Şok 11 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.07.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 11 Temmuz 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememize bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Birbirinden cazip fiyatlara inanılmaz ürünler şok market raflarında sizleri bekliyor.

Şok 11 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 11 Temmuz 2018 gelenek hale geldiği üzere 4 sayfa broşür olarak henüz mağazalarda farklı bir kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle müşterilerde tarih nedeniyle ürün tedariki konusunda sıkıntı yaşanmaması adına sadece dijital ortama özel olarak paylaşılmıştır. Sizlerin rakip indirim mağazaları ile fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için bizler de tüm katalog içeriğini sizlerle video, görsel ve yazılı olarak paylaşacağız. Bu sayede indirim mağazacılığının her geçen gün şube ağının genişlemesine bağlı olarak sizlerin kolay erişim sağlayabileceğiniz mağazalardaki fiyatların karşılaştırmalarını, ürün özelliklerini de dahil ederek evinizden dahi çıkmadan gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır. Şok Marketler henüz indirim mağazacılığı anlayışı Türk tüketicinde tam olarak oturmadığı dönemlerden bu yana farklı fiyat politikaları ile dikkatleri üzerine çekerken farklı bir yapılanmaya giderek, sermaye artırımı yaptırılmasının yanında sektörün parlayan bir yıldız halini alması nedeniyle mağazalarını değiştirmiş, mağaza sayısını arttırarak ürün çeşitliliğini de arttırmıştır.

Haftada iki kez aktüel kampanya düzenliyor olmalarına rağmen ürün çeşitliliği ve sağladığı maddi avantajlar nedeniyle özellikle ŞOK Çarşamba fırsatları olarak insanlar arasında anılan Şok 11 Temmuz 2018 içeriğe yer verecek ve fırsatlar bünyesinde yer alan haftanın ürünü olarak adlandırabileceğimiz hem fiyatıyla hem de kalitesiyle dikkatlerimizi çeken ürünleri de altını çizerek paylaşacağız. Bir alana bir bedava, 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulması, 2’li alımda adet fiyatı farklı ürünlerin listelenmesi gibi farklı seçenekleri olan aktüel katalog içeriğinde haftanın ürünleri arasında Paşabahçe Oval Tabak, Emaye Bakraç, Granit Desenli Termos, Kumtel Tam Boy Fırın yer almaktadır. Bu ürünlerin kampanya içeriğinde yer alan diğer ürünlere nazaran çok daha hızlı tükenecek olması, genele hitap ediyor olmaları ile de alakalıdır.

Az önce bahsettiğimiz üzere market tarafından hazırlanan Şok 11 Temmuz 2018 sıcak fırsatlar kategorisinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan fiyatıyla Torku Ayçiçekyağı 2 Litre 12 TL‘den raflarda olacaktır. Bu ürünlerin market yetkilileri tarafından özellikle çok tercih edilecek ürünlerden seçiliyor olması Şok Market tarafından düzenlenen kampanyalara daha fazla ilgi gösterilmesine olanak sağlamaktadır. Son dönemlerde kasap ve manav reyonlarında da semt pazarları ile dahi yarışan fiyat politikaları izlemeleri, kredi kartı ile alışveriş imkanı sunulması ve ürünlerin semt pazarlarında genellikle seçmece satış yapmayan esnafın aksine seçilebiliyor olması insanların alışveriş alışkanlıklarının değişmesine olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürün satın alabilmenin haricinde hizmet kalitesi yönünden de ele alacağımız mağaza hakkında dijital ortamda kısa bir araştırma yaptığımızda dahi müşteri memnuniyetli odaklı bir çalışma prensibi belirledikleri ortaya çıkmaktadır. Bu da herhangi iade ve değişim talebinizin oldukça makul süreçlerle halledildiğinin, insanların bu konuda kesinlikle mağdur edilmediklerinin en net göstergesidir. İade ve değişim taleplerinizde satın alma fişinizi ve alışverişinizi kredi kartı ile yapmış olmanız durumunda kredi kartı fişinizi ibraz etmeniz gerekmektedir.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.