Şok 20 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta Şok 20 Aralık 2017 tarihli çarşamba gününe ait olan aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu hafta ki şok market raflarında yer alacak ürünler göz kamaştırıyor.

Şok 20 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 20 Aralık; insanların indirim mağazacılığına olan ilgilerini, düzenlenen kampanyalardan beklentilerini iyi analiz ederek market yetkilileri tarafından hazırlanmıştır. Her ne kadar haftada iki kez aktüel ürün indirimleri paylaşıyor olsalar da biz ŞOK Cumartesi fırsatları olarak adlandırılan kampanyayı ürün içeriğini yeterli görmediğimiz için sizlerle paylaşmıyoruz. Fakat bu hafta ŞOK Çarşamba fırsatları olarak adlandırılan kampanyayı paylaşacak olsak da geçtiğimiz haftalar ve rakip firmalar ile kıyasladığımızda bu hafta ürün içeriği açısından zayıf bulduğumuzu söylemeden geçmeyelim. Yeni yıla doğru ilerlediğimiz şu günlerde marketlerin son kampanyaları genellikle yılbaşı için ihtiyaç duyulan sezonluk ürünlerden oluşmaktadır. ŞOK Market kalite çizgisini bozmadan ürünlerini daha uygun fiyatlarla satabilmenin çözümünü şüphesiz ürünleri tedarik ederken çok uygun fiyatlarla satın almasından dolayı başarmaktadır.

Şok Aktüel; yazımızın başında da belirttiğimiz üzere haftada iki kez güncellenmekte ve hem hafta içi hem de hafta sonu olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Aktüel kataloglarında rakiplerinden farklı olarak 1 alana 1 bedava, bir ürün alana ikincisi % 50 indirimli ve market genelinde gerçekleştirilecek olan bazı kategoriler haricinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün oldukça uygun fiyatlara satılması gibi uygulamalarla daha çok müşterinin ilgisini çekmeye çalışmaktadır. İndirim mağazacılığı sektöründe şuan pazar lideri konumunda olan markalardan çok daha önce kurulmuş olmasına rağmen gerekli yatırımların yapılmaması nedeniyle ortalama bir performans sergileyen ŞOK bünyesinde gerekli atılımlar markanın başka bir firmaya satılarak sonrasında ortaklar tarafından firmaya, sektöre yatırım kararı alınmasıyla gerçekleştirilmiştir. Bu hafta 4 sayfa olarak hazırlanan kampanya listesi insanların markaya olan alışkanlığı ve geçtiğimiz haftalardaki ürünlerin çabuk tükendiği tecrübemize dayanarak yoğun bir ilgi alacaktır.

ŞOK Market; geçtiğimiz günlerde 4500 adet mağaza sayısına ulaşmıştır. Bu da geçtiğimiz yıllara oranla büyük ölçüde mağazalaşmaya, her bölgede yer almaya önem verdiğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Ürün çeşitliliğini de arttıran mağazalarıyla küçük ev aletlerinden temizlik ürünlerine, temel gıda malzemelerinde beyaz eşyaya kadar birçok kategoride ürünleri aktüel fırsat kategorisinde uygun fiyatlara satabilmektedir. Her ne kadar devletin destek verdiği ucuz kırmızı et projesinde devletin verdiği desteği alamasa da kar oranlarını minimize ederek devletin tavsiye ettiği kırmızı et satış fiyatlarına yakınlaşması kasap reyonunda da geçtiğimiz günlere kıyasla bir hayli hareketlilik yaşanmasının önünü açmıştır. Kasap reyonunun haricinde manav reyonunda da birçok üründe cazip fırsatlar sunması, özellikle ürünlerin seçilebilir olması ve kredi kartı ile ödeme avantajının bulunması nedeniyle insanların semt pazarları yerine Şok mağazalarını tercih etmesinin önünü açmaktadır. Sürekli arttırılan mağaza sayıları, müşteri memnuniyetini ön planda tutan işleyiş anlayışı sayesinde ŞOK Market Kullanıcı Yorumları da bir hayli olumlu veriler elde etmemize neden olmaktadır.

Aktüel indirim, özellikle son yıllarda halkımızın kelime dağarcığına eklenmiş ve marketlerin düzenledikleri haftalık kampanyalara verilen ad olarak tanımlanmaktadır. Marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle kısa sürelerde cazip fırsat ürünleri satıyor olmaları ve bunları bazen haftada bir bazen haftada iki kez değiştiriyor olmaları insanların büyük ilgisini çekmektedir. Günümüz ihtiyaçlarının ve insanların taleplerinin bir hayli değişmesi geçmişteki yokluk kavramının bir şekilde ortadan kaldırılmasına neden olsa da kadın ve erkeğin her ikisinin de çalışmasına rağmen ekonomik anlamda zorlandıkları bir hayat koşullarıyla karşı karşıyayız. İşte bu noktada ihtiyaçlarından vazgeçmek istemeyen ürünler bilinçli tüketici olmanın bir gereği olarak aynı kalitedeki ürünleri daha uygun fiyatlara alabilmenin yollarını aramaktadır. Bu noktada ise yazımızın devamında haftanın ürünü ve haftanın öne çıkan ürünleri başlıklarıyla paylaşacağımız ŞOK 20 Aralık 2017 fırsatları bünyesinde yer alan ürünlerin satın alınması akla gelmektedir. Özellikle sektörde bende varım diyen markalar bu tarz indirim listeleri oluşturdukları için sayfamız aracılığıyla sizlere yakın bölgelerde bulunan markaların fiyatlarını karşılaştırarak alımınızı tek bir noktadan değil de birden fazla şubeden gerçekleştirerek daha ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca tanıtımını gerçekleştireceğimiz aktüel fırsat kampanyası sonunda yer alan yorum bölümü aracılığıyla sizler gelecek haftalarda indirim listelerinden beklentilerinizi, geçmiş dönemle alakalı şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Kampanyaların oluşturulmasındaki amaç şüphesiz müşterilerin mağazalarına olan ilgisini sıcak tutmak olduğu için gerçek verilere ulaşmak isteyen ŞOK Market yetkilileri çoğunlukla internet ortamında yer alan yorumları dikkate almaktadır. Bunun haricinde gerek market kampanyaları olsun gerek farklı firmaların düzenlediği çekilişler olsun sürekli olarak fırsatlardan haberdar olabilmek için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Sayfamız yaklaşık 3 yıldır farklı sektörlerdeki tüm gelişmeleri, tüm ücretsiz fırsatları, tüm indirim kampanyalarını anlık olarak editörleri aracılığıyla takip etmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Axen 49″ Uydu Alıcılı Led Tv 1.450 TL

İndirim mağazacılığında faaliyet gösteren markalar bu dönemlerde genellikle müşterilerden gelen talepler doğrultusunda TV kategorisini canlı tutmaktadır. Televizyon kategorisinde yer alan ürünler oldukça çeşitli olması nedeniyle kafası karışan kişiler ortalamanın üzerinde özelliklere sahip ve sizleri yarı yolda kesinlikle bırakmayacak bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Markalar yüksek bütçeli ürünleri satışa sunan markalar olmasa da belirli bir birikimi olan ve güvenilirliğini yıllardır ülkemizde hizmet vererek kanıtlamış markalardan oluşmaktadır. Axen 49″ Uydu Alıcılı Led TV Özellikleri: 125 cm ekran, 2 x 8 W ses çıkışı ile özellikle ses konusunda titiz olanları tatmin edecek bir sistem, 2 yıl garantili, 1x USB Media Player özellikle USB aygıntıından film izlemek isteyenlerin tercih edebilecekleri bir sistem, 2 X HDMI sayesinde televizyonunuza bilgisayar bağlayabilme özelliği, Mega kontrast özelliği sayesinde sizleri şaşırtacak bir görüntü kalitesi, 200 hz ile evde yer alan eski televizyonunuza bir daha bakmamanızı sağlayacak kalitede görüntü çözünürlüğü, 1920 x 1080 FULL HD özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürün muadillerine göre oldukça uygun fiyatlara satışta olmasının yanında ŞOK Market ile büyük bankaların yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde kredi kartına 6 taksitle satışa sunuluyor olması da insanların bütçelerini fazla zorlamadan ürünü satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Sinbo Mikser 39,90 TL

Genelde set olarak tercih edilen blender setlerin içerisinde yer alsa da özellikle setin içerisinde sadece mikseriniz arıza yaptıysa tercih edebileceğiniz bir ürün ŞOK Aktüel Kampanyaları içeriğinde listelenmektedir. Mutfakta birçok işi hem görüntü açısından kusursuz hale getiren hem de kadınların değerli olan vakitlerini koruyan Sinbo markasına ait mikser 2 yıl yaygın servis ağının garantisi ile satışa sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlara satılıyor olmasına rağmen marketin anlaşmalı olduğu kredi kartlarına 6 eşit taksit yapılması özellikle ekonomik açıdan zor bir süreç geçiren müşteriler açısından oldukça güzel olacaktır. 350 W güç ile rakiplerinden bir adım önde olan Sinbo Mikser evden eve ücretsiz teknik servis hizmeti ile de rakip firmalardan farklı müşteri dostu uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Paslanmaz çelik olması ilk günkü görüntüsünü koruyarak uzun süreli kullanım sağlarken anlık çalıştırma özelliği ergonomik tasarımıyla sağlanmaktadır. Bunun haricinde 5 kademe hız ayarı olması gereksiz enerji tüketiminin önüne geçebilecektir.

Kumsal Granit Kek Kalıbı Çeşitleri 12,90 TL

Kek kalıbı mutfaklarda sık ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Farklı görsel sunum denemek isteyen kadınların tercih edeceği farklı boyutlardaki ve şekillerdeki kek kalıpları bu hafta ŞOK 20 Aralık 2017 aktüel listesinde olduğu gibi takip edildiğinde oldukça cazip fiyatlara temin edilebilmektedir. Alüminyum gövde seçeneği ile satışa sunulan üründe dikkat edilmesi gereken en önemli detay yanmayan ve yapışmayan granit görünümlü iç kaplamaya sahip olmasıdır. Yanmaz ve yapışmaz olmayan ürünlerin tercih edilmesi özellikle kek kalıbı olarak kullanılması sizin o saatler vererek hazırladığınız ürünlerin görsel bütünlüğünün son anda bozulmasına neden olduğu için kesinlikle hoş değildir.

Mikser Kabı 5,95 TL

Sinbo markasına ait mikser tanıtımı yapıp mikser kabından bahsetmemek kesinlikle doğru olmayacaktı. Mikser kabı niyetine farklı ürünleri kullanan hanımlar ne kadar zorlandıklarını ve ne kadar vakit kaybettiklerini bu ürüne bir kez şans verdiklerinde rahatlıkla göreceklerdir. Kaydırmaz tabanı sayesinde mikserin hareketleri karşısında yere sıkı tutunması sağlanacak ve bu sayede etrafın batmasının büyük ölçüde önüne geçilecektir. Malzeme kalitesiyle de ellerinize aldığınızda kendisini gösterecek ürün rengiyle de hanımların dikkatini çekmektedir. Ayrıca 2,25 litre iç hacmine sahip olması büyük ölçüde kadınların işlerini rahatlıkla halledebilmelerini sağlamaktadır.

Royal Aile Boyu Çaydanlık 32,90 TL

Sık çay tüketen bir toplum olmamız nedeniyle market indirimlerinde genellikle çaydanlık çeşitleri karşımıza çıkmaktadır. Aile Boyu olarak tanıtımı yapılan ürünün boyutu misafirleriniz geldiğinde de sizlere uzun süre yetecek bir ürün. Sık tüketim gerçekleştirilmesi nedeniyle bir evde minimum 2 çaydanlık bulunduğunu düşündüğümüzde bu ürün ŞOK müşterilerinden yoğun talep alacaktır. Üst bölüm 1,4 litre, alt bölüm ise 1,85 litre olarak tasarlanmış olup özel kulpları sayesinde dekoratif görüntüsüyle de mutfaklarınızda hoş bir tasarım oluşturacaktır.

Çaykur Tiryaki Çay 1000 gr 23,95 TL

Marka bilinirliği üst düzeylerde olan ve sık tercih edilen Çaykur markasına ait Tiryaki çay; çay tutkunlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bu hafta indirimli olarak satışının gerçekleştiriliyor olması ise evinizde ihtiyaç olmasa dahi kısa sürede bozulma ihtimalinin olmaması nedeniyle tercih edebilmenizin önünü açmaktadır.

Şok 20 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.