ŞOK 11 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu

08.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

ŞOK 11 Kasım 2017 tarihli hafta sonu kataloğu incelememiz sitemize eklenmiştir. Bu hafta sonu fırsat ürünleri müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

ŞOK 11 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Marketlerin hazırlamış oldukları indirim kampanyaları bu hafta için birbiri ardına yayınlanıyor. Sizlerle paylaşacağımız ve Şok Cumartesi fırsatları olarak anacağımız kampanya Şok Market 11 Kasım indirimleri ile karşınızdayız. Hafta içi Şok Çarşamba fırsatları içeriğinde yer alan ürünlerin bir kısmının market açılış saatinden çok kısa süre sonra tükendiğini bizimle beraber kampanyaları düzenli olarak takip edenler gördü. Bu nedenle içerik olarak hafta içi yayınlanan kampanyaya göre zayıf çeşitlere sahip olsa da ihtiyacınız olan ürünlere denk gelebileceğiniz için vakit kaybetmeden indirim detaylarını paylaşarak sizlerin ihtiyaç listenizde yer alan ürünleri alacağınız adresleri bir an önce belirlemenizi istiyoruz. Normalde rakiplerinden farklı olmak ve bu yönde müşterilerinin ilgisini çekmek amacıyla Şok Aktüel Ürün içeriğinde farklı uygulamalara gidilirken bu hafta hazırlanan içerikte sadece 2 üründe belirli tarihler arasında 25 TL ve üzeri alışverişlerde oldukça iddialı fiyat uygulaması gerçekleştirilmiştir. Aktüel ürün takiplerini düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz sayfamızda amacımız sizlerin ihtiyacınız olan ürünlerin pahalı mı ucuz mu olduklarına aldırış etmeden alışverişlerinizi tek bir adresten gidermenizi önlemektir. Klasik market anlayışıyla hizmet veren markaları ayrı tuttuğumuzda ucuz market sektöründe rekabetin bir hayli fazla olduğu, sektörde çok büyük firmaların yer aldığını ve dolayısıyla fazla müşteriye ulaşmanın en önemli yollarından birisinin şubeleşmeye önem vermeleri olduğunu hepimiz biliyoruz. Durum bu olunca sayfamızda düzenli olarak kampanyalarını inceleyip sizlere fiyatlar ve ürün kaliteleri hakkında bilgi verdiğimiz markaların hemen hepsi evinize veya iş yerinize yakın konumlarda yer alıyorlar. Bu yüzden tek bir adrese bağlı kalıp fiyat araştırması yapmadan tek noktadan bütün ihtiyacınızı gidermek ne yazık ki ne kadar bilinçli davranırsanız davranın avantajlı olmuyor. Size yakın olan marketlerin indirimli ürünlerini harmanlayarak alım listenizi oluşturmak ise ekonomik anlamda ihtiyaçlarınızı çok makul rakamlarla gidermenizi sağlıyor. Siz de diğer 11 Kasım Şok listesi bünyesinde yer alan ürünleri oturduğunuz yerden kalkmadan diğer markalarla kıyaslayabilir, avantajlı gördüklerinizi vakit kaybetmeden değerlendirebilirsiniz.

İnternet erişimi sağlayabileceğiniz her cihazdan bulunduğunuz noktadan ayrılmadan market genelinde yer alan kampanyalı ürünleri öğrenebilmeniz, fiyatıyla cazip gelen ürünlerin özelliklerini muadilleriyle kıyaslayabilmeniz açısından Şok 11 Kasım Cumartesi fırsatlarını incelemeye başladığımızda; İndesit Çamaşır Makinesi 759 TL, Dophia Mikrofiber Yorgan Tek Kişilik 27,90 TL, Pamuklu Çift Kişilik Battaniye 24,90 TL, Çift Kişilik Lastikli Çarşaf 12,90 TL, Bayan Bot 29,90 TL, Gezer Çocuk Panduf 14,90 TL, Kalanchoe Saksı Çiçeği 7,50 TL, Domates 3,49 TL, Yerli Muz 4,50 TL, Tefal Access Buharlı Ütü 109 TL, Dophia Mikrofiber Yorgan Çift Kişilik 32,90 TL, Tek Kişilik Lastikli Çarşaf 10,90 TL, House Plus Ütü Masası 39,90 TL, GoKidy İlk Arabam 27,90 TL, Limon 3,99 TL ve Deveci Armut 3,49 TL’den Şok’da bu hafta sonuna özel raflarda yerini alacaktır. Manav reyonundaki indirimler ve ürünleri özgürce seçebilme avantajı sayesinde semt pazarlarına dahi giderek vakitten tasarruf sağlamanıza neden olacak Şok Aktüel Ürün listesinde kampanya süresince 25 TL ve üzeri alışverişlerde Yudum Ayçiçek Yağı 2 Litre 12 TL’den, 13 Kasım – 14 Kasım 2017 tarihlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde Finish Hepsi 1 Arada Tablet 55’li 14 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Belirli kategorilerde marka tarafından belirlenen rakamın üstünde alışveriş yapılması halinde anlaşmalı kredi kartları aracılığı ile yapılan alışverişlerin 6 eşit taksitte ödenebiliyor olması bütçenizin ekstra yük almasının önüne geçmektedir. Bu sayede aylık sizleri zorlamayacak ödemelerle ihtiyaçlarınızı giderme fırsatı yakalayacaksınız.

Haftanın öne çıkan ürünü: İndesit Çamaşır Makinesi İndesit Çamaşır Makinesi Özellikleri: Geliştirilen özel programı sayesinde zaman tasarrufu, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış 16 adet program, ihtiyacınıza göre gecikmeli başlatma ve zaman erteleme özelliği, kolay ve anlaşılabilir dijital kontrol paneli, enerji kaynaklarının durumu nedeniyle enerji tasarrufunun çok önemli olduğu şu günlerde büyük avantaj sağlayacak A++ Enerji verimlilik sınıfı, 7 kilogram çamaşır yıkama kapasitesi ve güçlü motoruyla 1200 devir Açıklama: Çamaşır makineleri ihtiyaç nedeniyle evlerde en sık kullanılan beyaz eşya kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenle alım yaparken geçmişte pek dikkat edilmiyor olsa da günümüzde enerji sınıfı fazlasıyla önem arz etmektedir. Ekonomik koşulların gün geçtikçe zorlanmasına bağlı olarak insanların yüksek faturalardan kaçması ve enerji kaynaklarının tükenebilir olması nedeniyle gereksiz enerji sarfiyatından kaçınmak istemeleri özellikle sık kullanılan ürünlerde düşük enerji tüketimini önemli kılmaktadır. Sık kullanılan beyaz eşya kategorisinde yer alan çamaşır makinesi teknolojiyle birlikte gerek programlarında, gerek motorunda değişiklikler gösterse de insanlar tarafından sık değiştirilen bir ürün değildir. Fakat sık kullanılıyor olması bir noktadan sonra yenisinin alınmasını gerektirecek tamir masraflarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. İşte böyle durumlarda Şokda bu hafta mağazalarda satışta olacak markasının yaygın servis ağıyla kendisini kanıtladığı, kullanıcılarının genellikle olumlu yorumlar paylaştığı İndesit Çamaşır Makinesi adlı ürünleri 759 TL Satış Fiyatıyla tercih edebilirler. Ürün fiyatına göre rakipleriyle kıyaslandığında yani ürün – performans ilişkisi bakımından oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Üstelik anlaşmalı bankalara ait kredi kartları ile 6 taksitle alınabiliyor olması da insanların ihtiyaçları olması durumunda zorlanmadan İndesit Çamaşır Makinesi almalarının önünü açmaktadır.

Market yetkililerinin özellikle dijital ortamda yer alan yorumları inceleyerek insanların talepleri doğrultusunda oluşturdukları 11 Kasım 2017 Şok fırsat içeriğini tüm detaylarıyla paylaştık. Sizler de bir ürüne gerçekten ihtiyacınız varsa ve bunu kampanya dahilinde satın almak istiyorsanız ilgili kategorilerin altında yer alan yorum bölümü aracılığıyla talebinizi iletirseniz yetkililerin dikkatini çekme ihtimali olacaktır. Kısa süre sonra yayınlanacak olan Şok Aktüel Ürün indirimleri de sayfamızda vakit kaybetmeden paylaşılacaktır. Kaliteyi ucuza almak hoşunuza gittiyse ve bunu sürekli yaşamak istiyorsanız sayfamızı düzenli olarak takip etmeyi unutmayın.

ŞOK 11 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.