Şok 14 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok market raflarında 14 mart 2018 tarihinde satışa sunacağı fırsat ürünleri incelememizi tamamladık. Bu hafta ki broşür sayfalarında yer alan aktüel ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Şok 14 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her Çarşamba klasik haline gelen Şok Aktüel ürün kampanyası incelememiz ile karşınızdayız. Hafta sonuna özel olarak hazırlanan kampanyaları olsa da bizler için gerek ürün seçeneğinin fazla oluşu, gerek fiyat avantajlarının rakipleri ile yarışan düzeyde olması nedeniyle önümüzdeki günlerde geçerli olacak ve bazı yöresel farklılıklar haricinde tüm Şok şubelerinde geçerli olacak olan Şok 14 Mart 2018 fırsatlarından bahsedeceğiz. İnsanların özellikle son yıllarda önemini fark ettikleri marketler arasındaki fiyat araştırması yapılması durumu, indirim mağazacılığının çok yüksek şube sayılarına ulaşmış olması nedeniyle gerçekleşmektedir. Artık insanlar tüm ihtiyaçlarını tek bir markete girerek değil de mahallelerinde bulunan farklı markaların şubelerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri tercih etmektedirler.

Şok market 14 Mart 2018 indirimlerinin insanlar tarafından ilgi gören yanı operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri alışverişleri haricinde market genelinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün neredeyse toptan fiyatından dahi oldukça cazip fiyatla satılıyor olmasıdır. Bu ürünler de farklı mağazaların yaptıkları kampanyalar gibi son kullanma tarihleri yakın, insanların geneli tarafından tercih edilmeyecek ürünlerden olmayıp, genele hitap edip yoğun talep görecek ürünlerden seçilmektedir. Örneğin Şok’da bu hafta bahsettiğimiz özelliklerde satışa sunulacak olan fırsat ürünü Alo Sıvı Deterjan 2145 ml 15 TL olup her evde mutlaka ihtiyaç olan bir fırsat ürünü olması nedeniyle insanların ihtiyaçlarının uygun fiyatlarla giderilmesine olanak sağlayacaktır.

2’li alımda adet fiyatı farklı olan ve 1 alana 1 bedava ürünlerinin listelendiği Şok katalog 14 Mart 2018 içerikleri markanın kendi öz sermayesi ile oluşturduğu ürünler nedeniyle uygun fiyatıyla dikkatleri çekmenin yanında, ulaşmış oldukları oldukça fazla şube sayısının avantajını kullanarak da ulusal anlamda marka bilinirliği yüksek ürünleri de adetli olarak satın almaları ve düşük kar marjı gütmeleri nedeniyle insanlara cazip fiyatlarla satabilmektedirler. Özellikle manav kategorisinde yakınlardaki semt pazarlarını aratmayacak fiyatlar sunan marka insanların bu kategorideki alışverişlerinde de kredi kartı seçeneğini kullanabilmelerini sağlamaları nedeniyle de müşterilerden bir hayli fazla olumlu yorum almaktadır. Anlaşmalı bankalar aracılığı ile düzenlenen kampanyalar sayesinde belirli limitlerde puan ve bedava harcama bakiyesi sunulması ise daha avantajlı alışveriş seçenekleri oluşmasını sağlıyor.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’warning’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.