Şok 11 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (51 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Haftada iki kez indirimli fırsat ürünleri ile karşımıza çıkan Şok Market bu hafta en çok talep gören Şok Çarşamba fırsatları ile Şok 11 Nisan 2018 tarihi ile müşterilerinin karşısına çıkacaktır.

Şok 11 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Haftada iki kez indirimli fırsat ürünleri ile karşımıza çıkan Şok Market bu hafta en çok talep gören Şok Çarşamba fırsatları ile Şok 11 Nisan 2018 tarihi ile müşterilerinin karşısına çıkacaktır. Düzenli olarak 4 sayfa broşür hazırlayan ve bunlarda kalitesi ile kendisini kanıtlamış ve müşterilerin dönemsel ihtiyaçlarına karşılık veren marka son yıllarda yakaladığı artan ivmesini sürdürmeye ve müşterilerinden bu yönde olumlu yorumlar almaya devam etmektedir. Bankalarla yapmış oldukları anlaşmalara bağlı olarak özellikle yasal olarak taksit imkanı bulunan ürünlerde belirli limitlerin üstüne peşin fiyatına taksit yapılabilmesi insanların kendilerini zorlamadan tüm ihtiyaçlarını uygun ödeme seçenekleriyle alabilmesine olanak sağlamaktadır. Manav reyonu ve kasap reyonu da bulunan markanın semt pazarlarına ve kasaplara göre oldukça cazip fiyatlarla ürün listeliyor olması günümüzde ulaşmış oldukları şube sayısına bağlı olarak tedarikçiden, üreticiden veya imalatçıdan uygun fiyatlı alım yapabilmesi sayesinde sağlanmaktadır.

Şok aktüel 11 Nisan 2018 listesinde rakiplerinden farklı olarak aktüel kampanyalarında gerçekleştirilen 2’li alımlarda adet fiyatları farklı ürünlerin listelenmesi, 1 alana 1 bedava seçenekli ürünlerin listelenmesi özellikle genele hitap eden ürünlerde gerçekleştirilmesi nedeniyle müşterilerin kasalarda kampanya başlangıç tarihinden itibaren yoğunluk oluşturmasına neden olacaktır. Şokda bu hafta listelenecek kampanyalı ürünlerin marketlerin fiziki yeterlilikleri düşünüldüğünde sınırlı stoklarla satışta olması ihtiyacınız olan ürünleri almak konusunda kararsız kalmanız durumunda dahi alım yapmanızı gerektirmektedir. Market çalışanlarının aldıkları yetki doğrultusunda tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kredi kartı ile alım yaptıysanız kredi kartı fişi ile alışveriş fişini beraber ibraz etmeniz durumunda istediğinizde iade istediğinizde değişim yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu noktada sonradan karar değişikliği yaşasanız dahi herhangi bir mağduriyet yaşamadan keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamış olacaksınız.

Marketlerin düzenledikleri kampanyalarda bazı ürünler hem performansları hem de raflarda müşterilere sunulduğu rakamlar nedeniyle tarafımızdan haftanın ürünü olarak anılmaktadır. Bu ürünleri yakın çevrenizde kullanan yoksa ve buna rağmen alım yapmak konusunda kararsız kaldıysanız bizlerin deneyimlerimizi aktardığımız Şok Ürün İncelemeleri başlıklı yazılarımızdan faydalanabilirsiniz. Şok market 11 Nisan 2018 içeriğinde sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda tüm avantajlarını ve beklentilerimizi karşılamayan noktaları ele alacağımız ürün incelemelerinde Sallanır Bebek Beşiği ve 2 yıl garantisi ve uygun fiyatıyla dikkatlerimizi hemen çeken çift yönlü bebek arabası ürünlerini tanıtacağız. Geçtiğimiz haftalara kıyasla ürün çeşitliliğini arttırmış olması nedeniyle de müşterilerden göreceği talebin artacağını tecrübelerimiz ile rahatlıkla söyleyebileceğimiz kampanyada aradığınız ürün yoksa telaş yapmayın. Düzenlenen kampanyalar marketlerin rakiplerinden bir adım daha öne geçebilmesi ve şubelerinde normal yoğunluktan çok daha fazlasını oluşturabilmek amacıyla gerçekleştirildiği için müşteri taleplerini düşündüğünüzden çok daha fazla önemsemektedirler. Bu da sayfamız gibi Şok müşterilerinin takibe aldıkları ve yoğun ziyaretçi grafiğine sahip platformların market yetkilileri tarafından da mercek altına alınmasına olanak sağlamaktadır. Bu noktada yorum bölümüne gelecek haftalardaki ürün beklentilerinizi, öneri ve şikayetlerinizi iletmeniz sizlerin gelecek haftalardaki kampanyaları şekillendirmenizi sağlayacaktır.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’warning’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Belgin dedi ki:

  Fakir su ısıtıcı gelirse çok memnun olurum.

 2. Mehmet dedi ki:

  Sanal Gerçeklik Gözlüğü İçin Teşekkür Ederim

 3. Sibel dedi ki:

  erkek cocuk spor ayakkabisi geldin

 4. Serhat dedi ki:

  Ofis koltugu mikro dalga firin derin Dondurucu

 5. Münever dedi ki:

  24 parça kutahya yemek takımı gelsin…

 6. Halil dedi ki:

  Yapay sarmaşık gelsin lütfen çoktan Berri arıyorum bulamıyorum

 7. Yaser dedi ki:

  Katalog yine muhteşem süpersinizzz.

 8. Turğut dedi ki:

  Celik cay termosu tekrar gelir mi aceba

 9. ümit dedi ki:

  Singer dikiş makinası gelsin lütfen

 10. Emin dedi ki:

  Çift mekanizmalı Brilland perde gelsin lütfen.

 11. Fatma dedi ki:

  Motor kaskı gelirmi acaba

 12. Selahattin dedi ki:

  Tek kanatli mikrodalga fırın dolabi gelsin lutfen

 13. Cihan dedi ki:

  2 kişilik nevresim takımı gelsin