Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Sonucu

10.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Ranss marketlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 1 adet Hyundai i20 Çekiliş hakkı kazanan çekilişin sonuçları açıklandı. İşte o talihliler..

Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Sonucu

Ülke genelinde hizmet veren büyük markaların yaptığı çekilişlerin yanında son günlerimizde yerel olarak hizmet veren markaların da çekiliş gibi kampanyalar düzenleyerek kızışan rekabet ortamından sıyrılmaya çalıştığını görüyoruz. Buna en büyük örnek geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve Van ilinde bulunan Ranss marketlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 1 adet çekiliş hakkı kazanabileceğiniz Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Kampanyası gösterilebilir. Bu yazımızda Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Sonucu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Çekiliş bugün yani 8 Ocak 2017 tarihi itibariyle saat 13.30’da noter huzurunda gerçekleştirilmiştir. Çekiliş sonucunda kazanan talihliler kesin açıklamaların ardından 10 Ocak 2017 tarihine kadar açıklanacaktır.

Van ilinde hizmet veren ve Ranss Market olarak adlandırılan şirketin düzenlemiş olduğu çekilişe katılım bildiğiniz üzere 150 TL ve üzeri alışveriş sonrasında 2 adet çekiliş hakkı kazanılmasıyla gerçekleşmiştir. Büyük ödül olarak Hyundai i20 aracın verildiği çekilişte diğer ödüllerde hiç azımsanamayacak kadar büyüktür. Çekiliş sonuçları sonrasında diğer ödüller hakkında bilgi vermemiz gerekirse Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Sonucu olarak 10 kişiye Apple markasına ait iPhone 6 cep telefonu, 5 kişiye Vestel marka 140 ekran LED televizyon, 10 kişiye 102 ekran Vestel LED televizyon ve 40 kişiye 6 kişilik yemek masası hediye olarak dağıtılacaktır.

Ranss Market Hyundai i20 Çekiliş Sonucu olarak Hyundai i20 Kazanan iki kişinin ismi Özgür Karacehennem ve Ayhan Orhan olarak noter huzurunda yapılan çekiliş sonrasında belirlenmiştir. Diğer ödüllerle ilgili kazanan talihlilerin ismi çok yakında sayfamız aracılığıyla duyurulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.