Petrol Ofisi’nde 25 TL İndirim Kampanyası

29.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Petrol Ofisi’nde 25 TL İndirim Kampanyası hakkında ki tüm detayları ve katılım koşullarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Petrol Ofisi’nde 25 TL İndirim Kampanyası

  Geçtiğimiz yıllarda benzin istasyonları tarafından verilen anahtarlık, temizlik bezi ve peçete gibi promosyon ürünlerinin devlet tarafından yasaklanması araç sahiplerini üzmüş olsa da benzin istasyonları farklı uygulamalar geliştirerek kampanyalara devam etmektedir. Günümüzde benzin istasyonlarının yapmış olduğu kampanyalar genellikle bankalar ve bankaların vermiş oldukları kredi kartlarıyla ilgili olmaktadır. Yasal olarak bu tarz indirimlerin verilmesi benzin istasyonlarıyla ilişkilendirilmediği için herhangi bir sıkıntı olmamaktadır.

Şimdi sizlere Vakıfbank tarafından verilen ülkemize ilk olarak Yapı ve Kredi Bankası tarafından dağıtılmaya başlanan World Card kullanımının Petrol Ofisi istasyonlarındaki kampanyalarından bahsedeceğiz. Kampanya Vakıfbank aracılığı ile Worldcard alan kullanıcıları direkt olarak hedef almıştır. Kampanya 1 Temmuz 2016 tarihinde başlamış ve 15 Ağustos 2016 tarihinde son bulacaktır. Bu tarihler arasında World üye iş yeri olup kampanyaya katılan Petrol Ofisi istasyonlarından ilgili indirimden yararlanılabilmektedir. Kampanyada dikkat edilmesi gereken nokta birazdan belirteceğimiz alt limitli benzin harcamalarının farklı günlerde yapılmasının gerekliliğidir.

Kampanyaya katılabilmek için Worldcard sahiplerinin kampanyaya dahil olan Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde 4 defa 100 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapması gerekmektedir. Bahsedildiği gibi farklı günlerde minimum 100 TL ve üzeri alışverişi 4 ve daha fazla yapan worldcard sahipleri kampanya dahilinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapmaları halinde 25 TL indirim kazanacaklardır. Kampanyanın başlangıç ve bitiş günlerine riayet edildiğinde ve bahsedilen kurallar yerine getirildiğinde indirim kazanılacak olan alışveriş işleminin 16 – 25 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. İndirimlerden yararlanabilmek için kampanyaya katılım şartı aranmaktadır. Katılma işleminin gerçekleştirilebilmesi için WorldCard’ınıza tanımlı olan cep telefonu numaranızdan PO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kampanyada kullanmak istediğiniz kredi kartının ön yüzünde yer alan rakamlardan son altı tanesini SMS aracılığıyla 6635’e yollamanız gerekmektedir. SMS gönderiminin yapılabileceği son tarih kampanyanın bitiş tarihi olan 15 Ağustos 2016’dır. Kampanyadan yararlanabilmek için ilgili istasyonda yapacağınız alışveriş işleminin World üyesi pos terminali üzerinden gerçekleştiğinden emin olmanız gerekmektedir. TercihKart olarak adlandırılan kart sahipleri kampanyaya katılmak istediklerinde kampanya katılım bedeli 4,99 TL olarak yansıtılırken katılım için gönderilmesi gereken mesajın ücretlendirmesi ilgili operatörün kendi fiyat politikasına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.