Şok 25 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

23.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 25 Nisan 2018 indirimleri geçtiğimiz günlerde marka yetkilileri tarafından duyurulmuştur. Standart haline gelen şekilde hazırlanan kampanya beklediğimiz gibi yine katalog içeriğinde 4 sayfa olarak duyurulmuştur.

Şok 25 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 25 Nisan 2018 indirimleri geçtiğimiz günlerde marka yetkilileri tarafından duyurulmuştur. Standart haline gelen şekilde hazırlanan kampanya beklediğimiz gibi yine katalog içeriğinde 4 sayfa olarak duyurulmuştur. 2 Mayıs tarihine kadar ülke genelinde faaliyetlerine devam eden tüm ŞOK Market mağazalarında geçerli olacak kampanyada yer alan ürünleri özellikleri ve fiyat avantajlarını da dikkate alarak sizlere detaylı bir şekilde sunacağız. 3 yılı aşkın süredir düzenli olarak her hafta hazırladığımız fırsat inceleme yazılarımız sayesinde birçok ürünü uygun fiyatlarıyla kaliteden ödün vermeden alabildiğinizi sizlerden gelen yorumlar ve mailler aracılığı ile görebiliyoruz. Bu noktada konumuza hakim olduğumuzu tüm ziyaretçilerimize net bir şekilde göstererek, geçerli olan kampanyalarda haftanın ürünü olarak tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ve genellikle kullanım kaynaklı ortaya çıkardığımız ve objektif bir şekilde yaptığımız inceleme yazılarımız ile de sizlere ürünleri almak – almamak konusunda net fikirler veriyoruz. Bu fikirler sayesinde de sizlerin gereksiz yere, ihtiyacınızı karşılamayacak ürünlere ucuz da olsa para vermenizin önüne geçiyoruz.

Düzenlediği kampanyalarında rakip firmalardan farklı olarak 2’li alımlarda adet fiyatının farklı belirlendiği ve çeşitli kategorilerin haricinde market genelinde kampanya süresince gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok cazip fiyatlarla satılıyor olması durumu Şok 25 Nisan 2018 fırsat içeriğinde de devam ettirilmektedir. 25 TL ve üzeri alışverişlerde bahsettiğimiz üzere bir ürünün çok uygun fiyatlarla klasik marketlerin toptan alımlarda dahi erişemeyeceği fiyatlarla satılması ve bu içerikte seçilen ürünlerin genel müşteri kitlesine hitap ediyor olması insanların yoğun talep oluşturmalarına neden olmaktadır. Şokda bu hafta bahsedilen kampanyaya dahil edilen ürün 9 TL tutarındaki fiyatlarla en yakın rakibine dahi açık ara fark atan fiyat avantajı ile İçim Tost Peyniri 400 gr 9 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

ŞOK YETER DE ARTAR sloganı ile tanıtımına başlanan Şok 25 Nisan 2018 içeriğinin tüm detaylarını bu yazımızda video anlatım, görsel ve yazılı olarak sizlerle paylaştıktan hemen sonra yılların bizlere kazandırdığı tecrübemizi kullanarak katalog içeriğinde normalden çok daha fazla talep görecek kalite, çeşitlilik ve fiyat avantajı ile sunulan, bizlerin haftanın ürünü olarak gördüğümüz ürünlerin daha detaylı incelemelerini de ilgili kategorimizde bulabileceksiniz. Beklentilerimizi, beklentilerimizi ne denli karşıladıklarını ele alacağımız inceleme yazılarımızı okuduktan sonra ürüne fiziksel olarak temas etmeseniz dahi etmiş gibi bir kanıya sahip olabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Markanın geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği atılımlar sayesinde geliştirdiği ürün çeşitliliği, arttırdığı mağaza sayısı sayesinde alım gücünü yükseltmiş olması daha avantajlı satın almalar gerçekleştirebilmesinin önünü açtığı gibi düşük kar oranlarını benimseyerek sürümü yakalamayı hedeflemeleri sayesinde ucuz market alanında rekabet ortamının son derece artmasına ve buna bağlı olarak insanların maddi anlamda daha avantajlı seçenekler elde edebilmesine olanak sağlanmıştır.

Gıda ürünleri ve temel tüketim ürünlerinin haricinde Şok 25 Nisan 2018 insert içeriğinde kasap ve manav kategorilerinde de ciddi avantajlı rakamlar sunulmaktadır. Gerçekleştirilen kampanyalar sayesinde semt pazarları ile yarışan fiyatlara ürünler insanlar tarafından hem tek tek seçilerek hem de kredi kartı ile ödeme avantajı ile satın alınabilmektedir. Kredi kartı kullanımının insanların hayatlarındaki önemi günümüz ekonomik şartları değerlendirildiğinde oldukça önemlidir. Bu noktada Şok Market tarafından çeşitli bankalar ile gerçekleştirilen anlaşmalar neticesinde belirli adetlerde, belirli limitler aşılarak gerçekleştirildiğinde para puanlar verilmesi insanların çok daha fazla avantajlı alışverişler yapabilmelerinin önünü açıyor olması nedeniyle düzenlenen kampanyalara olan ilgiyi arttırmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.