Şok 13 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok 13 Aralık 2017 tarihinde market raflarında yer alacak olan aktüel ürünleri sizler için detaylı inceledik. Şok marketlerde kaçırılmayacak fiyatlara bu fırsat ürünlerini satın alabilirsiniz. Şok aktüel bu hafta da adından fazlasıyla söz ettirecek gibi gözüküyor.

Şok 13 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 13 Aralık; hafta içine ve hafta sonuna özel olarak hazırladıkları indirim listelerinde rakiplerinden farklı olarak 25 TL ve üzeri alışverişlere (belirli kategoriler hariç) çok uygun fiyatlara bir ürünün müşterilerin beğenisine sunulması, 2’li alımda adet fiyatı farklı ürünlerin listelenmesi ve bir alana ikincisi % 50 indirimli uygulamalarıyla ciddi anlamda fark oluşturmakta ve büyük bir kitle tarafından düzenli olarak takip edilmektedir.

ŞOK aktüel, indirimlerini hafta sonları detaylı olarak incelemiyor olmamızın en önemli sebebi şüphesiz ürün çeşitliliği bakımından yetersiz görmemizdir. İndirim oranları cazip olsa da ürün çeşitliliğinin rakiplerinden çok daha geride olması müşterilerden gelen talebin de az olmasına neden olmaktadır. Müşteriler ŞOK Aktüel ürünlerinin haftada bir daha kapsamlı veya haftada iki olacaksa da Cumartesi fırsatlarının da daha geniş kapsamlı olması yönünde taleplerini sürekli olarak gerek mail aracılığıyla gerek indirim listelerinin alt bölümlerinde yer alan yorum bölümü aracılığıyla bizlerle paylaşmaktadır.

ŞOK Market, çok eski dönemlerden itibaren indirim mağazacılığı alanında hizmet veriyor olmasına rağmen gerekli yatırımları almıyor olması nedeniyle sektörde ortalama bir şekilde aktivitelerini devam ettiriyor olsa da yakın zamanda el değiştirmesi ve ortakların firmaya yatırım kararı almasıyla büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve gerek ürün çeşitliliğini arttırması, gerek daha fazla indirim yapması, gerek şube sayısını arttırmasının bir sonucu olarak sektörde liderlik yarışına katılmayı başarmıştır. Bankalarla yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarına belirli kategorilerde belirli limitlerin üzerinde alışveriş yapılması durumunda peşin fiyatına taksit yapılması sayesinde de ekonomik anlamda kişilerin zorlanmadan istedikleri ürünlere ulaşabilmelerinin önünü açmıştır.

Aktüel İndirim; içerikleri anlamında sektörde ortalamanın üzerinde olması gelir grubu, yaş aralığı ve cinsiyeti fark etmeksizin büyük bir kitle tarafından takip edilmesine neden olmaktadır. İşte bu noktada şüphesiz düzenli aralıklarla şube sayısını arttırarak 4500 adet şube sayısını çoktan geride bırakmış olmasının da etkisi vardır. İnsanlar ekonomik fiyatlara kaliteli ürünler satın almak istemelerine rağmen evlerinden, iş yerlerinden çok uzak noktalara alışveriş yapmaya gitmiyorlar. Bunun sebepleri arasında üşengeçlik çoğunlukta olsa da yaşam standartlarının değişmesine bağlı olarak insanların bu tarz aktivitelere artık eskisi kadar vakit ayıramıyor olmalarından da kaynaklanmaktadır. Kalite ve fiyat açısından karşılaştırmalar yapacağımız bu yazımızda sizlerle kısa süre içerisinde geçerli olacak ŞOK 13 Aralık 2017 indirimlerini paylaşacağız. Çok kısa aralıklarla aktüel indirimlerini duyuran marka bu sayede insanların fırsatları yakından takip edebilmelerini sağlamaktadır.

Haftanın Ürünü: Sinbo Dikey Infrared Isıtıcı 119 TL

Aralık ayı’nın ortasına gelmemize rağmen ülke genelinde bazı bölgelerde sert soğuklar başlasa da genel anlamda tam olarak soğuklar başlamış değil. Havaların bir ısınıp bir soğuduğu, gün içerisinde oldukça fazla sıcaklık farklılıklarının olduğu şu günlerde evim kombili olması nedeniyle tüm odaları ısıtacak ne fazla param ne de ısınmasını bekleyecek kadar fazla vaktim olmadığını fark ettim. Ben bir odayı kombi aracılığıyla ısıtana kadar güneş çıkmakta ve ben odayı ısıtamadan ortam zaten sıcak bir hal almaktaydı. Gereksiz bir yere sürekli olarak kombiyi açacak gelir seviyesine sahip olmamam nedeniyle bir adet ısıtıcı almaya karar verdim. Yaptığım araştırmalarda çok düşük bütçelerle de alınabilecek bu tarz bir ürün için çok yüksek, bütçemi fazlasıyla aşan ve amacından daha fazla para istenen ürünlerle de karşılaşmadım değil. Önemli olan ticari değil de bireysel kullanım açısından en uygun ürünü gerek işlevselliği gerek malzeme kalitesiyle tespit ederek fiyat araştırması yaparak satın almak olduğu için Şokda bu hafta indirime girecek ve her zaman uygun fiyatlı olmasıyla dikkatleri üzerine çeken dijital ortamlarda dahi bulunamayacak fiyatlarla satışa sunulacağını fark ettim ve vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmaya karar verdim. Sinbo Dikey Infrared Isıtıcı Özellikleri: Evlerde dekorastif bir bütünlük sağlayacak ergonomik tasarım, kullanım dışında saklama için evlerde, iş yerlerinde gereksiz alan kaybına neden olmayacak saklama için iki parçaya ayrılabilen ve sonrasında kolay kurulum yapılabilen stanr, farklı nedenlere bağlı olarak gerçekleşebilecek devrilme tehlikesine karşı devrilme emniyeti, ısı kontrolünü rahatlıkla sağlayabileceğiniz termostat ısı ayar düğmesi gibi detaylarla ön plana çıkmaktadır. Ürünün fiyatını bu tarz ürünleri halihazırda satan birçok indirim mağazası olduğu için rahatlıkla kontrol edebildim ve yaygın servis ağı, malzeme kalitesi, markanın kullanıcım yorumlarıyla harmanlayarak tercih edilebilir olduğunu görerek, sizlere de tavsiye etme kararı aldım.

Gezer Kız / Erkek Çocuk Çizme 19,90 TL

Şok Market bünyesinde hazırlanan ve haftanın en büyük indirim listesi olarak tanıtımı gerçekleştirilerek 4 sayfa olarak müşterilerin beğenisine sunulan kampanya fırsatlarında yer alan çocuk çizme yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan ve kalitesini son kullanıcıya kanıtlamış olan Gezer markası güvencesiyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu tarz ürünlerin tam ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alması nedeniyle, çocuklarının çizme ihtiyacı olmaması durumunda dahi evde bulunsun diyebileceğiniz bir fiyatla satılıyor olması nedeniyle ürünün çok kısa sürelerde tükenebileceğini şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünün 25 – 30 numara aralığında sunulacak olup özellikle bazı numaraların daha çabuk tükenebileceğini ve bu nedenden dolayı kampanya bitiş tarihine kadar ürünlerin devamlılığının sağlanamayacağını söyleyebiliriz.

Bayan Boyunluk 6,95 TL

Son dönemlerde gerek çalışma arkadaşlarımızdan, gerek kendi yakın çevremizden sürekli olarak hastalık haberleri alıyoruz. Bu kış geçirilen griplerin geçtiğimiz kış aylarına göre bir hayli farklı olduğu ve çok daha uzun sürerek, insanları yataklara kadar düşürdükleri tarzı yorumları da eklemeden geçmiyorlar. İşte bu noktada biz de havaların özellikle oldukça sert olduğu saat dilimlerinde kişinin giyim kuşamına fazlasıyla dikkat etmesinin sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlar arasında yer aldığından bahsediyoruz. ŞOK Aktüel Fırsat detaylarında yer alan boyunluk hem kadınların açık kalan boyunlarından soğuk yemelerinin önüne geçecek hem de farklı renk seçenekleriyle satışa sunulması nedeniyle farklı kombinasyonlarla birlikte kullanılarak şıklığın üst seviyelere yükselmelerine olanak sağlayacaktır. Ürünün çok uygun fiyatlarla raflarda olması kesinlikle beklentilerinizi düşürmenize neden olmasın. Ürün cidden renkleri, desenleri açısından pahalı markaların tasarımlarıyla yarışıyor. Bir de ürünün malzeme kalitesi elinize aldığınızda dahi kendisini hissettiriyor.

Chantale Şardonlu Termal Çorap 5,95 TL

Hastalıklardan korunmak soğuk havalardan vücudun minimum düzeyde etkilenmesiyle sağlanacağı için ayakların sıcak tutulması dâhil oldukça önemlidir. Son dönemlerde popüler olan termal çoraplar 36 – 40 numara aralığında bayanlar için, 5 – 7 – 9 yaş aralığında çocuklar için ve erkeklerde 40 – 45 numaralarda ŞOK bünyesinde raflarda yer alacaktır. Ürünlerin özelliklerini incelediğimizde piyasadaki muadil ürünlerden ekstra kalın örgüsü, kaymaz tabanı, özel iç yüzey ve ısıyı içeride tutma özellikleriyle ön plana çıktıklarını görüyoruz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulacak üründen fazla sayıda almanız fiyat avantajı nedeniyle ekonominize yararlı olacaktır. Bu tarz ürünler son dönemlerde fazlaca kampanyaya giriyor olsa da ürünü ellediğinizde dahi kalitesini hissedeceğiniz için mutlaka tercihleriniz arasında olacaktır.

Chantale Bayan Termal Tayt 9,95 TL

Bu aylarda bayanların sık tercih ettikleri ürünler arasında yer alan termal taylar vücut sağlığı açısından oldukça önemli olup S – M – L ve XL olarak 4 beden seçeneği ile raflarda yer alacaktır.

Chantale Termal Eldiven 9,95 TL

Gün itibariyle her bölgede kar yağmasa da kar olmasa dahi soğuklardan ellerin korunmasına olanak sağlayan ürünü gün içerisinde mutlaka kullanmalısınız. 2 renk seçeneği ile market stoklarında yer alacak ürün hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Dış yüzeyi akrilik olarak tasarlanan ürün çift kat olup, eldivenlerin iç yüzeylerinin yumuşak dokuya sahip olması konforu tamamlamaktadır. Chantale markası güvencesi ile satılacak ürün hakkında kullanıcıları genellikle olumlu yorumlar sarf etmişlerdir.

Şok 13 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.