Shell Kampanyaları

20.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

CarrefourSA Kart ile bir kerede 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda bu kampanya geçerlidir. Ayrıca alışverişiniz 18 Ağustos – 18 Eylül tarihleri arasında olmalıdır.

Shell Kampanyaları

CarrefourSA’lardan yaptığınız alışverişlerinizde Shell’den 15 TL’ye varan yakıt hediyesini kazanın.

CarrefourSA Kart ile bir kerede 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda bu kampanya geçerlidir. Ayrıca alışverişiniz 18 Ağustos – 18 Eylül tarihleri arasında olmalıdır.

Alışveriş sonrasında size verilen fişte bir kod bulunacaktır. O kodu kullanarak Shell İstasyonlarından hediyenizi alabilirsiniz.

Bu kampanyaya SMS ile katılmak da mümkündür. Sms ile katılanlara 10 TL yakıt hediye edlimektedir. Dilerseniz Shell Uygulamasıyla da telefonunuzdan katılabilirsiniz. Bu durumda ise 15 TL ‘lik hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Eğer Shell Uygulaması’nı kullanıyorsanız ile uygulama üzerinde yer alan Haberler ve Ürünler sekmesinden kampanya sekmesine Shell ClubSmart Kart numarası ve CarrefourSA tarafından fiş altına basılan kampanya kodu ile giriş yapabilirsiniz.

Eğer kampanyaya SMS ile katılıyorsanız SHELL yazın. Daha sonra boşluk bırakın ve Shell ClubSmart kart numarası ile kampanya kodunu 2313’e SMS ile gönderin. Bunu tüm operatörlerden yapabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak istiyorsanız son katılım tarihi 20 Eylül 2017’dir. 21 Eylül 2017‘de katılım sağlanmayacaktır.

Kampanyaya katıldığınız taktirde kartınıza 10 TL için 1000, 15 TL için ise 1500 Smart Puan yüklenecektir.

Kartınızı Shell Uygulamasını kullanarak ya da Shell internet sitesine girerek kaydedebilirsiniz. Kazandığınız puanlar 48 saat içerisinde aktif olacaktır.

Kazandığınız puanları sadece akaryakıt veya oto gaz alımlarında kullanabilirsiniz. Harcanabilmesi için 1 TL tutarındaki alt limiti geçmek zorundasınız.

Yakıtınızı almadan önce görevliye kartınızı verip hediye puanlarla alakalı bilgilendirmeyi yapmalısınız. Aksi taktirde puanlarınız kullanamazsınız.

Kazandığınız hediye puanların son kullanım tarihi 22 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan puanlar daha sonra silinecektir. Devredilmez.

Her Shell kartı için kullanım hakkı sadece 1’dir.

Kampanyaya katılmak için yaşınızın 18’den büyük olması gereklidir.

Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Kuyum ve elektronik ürün alışverişleri, Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM yükleme harcamaları, kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamanız için gönderilen mesajlar tamamen ücretsizdir.

Herhangi bir soru ya da kampanya hakkında detaylı bilgi için Shell’in sitesine girebilir ya da 444 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.