Şok 21 Ekim 2017 Hafta Sonu Fırsatları

19.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta sonu satışa sunulacak olan şok 21 ekim 2017 hafta sonu fırsat ürünlerini sizler için detaylı inceledik. Şok market raflarında bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Şok 21 Ekim 2017 Hafta Sonu Fırsatları

Kısa süre sonra Şok market şubelerinin tamamında geçerli olacak Şok marketler 21 Ekim tarihli indirim listesi birkaç saat önce yetkililer tarafından duyuruldu. Kampanya henüz şubelerde duyurulmamış olsa da uzman editör kadromuzla bilgilerine ulaştığımız aktüel katalogları sizler için ürün bazında ele alarak rakip indirim mağazaları ile direkt olarak kıyaslama yapabilmenizi sağlayacağız. Klasik market anlayışından uzak bir formatta hizmet vermeye başlayan ilk markalardan olan Şok marketler yıllar içerisinde kendi öz markalarının da kalitesini insanların gözünde kanıtlamıştır. Genel olarak çevremizden aldığımız yorumlar ve dijital ortamda yaptığımız araştırmalar neticesinde markanın müşteri memnuniyetini üst planda tuttuğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem hafta içi hem de hafta sonuna özel olarak indirim listesi hazırlayan markanın aktüel kategorisinde bu hafta genellikle yeni doğmuş bebeği olan çiftlerin ihtiyaç duyacağı ürünlere yer verilmiştir. Hafta içi düzenlenen kampanyalarda giyimden gıdaya, küçük ev aletlerinden manav ve kasap reyonuna kadar farklı kategorilerde indirimler gerçekleştirilirken hafta sonu kampanyaları göreceli olarak daha az ürün barındırmaktadır. Bir önceki indirim listesine göre daha az ürün içerse de insanların talep ve ihtiyaçlarına nokta atış yapılıyor olması ve insanların yıllardan beri süregelen alışkanlıkları sayesinde mağazalarda büyük yoğunluklar oluşmaktadır. 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok uygun fiyatlı satılıyor olması rakip firmalardan farklı bir tarzda kampanyalar oluşturduklarını net bir şekilde ortaya koymaktadır. 21 Ekim Şok indirimli günler kısa süre sonra başlayacağı için ihtiyaç listelerinizi şimdiden bu kampanyada yer alan ürünlere göre hazırlamanızda fayda var. Ürünlerin renklerine, bedenlerine göre değişiklik gösteren stoklarla mağazalarda olacağı ve istediğiniz ürünü tükenmeden alabilmek için acele etmeniz gerekliliğini kesinlikle unutmayın.

Şok 21 Ekim Cumartesi indirimleri ülke genelinde tüm mağazalarda geçerli olacak ve müşterilerin kaliteli ürünleri her zamanki gibi uygun fiyatlı satın alabilmeleri amaçlanmaktadır. Şok Yeter de Artar sloganıyla hizmet vermekte olan markanın indirimli ürünlerini incelemeye başladığımızda; Zetina Dikiş Makinesi 259 TL, Kuer Çok Amaçlı Dolap 149,90 TL, Sinbo Elektrikli Cezve 39,90 TL, Radyatör Kurutmalık 7,50 TL, Bitki Çayı Demliği 7,95 TL, Yerli Muz 4,50 TL, Kuru Soğan 0,99 TL, Bebek Telsizi 69,90 TL, Sinbo Narenciye Sıkacağı 39,90 TL, GoKidy Katlanabilir Çalışma Masası ve Sandalyesi 45 TL, Polar Battaniye 12,90 TL, Limonluk 2 TL, Nar 1,89 TL, Limon 3,99 TL gibi rakiplere kıyasla çok daha uygun fiyatlarla market raflarında sınırlı sürelerde yer alacaktır. Diğer indirim mağazalarından farklı olarak Şok market bünyesinde indirim süresi boyunca Head & Shoulders Şampuan Çeşitleri 400ml 6 TL, 23 Ekim ve 24 Ekim tarihlerinde yine 25 TL ve üzeri alışverişlerde Cif Jel Tüm Yüzeyler 1500ml 6 TL’den satışta olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Zetina Dikiş Makinesi Zetina Dikiş Makinesi Özellikleri: 4 mm ayarlanabilir dikiş uzunluğu, 5 mm zikzak, 4 adım ilik açma, led aydınlatma, ileri geri dikiş, Hız ayarlı ayak pedalı, otomatik masura sarma, üst iplik kesme, otomatik ayak değiştirme, ilik açma, makine matal tam şase, tek düğme desen değiştirme ve 15 desen gibi özelliklerden bahsedebiliriz. Açıklama : Çift olarak yaşanan evlerde özellikle çocuk da varsa her gün ufak terzi işleri çıkmaktadır. Çoğu zaman basit bir işlemle halledilebilecek şekilde olan bu işlerin halledilmesi Zetine Dikiş Makinesi ile artık çok kolay. Ürün dikiş konusunda yeni başlayanlar için faydalı olacağı gibi profesyonel bir şekilde işleyişi bilen kişileri dahi şaşırtacak özelliktedir. Hem dikiş makinesi kullanmanız için illa ki giysilerinizde bir problem yaşamanıza gerek yok. Hayal gücünüzü kullanarak, tasarımı tamamen size ait olan kıyafetler, ürünler oluşturma 259 TL Fiyatıyla Şokda bu hafta satışa olan dikiş makinesi ile artık mümkün. 1 aylık sigara parasına alabileceğiniz bu ürün ile evde büyük bir eksikliğinizi gidermiş olacaksınız.

Şok hafta sonu fırsatları dahilinde yer alan ürünler rakip markalarla sayfamız aracılığıyla saniyeler içerisinde kıyaslanabilmekte ve bu sayede özellikle indirim listesinde yer alan ürünlerin çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Ürünler marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle sınırlı stoklarla ve sınırlı sürelerde raflarda yer almaktadır. Bunun bilincinde olarak 21 Ekim 2017 Şok aktüel içeriğinde yer alan ürünleri satın alabilmek için normalden daha hızlı davranmanız gerekmektedir.

ŞOK 21 Ekim 2017 Fırsatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.