Sitemize Özel Büyük Yılbaşı Çekilişi

30.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Sitemizde 2018 yılına hediyeler dağıtarak giriyoruz. Yeni yıl için düzenlemiş olduğumuz çekilişin detaylarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemize Özel Büyük Yılbaşı Çekilişi

Günlük olarak firmaların, kurumların kampanya ve çekilişlerini incelediğimiz sayfamızda amacımız her zaman için sizlerin kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alabilmeniz, bazen ücretsiz verilen ürün ve ya hizmetlerden faydalanabilmenizdir. Bu kez farklı firma ve ya kurumların çekilişleri ile kampanyaları hakkında değil de kendi sayfamızın yılbaşı çekilişi hakkında karşınızdayız. Aktuelurunkampanya.com aracılığıyla düzenlenecek yılbaşı çekilişi, siz değerli takipçilerinden 5 kişiye toplamda 5 adet yeni tarihli çeyrek altını ücretsiz olarak gönderilecek şekilde gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz çeyrek altın kazanmak için internet sitemizde yer alan herhangi bir sayfanın, herhangi bir alanında gezinti halinde iken çeyrek altın resmi gördüğünüzde şanslı gününüzdesiniz demektir. Bizim dahi bilmediğimiz zaman diliminde, herhangi bir sayfada, sayfanın herhangi bir noktasında sistem otomatik olarak çeyrek altın resmi yayınlayacaktır. Çeyrek altın resmi gördüğünüz sayfayı ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan, isterseniz de tabletinizden gezdiğiniz sırada ekran görüntüsü alıp tarih ve saati not olarak belirterek bize ” aktuelurunkampanya@gmail.com ” mail adresinden mail atmanız durumunda sizlere çok kısa sürelerde dönüş yapılacaktır. Editör arkadaşlarımıza vereceğiniz telefon numaralarından sizlere ulaşılacak ve vermiş olduğunuz adrese ücretsiz kargo ile bir adet yeni tarihli çeyrek altın ücretsiz olarak gönderilecektir.

Yılbaşına kadar beş farklı kez gerçekleşecek bu uygulama ile toplamda beş adet yeni tarihli çeyrek altın ücretsiz olarak siz değerli ziyaretçilerimize dağıtılacaktır. Şansınızı arttırmak ve ücretsiz çeyrek altın sahibi olabilmek için yeni tarihli ve eski tarihli yazılarımız olması fark etmeksizin dikkatli bir şekilde sayfanın her noktasını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Görsel olarak karşınıza çıkacak ve ücretsiz olarak, çeyrek altın kazanmanızı sağlayacak fotoğraf günün bizim dahi bilmediğimiz ve haliyle müdahale edemediğimiz herhangi bir saatinde yayınlanacağı için gece geç saatlerde dahi kazanma şansınız olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Unutmamanız gereken bir diğer nokta da sayfamızda karşınıza çeyrek altın görseli çıktığında, bize ekran görüntüsü ilettiğiniz an çekilişi kazanmış olduğunuzdur. Görsel atanlar arasında herhangi ayrı bir çekiliş düzenlenmeyecektir.

Örnek Görsel

Aktuelurunkampanya.com yılbaşı çekilişi sonuçları yine internet sitemiz ve facebook adresimiz aracılığıyla yılın ilk günü 01.01.2018 Pazartesi tarihinde duyurulacaktır. Düzenlemiş olduğumuz çekilişten ödül kazandığınızda 18 yaşını geçmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca aynı isimle, aynı adrese 1 adet ödül gönderileceği için sistemi suiistimal etmeye yönelik hareketlerde bulunanların çeyrek altın ödülleri yedek talihliye devredilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Lütfiye dedi ki:

  İnşallah bana çıkar

 2. Sultan dedi ki:

  Hadi hayırlısı inşallah…

 3. Burcu dedi ki:

  Nasıl bulcaz anlamadım

 4. Şakire dedi ki:

  İnşallah kısmet diyelim

 5. Halil dedi ki:

  Bu yıl benim yılım olacak mı bakalım!

 6. Sibel dedi ki:

  Kime nasipse onun olsun

 7. Havvva dedi ki:

  Hadi hayırlısı

 8. aynur sadıç dedi ki:

  süper yaaa inşallah talih kuşu banada uğrar herkeze bol şanslar….