Shell Avantajlı Kampanyaları

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hatta ve hatta en iyi yakıtı sunmakla kalmayıp Shell Kampanyaları adı altında birçok kampanya çıkartmaktadır. Aşağıda bu kampanyaları görebilirsiniz.

Shell Avantajlı Kampanyaları

Gözünüz gibi baktığınız aracınızın performansı ve motor sağlığı için kaliteli bir yakıt kullanmak önemli. Shell bu konuda tüm müşterilerine en iyi yakıtı sunmaktadır. Hatta ve hatta en iyi yakıtı sunmakla kalmayıp Shell Kampanyaları adı altında birçok kampanya çıkartmaktadır. Aşağıda bu kampanyaları görebilirsiniz.

CLUBSMART ÜYELERİNE ALTINYILDIZ CLASSİCS MAĞAZALARINDA %15 İNDİRİM FIRSATI!

11 Ağustos – 11 Eylül tarihleri arasında AltınyıldızClassics mağazalarından yapacağınız alışverişinizde Shell size özel %15 indirim imkanı veriyor.  Bu tarihler arasında geçerli olan kampanya dahilinde Shell ClubSmart programı AltınyıldızClassics mağazalarında mevcut indirimlere ek %15 indirim kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanabilmek için 1 Ağustos’a kadar Shell ClubSmart sistemine kayıt olmuş olmanız gereklidir. Ayrıca e-posta iletişimine izin vermiş Shell ClubSmart kart sahipleri için de geçerlidir. İndirimden faydalanmak için ClubSmart Kartlıların AltınyıldızClassics mağazalarında ödeme sırasında Clubsmart kartlarını göstermeleri yeterlidir. Eğer E-Ticaret Mağazası’ndan (www.altinyildizclassics.com) alışveriş yapacaksanız da ClubSmart kart numaralarını promosyon kodu alanına girmeleri gerekmektedir.

HOTELS.COM REZERVASYONLARINDA %10 İNDİRİM!

Shell Mobil Uygulaması indirim kuponuyla Hotels.com’dan 1 Mayıs- 31 Aralık 2017 tarih aralığı için yapacağınız rezervasyonlarda Shell Otel Kampanyası ile %10 indirimli tatil imkanı sunuyor. %10 indirim kazanmak için En İyi Fiyat Garantisi programına katılan bir otel tercih etmelisiniz. Bu oteldeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamanızda rezervasyon bedeli üzerinden bu kuponu kullanabilirsiniz.

Rezervasyonu yaparken konaklama bedelini ödemeniz gereklidir. Bu indirimi tuttuğunuz ilk oda için kullanabilirsiniz. Bu kuponu kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız gereklidir. Ayrıca indirimden sadece Türkiye’de ikamet edenler yararlanabilir. Bu kupon sadece, 1 Mayıs ve 31 Aralık arasındatamamlanacak bir konaklama için geçerlidir. Ayrıca Türkçe Hotels.com sitesinde, 1 Mayıs 00.01 MT ve 1 Ağustos 23.59 MT tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için de kullanabilirsiniz.
Bu kuponun kullanılamayacağı haller:

  • Paket rezervasyonlar, örneğin, otel + uçak
  • Grup Seyahat Hizmetleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar
  • Ödemesi otelde yapılan rezervasyonlar
  • Ödemesi döviz olarak yapılan rezervasyonlar
  • Programa katılmayan otellerdeki rezervasyonlar
  • Bu kupon alınmadan önce yapılan rezervasyonlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.