Şok 18 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

12.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (56 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 18 Nisan 2018 markanın haftalık olarak standart bir şekilde düzenlemeye devam ettiği gibi 4 sayfalık broşür halinde önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacaktır. Sınırlı sayıda satışa sunulacak ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Şok 18 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 18 Nisan 2018 markanın haftalık olarak standart bir şekilde düzenlemeye devam ettiği gibi 4 sayfalık broşür halinde önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacaktır. Son yıllarda indirim mağazacılığı sektörüne müşterilerden gelen ilginin artması ile rekabet ortamında bende varım diyen ve bunu ürün çeşitliliğini geliştirerek, mağaza sayısını arttırarak, indirim oranlarını daha yüksek miktarlara çekerek ve mağaza tasarımlarını değiştirerek başarmayı hedeflemiştir. Geçtiğimiz yıllarla kıyasladığımızda geldiği noktaya baktığımızda ciddi yol kat ettiğini gördüğümüz marka günümüzde hazırladıkları ŞOK Aktüel Ürün katalogları ile büyük bir kitle tarafından takip edilmektedir. Bunda şüphesiz gerçekleştirdikleri indirimlerde farklı kategorilerde ürünlere yer vermelerinin ve şube sayılarını her geçen gün arttırarak en ücra noktalarda dahi yer edinebilmesine borçludur.

Rakip firmalarla kıyaslandığında Şokda bu hafta listelenen ürünler arasında manav reyonunda ve kasap reyonunda bir hayli fazla hareketlilik görüyoruz. Bu hareketlilik manav reyonu bazında semt pazarlarını zorlar fiyatlarla, kasap reyonunda ise semt kasaplarını zorlar fiyatlarla gerçekleştirildiği için insanlara ürünleri market mantığı dolayısıyla seçim şansı da verilmesi nedeniyle tercih edilebilirliklerini arttırmaktadır. Şok market 18 Nisan 2018 indirimlerinde olduğu gibi sürekli olarak insanların mevsimsel değişikliklere göre sezonluk ihtiyaç duydukları ürünleri kolay ve ucuz bir şekilde kaliteli olanlarıyla bulabilmeleri her hafta Şok Çarşamba fırsatlarında beklenen yoğunluğun yaşanmasına ve ürünlerin büyük ölçüde kampanya bitimine günler kala tükenmesine neden olmaktadır.

Bizlerin aktüel sıcak fırsat içeriklerini günler öncesinden sizlerle paylaşıyor olmamız ihtiyaçlarınızı ulusal markaların ürünleriyle ve Şok öz sermayesi ile oluşturulmuş kaliteli ürünlerle uygun fiyatlı giderebilmeniz içindir. Geçtiğimiz haftalarda vakit kaybetmeden hazırlamış olduğumuz fırsat ve ürün inceleme raporlarını aynı şekilde Şok aktüel 18 Nisan 2018 insertlerinde de hazırlayarak liste içeriğinde yer alanların her birinin muadil markalarla ve hatta internet ortamında dahi fiyat kıyaslaması yapacağız. 4 sayfa olarak sizlere sunulan katalog editör kadromuzun yardımıyla sizlerin daha iyi analiz yapabilmeniz için hem görsel, hem yazılı hem de video anlatım olarak sunulacaktır. Sizler de gelecek haftalarda market yetkilileri tarafından hazırlanacak olan kampanyalarda ihtiyacınız olan ürünlere yer vermek isterseniz yazımızın en altında yer alan yorum bölümünü kullanarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hamak, çocuk salıncak, kilim gibi ürünleri gördüğümüz Şok ürünleri 18 Nisan 2018 içeriği bizlere artık yoğun bir şekilde yaşamamış olsak da kış aylarından uzaklaştığımızı ve yaz aylarına yaklaştığımızın habercisi niteliğindedir. Bu ürünler özellikle yaz aylarında ailelerin sık tercih ettikleri piknik gibi kafa dağıtma eylemlerinde fazlasıyla ihtiyaç duyulan ürünler olup, genelin ihtiyaç duyduğu dönemlerde ürünlerin satış stratejisi nedeniyle pahalıya alınabiliyor olması nedeniyle uygun fiyatlı bir şekilde 1 – 2 ay öncesinden uygun fiyatlı almak daha mantıklı olacaktır. 25 TL ve üzeri alışverişlerde rakiplerden farklı bir uygulama olarak gerçekleştirilen ve bir ürünün katalogdaki diğer ürünlere göre çok daha cazip fiyatlarla sunulduğu ürün kampanyası bu hafta da broşür içeriğinde sunulmuştur.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’warning’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Kerime dedi ki:

  Prima Çocuk Bezleri Geliyordu 2 aydır Gelmiyor Getirebilirmisiniz

 2. Nilüfer dedi ki:

  Cezve takımı gelebilir mi ya lütfen

 3. Kamercan dedi ki:

  İkili düdüklü tencere nezaman gelecek lütfen en yakın zamanda tekrar gelsin bekliyoruz

 4. Mustafa dedi ki:

  Barfiks çubuğu gelsin lütfen.

 5. Sezin dedi ki:

  Masa balkon

 6. Faruk dedi ki:

  çok amaçlı çekmece gelsin

 7. Gülberat dedi ki:

  Hoparlör gelsin lütfen

 8. Mesut dedi ki:

  Artık Saç Kurutma Makinesi gelmeli diye düşünüyorum

 9. Ceyhun dedi ki:

  Tefal ütü ve ütü masası gelsin

 10. Handan dedi ki:

  Eliptik bisiklet lütfen

 11. Şeyma dedi ki:

  Blendır setini biraz fazla fazla gönderin yetişemiyoruz almaya hemen bitiyor

 12. şükrü dedi ki:

  harika ürünler var. teşekkürler