Petrol Ofisi Avantajlı Kampanyaları

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Petrol ve akaryakıt sektörünün devlerinden olan Petrol Ofisi bu ay da müşterilerine avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Aşağıda Petrol Ofisi Kampanyaları sizler için incelenmiştir.

Petrol Ofisi Avantajlı Kampanyaları

Petrol ve akaryakıt sektörünün devlerinden olan Petrol Ofisi bu ay da müşterilerine avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Aşağıda Petrol Ofisi Kampanyaları sizler için incelenmiştir.

MİGROS KAMPANYASI

Petrol Ofisi Migros Kampanyası 27 Temmuz-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarında geçerlidir. Ayrıca Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tek seferde 2 adet 100 TL ve üzeri market alışverişi yapan kart sahipleri, 30 TL değerinde (3000) Positive puan kazanmaktadır. Fakat bu kampanya yalnızca tek kullanımlarda geçerlidir. Bu puanları almaya hak kazanan müşterilerin ödül puanları 29 Ağustos 2017’de alım yapılan karta yüklenecektir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, kurban, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu alışverişlerde bu kampanyadan yararlanamazsınız. Kazandığınız Positive puanları harcamak için yapmanız gereken en yakın kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarına gitmeniz yeterlidir. Akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) bu puanları dilediğinizce kullanılabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması şartı aranmaktadır. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarında deişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanya detaylarına ulaşmak için www.moneyclubkart.com veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ya da dilerseniz telefonunuzdan 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

BONKÖR VADAA PETROL OFİSİ KAMPANYASI

Petrol Ofisi Vadaa Kampanyası ile Yapı Kredi Word kart ile yapacağınız 4 defa 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5. akaryakıt alışverişiniz %50 bedava. Kampanyaya katılan ve World Üye İşyerlerinden olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından 16 Ağustos -30 Eylül 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 01-10 Ekim 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.