Şok 2 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (19 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 2 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu klasik olarak her hafta gerçekleştirdiği gibi 4 sayfalık broşür halinde müşterilerin beğenisine sunmuştur. Bu hafta şok market raflarından bu fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Şok 2 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 2 Mayıs 2018 aktüel kampanyasını klasik olarak her hafta gerçekleştirdiği gibi 4 sayfalık broşür halinde müşterilerin beğenisine sunmuştur. Migros bünyesinde iken yıllar öncesinde dahi klasik market anlayışından farklı bir tutum sergileyerek indirim mağazacılığının temellerini o dönemlerde atan marka, çok agresif bir şubeleşme – fiyat politikası ve ürün çeşitliliği benimsemediği için sektöre yön veren konuma ulaşması mümkün olmamıştır. Fakat rakip firmaların çoğalması ve özellikle bu mağazaların insanların marka bilinirliğine verdikleri önemi yıkarak kendi öz markalarını oluşturarak – maliyetlerini düşürerek çok uygun fiyatlarla insanlara ürün temin etmeleri ve aldıkları talebin bir hayli yüksek olması Şok Market’in özellikle satılmasından sonra ciddi yatırım almasını ve zirve yarışında bende varım demesini sağlayan etmenler arasındadır. Yapılan ciddi yatırımlar ile ürün çeşitliliği çok farklı bir hal almış, şube sayısı oldukça kısa sürelerde arttırılmış ve haftalık olarak düzenlenen kampanyalarda sağlanan indirimlerle insanların sürekli olarak takip etmeleri sağlanmıştır.

Rakiplerinden farklı olarak haftada iki kez aktüel kampanya düzenleyen markanın Şok Cumartesi fırsatları olarak anılan kampanyası hem indirim anlamında hem de ürün çeşitliliği anlamında bizleri tam anlamıyla tatmin etmediği için sizlere bu her zaman olduğu gibi bu hafta da Şok Çarşamba fırsatları olarak anılan listeyi Şok 2 Mayıs 2018 başlığında sizlerle paylaşacağız. Markanın diğer indirim mağazacılığından ayrılan en önemli özelliği hazırladıkları kataloglarda müşterilerin geneline hitap eden, herkesin ihtiyacı duyan bir ürünün mağaza genelinde operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri haricinde 25 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda klasik marketlerin toptan fiyatına dahi alamayacakları fiyatlara satışa sunuyor olmasıdır. Şokda bu hafta belirttiğimiz şekilde gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri alışverişlerde uygun fiyatlı satışa sunulacak ürün Omo Siyahlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı 2,7 Litre 15 TL olarak katalog içeriğinde paylaşılmıştır. Bu fırsatın haricinde insanların ihtiyaçları olması durumunda tercih ettikleri gerçek fırsatı yakalayacakları ürünlerin büyük bir kısmı katalogda 2’li alımda adet fiyatı farklı olarak sunulmaktadır.

Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunu İncelediniz mi?

Marketler tarafından düzenlenen bu kampanyalar gerekli yoğunlukların sağlanması ve mağazaların minimum maliyetlerle çalışmaları için düşük alanlara sahip olan binaların tercih edilmesi nedeniyle sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle tüm detaylarını paylaştığımız Şok market 2 Mayıs 2018 fırsat içeriğini iyi analiz ederek özellikle bir sonraki yazımızda haftanın ürünü olarak tanımlayacağımız ürünleri ihtiyacınız olması durumunda acele etmenizde yarar bulunmaktadır. Market yetkilileri tarafından katalog düzenlemeleri yapılırken müşteri talepleri genellikle sayfamız gibi yoğun takip alan siteler incelenmekte olduğu için sizler de gelecek hafta düzenlenecek olan indirim içeriklerinde ihtiyacınız olan ürünlere yer verilmesini istiyorsanız en altta bulunan yorum bölümünü kullanarak talep ettiğiniz ürünü belirtebilirsiniz. Kampanyaların bir diğer özelliği de yoğun talep gören ürünlerin belirli aralıklarla tekrar listelenmesi olduğu için stok sorunu nedeniyle kaçırdığınız ürünleri bir sonraki haftalarda da takip altına almanızı tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. sukeyna dedi ki:

  Lutfen kondisyon bisikleti gelsin

 2. Zeynep dedi ki:

  Yine katalog erken gelmişş harikasınız.

 3. Zühal dedi ki:

  akülü araba gelsin lütfennn

 4. Seda dedi ki:

  Keten çocuk ayakkabıları gelsin

 5. Ishak dedi ki:

  Fantom halı yıkama Makinesi gelsin lütfen

 6. Leyla dedi ki:

  Meyve sıkma makinası gelsin

 7. Yasemin dedi ki:

  Tefal ütü ve ütü masası gelsin

 8. Ilhan dedi ki:

  Yaz geldi bir dahaki hafta çift başlıklı epilasyon aleti gelsin

 9. Mehtap dedi ki:

  Bahçe sandalyesi masa takımı gelsin