Philips Mutfak Ürünleri Alana 150 TL Opet Yakıt Hediye

27.02.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...
Philips Mutfak Ürünleri Alana 150 TL Opet Yakıt Hediye

Ülkemizde insanlar tarafından en sık tercih edilen teknoloji mağazalarından olan Vatan Bilgisayar, Teknosa ve Media Markt içeriğinde yer alan ürünler ile katılım sağlayabileceğiniz Philips Mutfak Ürünleri Alana 150 TL Opet Yakıt Hediye kampanyası insanların ciddi avantaj sağlayabilmelerinin önünü açmaktadır. Bahsedilen mağazalardan Philips markasına ait mutfak ürünleri satın alacaklar araç sahipleri tarafından yaygın bir şekilde tercih edilen Opet akaryakıt istasyonlarında geçerli olan ve 150 TL’ye kadar çıkabilen hediye yakıt sahibi olabiliyor. Hali hazırda bu ürünlere ihtiyacı olup, araç sahibi olanların ciddi avantaj sağlayacakları kampanya detaylarını sizlerin fırsatlardan yararlanabilmeniz için yazımızın devamında paylaşacağız.

Kampanya başlangıç tarihi 1 Şubat 2018 olup, 31 Mart 2018 tarihine kadar katılım gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın başında belirttiğimiz üzere Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Media Markt mağazalarından gerçekleştireceğiniz Philips Mutfak ürünleri ile kampanyaya dâhil olabilirsiniz. Kampanya kapsamına alınan Philips Mutfak Ürünlerinden alan müşterilerin yapmış oldukları harcama tutarlarına göre değişiklik gösteren tutarlarda kampanyaya katılım sağlayan Opet İstasyonlarında geçerli bedava yakıt puan hediye edilecektir. Qumpara uygulamasının akıllı cep telefonlarınıza indirilmesi sonrasında kampanyadan yararlanabilmek için ilgili uygulama aracılığı ile kasa fişinizin fotoğrafını 5 gün içerisinde uygulamaya yüklemeniz gerekmektedir.

İşlem sonrasında kazanılacak hediye yakıt puanların yüklemesi cep telefonlarınıza yapılacaktır. Hediye olarak cep telefonunuza yüklenen yakıt puanlar 30 Nisan 2018 tarihine kadar sadece motorin ve benzin harcamalarınızda kampanyaya katılan OPET istasyonlarında kullanılabilir. Market görevlisine yükleme yapılan cep telefonu numaranızı, cep telefonu numaranıza sistem tarafından gönderilen puan harcatma şifresini akaryakıt market görevlisine iletmeniz gerekmektedir. 30 Nisan 2018 tarihine kadar harcanmayan bedava yakıt puanlar 1 Mayıs 2018 tarihinde otomatik olarak silinecek ve müşteri tarafından herhangi bir hak iddia edilemeyecektir. Tanıtımını gerçekleştirdiğimiz bu kampanyadan stoklarla sınırlı olması nedeni ile bir kişi yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, kampanyaya katılım sağlanan cep telefonu numarası Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacaktır. Bu paylaşım ile ileriki dönemlerde ilgili marka tarafından düzenlenecek çeşitli kampanya ve promosyonların cep telefonu numaranıza iletilebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.