Shell Akaryakıt 30 TL Bonus Fırsatı

01.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...
Shell Akaryakıt 30 TL Bonus Fırsatı

Akaryakıt istasyonları yasalar nedeni ile geçmiş yıllarda verdikleri temizlik bezi, selpak gibi ücretsiz promosyon ürünlerini veremiyor olsalar da günümüzde promosyon heyecanına farklı bir şekilde devam etmektedirler. Bu şüphesiz bankalar ile yaptıkları anlaşmalar neticesinde müşterilerin ilgili bankanın kartları ile belirli tarihlerde, belirli limitlerde, belirli adetlerde yakıt alımlarına çeşitli bedava hizmet ve ürünler sunmaktadırlar. Bu hizmetlerin ve ürünlerin bedelleri ise ilgili kartlara yüklenen bedava promosyon paraları ile karşılanmaktadır. Ülkemizde yakıt alımında yoğun bir şekilde talep gören Shell akaryakıt istasyonları tarafından düzenlenen Shell Akaryakıt 30 TL Bonus Fırsatı detaylarını yazımızın devamında ele alacağız. Dijital ortamda yaptığımız araştırmalarda verilen bonusun bazı kart sahipleri tarafından küçük görülmesi bizleri açıkçası şaşırttı. Zaten yakıt alımını gerçekleştirdiğiniz çoğu zaman lüks olmayıp, ihtiyaç olan bir ürün için bedava bakiye kazanabilmek miktarı ne olursa olsun, hatta rakip promosyonlarla kıyaslandığında makul olduğu da net görüldüğüne göre insanları hoşnut etmeli diye düşünüyoruz.

Shell Akaryakıt 30 TL Bonus Fırsatı farklı günlerde gerçekleştirilmesi gereken 4 adet 100 TL ve üzeri alışveriş için 30 TL değerinde bonus verilmesi ile geçerlidir. 15 Şubat 2018 tarihinde başlayan ve 31 Mart 2018 tarihine kadar katılımın devam edeceği kampanyaya katılım şartı aranmaktadır. Android ve IOS cihazlar için farklı indirme adresleri kullanarak akıllı cep telefonlarınıza indirebileceğiniz Bonus Flaş uygulaması ile ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numaranızdan SMS yollayarak da katılım sağlayabileceğiniz kampanyada SMS ile katılım sağlamanız durumunda 30 TL yerine 25 TL hediye bonus kazanabilirsiniz.  

Tanıtımını gerçekleştirdiğimiz kampanyaya daha az bakiye kazanma şansınız olmasına rağmen SMS ile katılım gerçekleştirmek isterseniz Garanti Bonus Kart sahibi olmanız durumunda SHELL yazarak 3340 numarasına, Deniz Bonus kart sahibi olmanız durumunda SHELL yazarak 3280 numarasına TEB Bonus kredi kartı sahibi olmanız durumunda SHELL yazarak 4616 numarasına, Şeker Bonus Kart sahibi olmanız durumunda SHELL Yazarak 7353 numarasına, ING Bonus kart sahibi olmanız durumunda SHELL yazarak 2205 numarasına, Burgan Bonus Kart sahibi olmanız durumunda SHELL yazarak 8222 numarasına ICBC Turkey Bonus kart sahibi olmanız durumunda SHELL Yazarak 0532 752 44 04 numarasına Türkiye Finans Happy Card sahibi olmanız durumunda ise kampanyaya katılım sağlayacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesi ile birlikte 2442 numarasına SMS yollamanız gerekmektedir.

Shell Zubizu Kampanyası ile 15 TL Ekstra Hediye

Zubizu uygulaması bir çok farklı kategoride avantaj sağlamaya devam ediyor. Zubizu uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve her ay Shell akaryakıt istasyonlarından 300 TL tutarında yakıt alımınız sonrasında 15 TL tutarında yakıt sizlere hediye edilmektedir. Az önce tanıtımını gerçekleştirdiğimiz bonus kampanyasının yanında zubizu fırsatından da yararlanabilir ve bu sayede kazancınızı kombo yaparak katlamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.