını sizin için inceledik.

Pegasus Rocketmiles Kampanyası

Hava taşımacılığı sektörünün öncülerinden olan Pegasus tekrardan her keseye hitap etmeye devam ediyor. Kampanyalarıyla birçok insanı yurt içine ve yurtdışına uçuran Pegasus Kampanyaları yeniden sizlerle. Hem güven hem de konfor arayanlar için birer tercih noktası olan Pegasus’un kampanyalarını sizin için inceledik. Aşağıda Pegasus’un en güncel kampanyalarını bulabilirsiniz.

PEGASUS PLUS & ROCKETMİLES İŞ BİRLİĞİ

Pegasus Rocket Miles kampanyası çerçevesinde konakladıkça miller kazanın.

KAMPANYA TARİHİ: 14 Haziran / 31 Aralık 2017

Rocketmiles ile otel rezervasyonlarını gerçekleştiren Pegasus Plus üyeleri konakladığı her gece için 20 ila 300  puan arasında uçuş puan kazanıyor. Dünyanın dört bir yanında yer alan 400.000 otelden birini seçerek Uçuş Puan kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Biriktirdiğiniz Uçuş Puanları bir sonraki seyahatinizde kullanabilirsiniz.

Nasıl Uçuş Puan Kazanabilirim?

 • Kampanyadan Pegasus Plus üyeleri faydalanabilir. Pegasus Plus üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.
 • Otel rezervasyonunuzu Rocketmiles’tan yapın
 • Rezervasyonunuzu gerçekleştirirken sadakat programı seçimi istenecektir. Orayı Pegasus Plus olarak seçin.
 • Pegasus Plus üyelik numarasınızla rezervasyon işleminizi tamamlayın. Unutmayın, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarası Pegasus Plus üyelik numaranızdır. Eğer Pegasus Plus’a üye değilseniz, Uçuş Puanı kazanımı olmayacaktır.
 • Bir kişiden fazla misafir ile birlikte rezervasyon yaptırılırsa yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus Pluslı misafirimiz hediye puan kazanacaktır.
 • Otel rezervasyonlarında Rocketmiles’ın genel koşulları geçerlidir. Pegasus ve Rocketmiles koşulları ve kampanya şartlarını değiştirmekte özgürdür.
 • Pegasus’a yapacağınız istek/dilekleriniz ve sorularınız için Rocketmiles’ın müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. 1 773 257 76 80 veya 1 855 355 76 25 numaralarını arayarak ulaşabilir ya da concierge@rocketmiles.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kazandığım Uçuş Puanları ne zaman kullanabilirim?

 • Otel konaklamanızı tamamladıktan iki hafta sonra uçuş puanlarınız Pegasus Kart
  hesabınıza aktarılacaktır.
 • Uçuş Puanları Pegasus Plus hesabınıza yüklendiğinde herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan kullanabilirsiniz.

Kazandığım Uçuş Puanları nasıl harcarım?

 • Kazandığınız Uçuş Puanlar konaklama gerçekleştikten 2 hafta sonra hesabınıza yüklenecektir. Yüklenen bu Uçuş Puanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer Uçuş Puanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz.
 • Kazandığınız Uçuş Puanların geçerlilik tarihi 2 yıldır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.