Şok 23 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

20.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 23 Mayıs 2018 insert içeriği her hafta olduğu gibi bu haftada klasikleşen bir şekilde 4 sayfa broşür olarak duyurulmuştur. Kaçırılmayacak ürünler ile her bütçeye uygun fiyatlar sunacak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Şok 23 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 23 Mayıs 2018 insert içeriği her hafta olduğu gibi bu haftada klasikleşen bir şekilde 4 sayfa broşür olarak duyurulmuştur. Kampanyaları başlangıç için sanal ortamda müşterilerin beğenisine sunan ve sonrasında başlangıç tarihinin yaklaşması ile birlikte radyo, televizyon ve gazete gibi kanallarda reklamlar ile çok daha fazla kitleye duyurulması gerçekleşmektedir. Rakiplerinin haftada bir kez gerçekleştirdikleri kampanyalara karşılık haftada iki kez aktüel ürün fırsatları ile karşımıza çıkan Şok Market özellikle Çarşamba günleri başlayan katalog indirimleriyle bizleri fazlasıyla tatmin etmektedir. İndirim mağazacılığında şuanda zirvede yer alan markalardan dahi çok daha fazla mazisi olan Şok Aktüel o dönemlerde ortalama bir performans sergilerken insanların ucuz market anlayışı ile hizmet veren marketlere olan ilgilerinin artması nedeniyle aldıkları yatırımlarının da etkisiyle sektörde söz edilen bir marka haline gelmiştir. Bu noktada başarılı olabilmek adına sürekli olarak ürün çeşitliliğini arttıran, market tasarımlarında farklılıklar oluşturan Şok Market özellikle kasap ve manav reyonlarında avantajlı fiyatlarla ürün satmaktadır.

Semt pazarları ile fiyat kıyaslamaları yaptığımızda hemen aynı fiyatlarla satışa sunulan katalog içeriğinde Şok 23 Mayıs 2018 listesi bünyesinde müşterilerin beğenisine sunmakta ve ürünlerin tek tek seçilmesine imkan tanınması ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı sayesinde manav alışverişleri dahi mağazalardan gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Rakip mağazalardan farklı olarak aktüel kampanyalarda bir ürün alana bir bedava, ikili alımlarda adet fiyatı farklı olan ürünler ve market genelinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok cazip fiyatlarla satışa sunulması gibi uygulamalara da yer verilmesi avantajlı alışveriş seçeneklerini arttırmaktadır. Markanın bahsettiğimiz üzere 25 TL ve üzeri alışverişlerde düzenlediği fırsat için özellikle herkes tarafından ihtiyaç duyulan ürünlere yer vermesi kampanyalara olan ilgilerin sadece bu detay dolayısı ile dahi artmasına neden olmaktadır. Şokda bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Torku Tost Peyniri 400 gr 9 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Sınırlı stoklarla ve sınırlı sürelerde gerçekleştirilen Şok 23 Mayıs 2018 indirimlerinde kampanya detaylarını paylaştıktan sonra 3 yıla varan tecrübemiz sayesinde özellikle çabuk tükenecek ürünlerden bahsedeceğiz. Bu ürünler arasında kampanya içeriğinde sıcak fırsat olarak sunulacak ürünler arasında; gıda kategorisinde Torku Tostt Peyniri, her evde ihtiyaç duyulan Pazar Arabası, mutfakların vazgeçilmezi Sinbo El Mikseri ve King doğrayıcı yer almaktadır. Bu ürünler ile ilgili genellikle kendi kullanım deneyimlerimiz ve kendimizin kullanmasının mümkün olmadığı noktalarda da yakın çevremizin deneyimlerinden faydalanarak ürünlerin avantajlarını, rakiplerinden farklı özelliklerini ve beklentilerimizi karşılamayan noktaları detaylı bir şekilde objektif olarak ele alacağız. Bu inceleme yazılarını takip etmeniz sizlerin sonradan beklentilerinizi karşılamayacak, ihtiyaçlarınız ile örtüşmeyen ürünleri sırf uygun fiyatlı olması nedeniyle boş yere almamış olacaksınız. Bunun dışında ihtiyacınız olan ürünler için de tükenmeden alım fırsatı yakalamış olursunuz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.