Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye

25.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Petrol Ofisi tarafından düzenlenen kampanya da Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye olarak adlandırılmaktadır. Bu yazımızda ilgili kampanyadan nasıl yararlanılacağı konusunda detaylı bilgiler vereceğiz.

Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye

Akarkayıt istasyonlarının müşteri kapma yarışları farklı kampanyalar ile devam etmektedir. Düzenlemiş oldukları kampanyalar ile özellikle müşterilerin sürekli yakıt almalarını sağlayacak ödeme sistemlerine yoğunlaşan Petrol Ofisi tarafından düzenlenen kampanya da Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye olarak adlandırılmaktadır. Bu yazımızda ilgili kampanyadan nasıl yararlanılacağı konusunda detaylı bilgiler vereceğiz.

Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye olarak adlandırılan kampanyadan akaryakıt şirketinden öde geç sistemi ile akaryakıt alanlar yararlanabilmektedir. Bu ödeme sistemi kişinin aracından dahi inmeden yakıt alabilmesine imkân sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akaryakıt alımında kolaylık ve zamandan tasarruf sağlamasının haricinde hem benzinde hem de dizelde % 3 gibi bir avantaj sağlaması da sistemin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Petrol Ofisi 50 Kişiye 5000 TL Yakıt Hediye kampanyasından yararlanabilmek için öde geç sisteminden 50 TL’lik yakıt almanız gerekmektedir. Otogaz veya akaryakıt alımı sonrasında 5000 TL değerinde yakıt veya otogaz kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Kazanılan otogaz veya akaryakıtlar 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. Kampanyadan yararlanabilmek için Petrol Ofisi’nin kart sistemi olan Positive Card sistemindeki iletişim bilgilerinin, adres bilgilerini ve ad soyad bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. www.positivecard.com.tr adresinden ilgili güncellemeleri yapabileceğiniz gibi 0800 211 02 29 numaralı telefondan veya 0555 675 55 55 numaralarından Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Petrol Ofisleri’nde çeşitli ayrıcalıklar sunan sistemi kullanabilmek ve ilgili kampanyaya katılabilmek için ÖDEGEÇ sistemine henüz dahil değilseniz www.odegec.com.tr adresinden ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz. Yapacağınız işlem ile Petrol Ofisi tarafından verilen Positive Card’ınızı sanal kart, Visa veya Master Card’ınız ile bir kez eşleştirmeniz yeterli olmaktadır. Kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekiliş 1 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. İstanbul’da yapılacak olan çekilişin sonuçları 8 Mart 2017 tarihinde Posta gazetesi aracılığıyla ilan edilecektir. Kampanyaya katılım için Positive Card’ınızla ÖDEGEÇ sistemine dâhil olmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Her ne kadar tüm detayları vermiş olsak da kampanya ile ilgili sorularınızı yazımızda belirtmiş olduğumuz Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak sorabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.