Şok 22 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

19.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta Şok 22 Kasım 2017 tarihli aktüel ürünler kataloğu yine birbirinden güzel fırsat ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şok market raflarında bu ürünleri kaçırmayın.

Şok 22 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Migros bünyesinde hizmet verdiği yıllardan bu yana indirim mağazacılığı sektöründe olan Şok tarafından hazırlanan 22 Kasım Perşembe fırsatları detaylarını bu yazımızda paylaşacağız. Ucuz market sektörünün henüz günümüzdeki kadar hareketli olmadığı dönemlerde ortalama bir performans sergileyen marka son yıllarda almış oldukları yatırımlarla birlikte sektöre çok büyük markaların girmesiyle birlikte agresif bir strateji izlemeye başlamıştır. Şok Aktüel Ürün içerik çeşitlerini arttırmışlar, mağaza yapılarını ve sayılarını arttırarak farklı markalarla çok avantajlı anlaşmalar yaptırmışlardır. Bu tarz markaların uygun fiyatlı ürün satabilmelerinin sebepleri arasında şüphesiz mağaza sayıları sayesinde çok yüklü alım yapmalarına bağlı olarak pazarlık güçlerinin yüksek olmasıdır. Bir diğer tarafta ise personellerini çalıştırma stratejileri ve reklam giderlerini minimum düzeyde tutmaları yer almaktadır. Şokda bu hafta düzenlenen indirim kampanyasında 2 adet alımlarda çok uygun fiyatlara satılan ürünlerin yanında, market genelinde gerçekleştirilen bazı kategoriler haricinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde 1 ürünün neredeyse maliyet fiyatının altına satılması durumu da bulunmaktadır.

Haftanın Ürünü Philips Blender Set 129 TL

Markanın düzenlemiş olduğu indirim kampanyasında dünya devi Philips markasıyla satışa sunulan Blender Set tarafımızdan haftanın ürünü olarak belirlenmiştir. Philips Blender Set Özellikleri: 0,8 L ölçeğiyle mutfakta ölçüm işlerinizi de hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacak ürün çift fonksiyonlu bıçağı sayesinde işlemlerinizi çok kısa sürelerde muadil markalara kıyasla çok daha düzgün bir şekilde gerçekleştirmektedir. Metal çubuğu sayesinde dayanıklılığı da üst seviyede olan ürün 550 W gibi piyasada yer alan ürünlere kıyasla çok yüksek motor gücüne sahip olması sayesinde tercih edilebilir olmaktadır. Neredeyse Çin Malı ürünlerle aynı fiyatlarla satışta olan ürün 129 TL Satış Fiyatıyla 2 yıl Philips Türkiye Garantisi ile Şok 22 Kasım 2017 indirimlerinde müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Mutfaklarda sık tercih edilen ve kadınların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran blender setlerin kullanım alanları nedeniyle malzeme ve motor kaliteleri son derece önemlidir. Bu nedenle özellikle yıllardır hizmet verip, insanların genelinden olumlu yorumlar almış markalar tarafından hazırlanan ürünlerin tercih edilerek satın alınması küçük ev aleti olarak anılan ürünü kullanım sürenizin uzun olması açısından son derece önemlidir.

Sinbo Elektrikli Türk Kahve Makinesi 42,50 TL

Ülkemizde Türk kahvesi geleneği uzun yıllardan beri bozulmadan günümüze kadar değişmeden gelmiştir. Türk kahvesi konusunda değişen şeyler ise Türk Kahvesine üretim tekniklerinin gelişmesine bağlı olarak katılan aromalar ve pişirme teknikleridir. Pişirme tekniklerinin alınan tat ve köpük açısından çok önemli olduğu Türk Kahvesinde firmalar farklı cihazlar geliştirmiş ve insanlar bu ürünlere kullanım kolaylıkları sayesinde beklenenden çok daha fazla ilgi göstermiştir. Şok Market 22 Kasım indirimlerinde ülkemizde yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren Sinbo markasına ait Elektrikli Türk Kahve Makinesi satışa sunulacaktır. Paslanmaz çelik gövdesiyle yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunacak olan ürün gizli rezistansı sayesinde geniş bir hazneye sahiptir. 360 derece dönebilme özelliği dar alanlarda dahi başarılı bir kullanım sunarken kablosuz kullanım ise kablo karışma derdine son vermektedir. 5 fincan Türk Kahvesi kapasitesine sahip olması kalabalık misafir gruplarında dahi kısa sürelerde istenilen ürüne ulaşmanızı sağlayacaktır. Dalgınlık ihtimallerine karşı aşırı ısınmaya ve susuz çalışmaya karşı kendini korumaya alması güvenilir bir çalışma sistemi sunmaktadır.

Kuer 4 Kapaklı Fırın Dolabı 115 TL

Evlerdeki kullanım alışkanlıklarının değişmesine bağlı olarak ürün çeşitlerinin artmasına rağmen günümüz mimarisinin küçük alanlı evlerden oluşması özellikle kadınların düzen sağlayabilme konusunda zorlanmalarına neden olmaktadır. Hal böyle olunca özellikle seri üretim yapan mobilya firmaları ucuz market anlayışıyla hizmet veren mağazalarla anlaşmalar yaparak farklı ürünleri müşterilerin beğenisine sunarak farklı çözüm önerileri sunmaktadır. Şok 22 Kasım 2017 kampanyasında yer alan Kuer 4 Kapaklı Fırın Dolabı 115 TL Satış fiyatıyla mutfaklarınızda sizler için alan açısından büyük avantaj sunacak bir üründür. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm iç alanı doldurduğunuzda mutfağınızda sizlerin farklı kullanımlarınız için açılan boşluğu gördüğünüzde eminiz şaşıracaksınız.

Dekoratif Duvar Saati 9,95 TL

Yazımızın bir bölümünde insanların ihtiyaçlarının, taleplerinin yıllar öncesine göre çok değişiklik gösterdiğini söylemiştik hatırlarsınız. Yaşı küçük olanlar muhtemelen hatırlamayacaktır geçmişte bir duvar saatine dahi sahip olmak maddi açından lüks olarak görülürken günümüzde dekoratif olanlar tercih edilmektedir. Bunun bilincinde olan üreticiler ise yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde insanlara en uygun fiyatlarla ürün temin etme yarışına girmişlerdir. Şokda bu hafta içine özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğunda yer alan Dekoratif Duvar Saati 9,95 TL fiyatıyla dar gelirli vatandaşlardan da büyük ilgi görecektir.

Tursil Jel Deterjan 2310 ml 11 TL

İnsanlar ekonomik anlamda ne kadar güç durumda olurlarsa olsunlar harcamalarından ne kadar tasarruf etmek isterlerse istesinler bazı ürün gruplarında harcamalarını azaltamazlar. Harcamaların azaltılamadığı kategorilerde ise uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerin araştırılarak temin edilmesi maddi açıdan avantaj sağlamaktadır. Şok 22 Kasım Çarşamba içeriğinde satışa sunulan ve market genelinde operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri alışverişi haricinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak fiyatıyla Tursil Jel Deterjan 2310 ml 11 TL’den raflarda stoklarda yer alacaktır.

Erkek Deri Kemer 14,90 TL

Görsel uyum hem sosyal hayatta hem iş hayatında kadın – erkek fark etmeksizin herkes için önemlidir. Bu durum ekonomik açıdan zorlanan insanlar için dahi önemsenmelidir. Çünkü uygun fiyatlı ürün temin etmenin onlarca yolu vardır. Şok Aktüel Ürün içeriğinde yer alan erkek deri kemer hem kalitesiyle hem görselliğiyle satışa sunulduğu 14,90 TL fiyatından çok daha fazlasını hak etmektedir.

Çeşitli iş kolları ve özellikle marketler tarafından düzenlenen aktüel kampanyaları, çekilişleri düzenli olarak sizlerin faydalanabilmeniz amacıyla sayfamızda paylaşıyoruz. Bu sayede kısa dönemli ve sınırlı stoklarla gerçekleştirilen kampanyalardan değerli takipçilerimizin maksimum verim sağlamasını amaçlıyoruz. Bu yazımızda sizlere hafta içine özel olarak hazırlanan Şok Market indirimlerini haber verdik. Bu ve bunun gibi kampanyalardan her zaman haberdar olmak için sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca yorum bölümünde beklentilerinizi ve ürünler konusunda varsa hayal kırıklıklarınızı paylaşırsanız diğer müşteriler için de yol gösterici olacaktır. Bu sayede insanlar alım konusunda kararsız kalmaları halinde sizlerin yorumları ışığı altında hareket edebileceklerdir.

Şok 22 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.