Sahibinden.com ‘da 75 TL’ye Varan Bonus!

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bankalar verdiği kampanyalar ile insanları kredi kartı almaya teşvik ederken aynı zamanda hali hazırda ki kart kullanan müşterilerine de ayrıcalıklardan faydalanma hakkı sunar.

Sahibinden.com ‘da 75 TL’ye Varan Bonus!

Bankacılık sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan kredi kartları müşteri çekmek adına rekabetin de bir parçası. Bankalar verdiği kampanyalar ile insanları kredi kartı almaya teşvik ederken aynı zamanda hali hazırda ki kart kullanan müşterilerine de ayrıcalıklardan faydalanma hakkı sunar. Garanti bankası da bu rekabete dâhil olarak her kesime hitap eden birçok kampanya düzenlemektedir.

Garanti bankasının sağladığı müşterilere özel bonus kart kampanyası ile yine karşınızda. Sahibinden.com’dan yapacağınız  taksitli ya da tek çekim 500 – 999,99 TL değerler arası alışverişinizde 25 TL bonus puan hediye. Eğer 1.000 TL veya üzeri bir değerde alışveriş yapığınızda 50 TL bonusa sahip olacaksınız. Bu kampanya ya eğer BonusFlaş ile katılırsanız 500 – 999,99 TL alışveriş yaptığınız zaman 50 TL hediye bonus eğer bu değerden daha fazla alışveriş yaptığınız takdirde 75 TL bonusa sahip olacaksınız.

Eğer bonus kartın kampanyasına BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonuna tıklayabilir veya SAHIBINDEN08 yazıp 3340’a SMS yollayarak mesaj yoluyla da katılabilirsiniz. İlk katılım kanalı kampanyada dikkate alınmaktadır. Eğer ilk SMS yolu ile katılım yapıldıysa iptal edip BonusFlaş’tan yeniden katılım yapılamamaktadır.

Eğer kampanyaya katılıp gerekli koşullara uygun harcama yapıldıysa “TEBRIKLER. SAHIBINDEN.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 6-16 EYLÜL 2017 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” mesajı gelmesi gereklidir.

Bu kampanyadan her müşteri 1 defa yararlanma hakkına sahiptir ve en fazla 75 TL kazanma şansı bulunmaktadır. Kampanya sadece müşteriler için geçerlidir. Yüklenen bonus ilk alışveriş için geçerli olacaktır. Kampanya Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus Ticari Kart, PTT Bonus, TEB Bonus, ICNB Turkey Bonus, Deniz Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal Kart, Flexi, ICBC Bonus Ticari Kart, Garanti Bonus Card, ING Bonus kartlarını içermektedir. Kampanyanın başlangıç tarihi 1 Ağustos bitiş tarihi ise 31 Ağustos 2017’dir. Kazanılan bonusun geçerlilik süresi ise 6 – 16 Eylül 2017’dir. Kampanyaya katılmak için mesaj gönderilen telefonun karta kayıtlı olan cep telefonu olması gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.