Şok 27 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

23.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok market raflarında Şok 27 Aralık 2017 çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünleri detaylı bir şekilde inceledik. Birbirinden farklı ürünler her bütçeye uygun fiyatlar ile şok’da karşımıza çıkmaktadır.

Şok 27 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 27 Aralık; marka tarafından düzenlenen yılın son indirimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yılın son indirim kampanyası olması nedeniyle ürün çeşitliliği yetkililer tarafından üst seviyelere çıkarılmış durumdadır. Normalde 4 broşür sayfası olarak müşterilerinin karşısına çıkan marka bu hafta tam olarak 8 broşür sayfası ile indirimli aktüel ürünlerini listelemektedir. Hem ŞOK Market Cumartesi fırsatları hem de ŞOK Market Çarşamba fırsatları olarak ele alınan markanın kampanyalarında bu hafta yine en büyük olan aktüel listeyi ele alıyoruz. Bu sayede yeni yıla evlerinizin, iş yerlerinizin tüm ihtiyaçlarını gidermiş bir şekilde girmenizi sağlamak isteyen marka yetkilileri ürün çeşitliliği fazla olması nedeniyle özellikle marketlerdeki fiziki durumlar nedeniyle ürünlerin sınırlı stoklarla raflarda yer alacağı konusunda müşterilerini uyarmaktadırlar.

Şok Aktüel; özellikle 2 – 3 yıl öncesinde markanın ortakları tarafından yapılan yatırımlar neticesinde sektörde atılım göstermiş olup öncesinde ortalama bir fiyat anlayışı ile hizmet vermekteydi. Almış oldukları yatırımda şüphesiz sektöre insanların beklediklerinden çok daha fazla ilgi göstermeleri en büyük etmen olmuştur. İndirim mağazacılığına çok küçük şube sayıları ile marka piyasadayken dahi girenlerin oldukça fazla büyümesi şüphesiz onların da dikkatini çekmiştir. Bu nedenle gerek şube dekorasyonlarını değiştirmişler, gerek market bünyesinde sattıkları ürün çeşitliliklerini arttırmışlar ve daha rekabetçi fiyat ile çalışmaya başlamışlardır. Rekabetçi fiyat ise şüphesiz markanın 4500 adeti aşan şube sayısı ile alım gücünün artması ile ortaya çıkmıştır. Bir üründen koli bazlı her şubeye minimum 1 koli alındığında dahi ciddi bir alım gücünün ortaya çıkmış olması yetkililerin gerek tedarikçilerle gerek üreticilerle ciddi anlamda ekonomik satın almalar yapabilmelerinin önünü açmıştır.

ŞOK Market; 2017 yılına veda edip 2018 yılına hazırladığımız şu günlerde ekonomik durumu her ne olursa olsun insanların hali hazırda alışveriş listelerinin bulunduklarını hesap ederek bu hafta kampanyalarını düzenlemiştir. İnsanların maddi durumları yılın genelinde müsait olmasa da en azından yılda bir kez eğlenelim bari diyecek olmalarının farkında olan ŞOK Market, tüm şubelerinde insanların bu yılın son gününde doyasıya eğlenecekleri, doyasıya tadacakları ürünlerden uygun fiyatlı bir şekilde temin etmelerinin önünü açmıştır. Onlarca kategoride yüzlerce üründe indirim gerçekleştirilmesi ise bazı kategorilerde belirli limitlerin aşılması durumunda kredi kartına taksit yapılıyor olmasını sağlamaktadır. Özellikle kredi kartına taksit yapılıyor olması kısa süreli ödeme sıkıntısı yaşayacak insanların da rahatlıkla alışveriş yapabilmelerini sağlamaktadır. Yılın son günlerinde gıda kategorisi dahil tüm ürünlerin bir nebze olsun fiyatlarının arttırılıyor olmasına rağmen böyle kampanyaların yakalanması ekonomik açıdan şık bir tablo oluşturulmasına olanak sağlayacaktır. Listede birazdan performanslarıyla birlikte fiyatlarını paylaşacağımız ürünleri klasik marketlerde, farklı alışveriş mağazalarında ufak bir internet araştırmasıyla çok daha farklı fiyatlara temin edebileceğinizi göreceksiniz.

Aktüel indirim, özellikle indirim mağazacılığının yükselişe geçmesiyle, insanların klasik market anlayışını benimsedikleri durumlardan vazgeçmeleriyle daha çok hayatımıza girmiş bir kampanyadır. Bu kampanyada markalar tarafından belirlenen sürelerde belirlenen ürünlerde bazen ciddi bazen ise ortalamanın üstünde indirimler yapılmaktadır. Bu tamamen markaların satış politikalarıyla alakalı olup bazen ürünleri uygun fiyatlı almaları nedeniyle bazen piyasaya nazaran oldukça düşük kar oranları ile çalışmaları nedeniyle yaşanabilmektedir. Gün geçtikçe daha büyük bir kitleye yönelik hazırlanan aktüel indirim detayları ise yaklaşık 3 yıldır düzenli aralıklarla markalara göre, kategorilere göre yazılarımızda editörlerimiz aracılığı ile incelenmektedir. Bu incelemelerden olan ve yılın son kampanyası olarak düşündüğümüz ŞOK 27 Aralık 2017 içeriği ise bütün yıl boyunca karşılaştığımız ürün içeriklerinden çok daha fazlasına sahiptir. Marka broşürlerini henüz şubelerinde farklı bir kampanya devam ediyor olması nedeniyle gerek televizyonlarda, gerek radyolarda, gerek gazeteler aracılığı ile henüz tanıtımını yapmamış olsa da bu yazı yayına alındıktan çok kısa süre sonra bu tanıtımların da başlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Böylece internet kullanımı olmayan müşterilere dahi kampanya hakkında bilgileri, fiyatları ve performansları nedeniyle dikkat etmeleri gerek ürünleri duyurmuş olacaklar. Sizler bu kitleden bir adım önde olabilmek için kampanya başlangıç tarihinde mağaza açılış saatlerinde alım yapmak için sizlere en yakın ŞOK Market şubelerinde bulunmanız gerekmektedir.

Arzum Pratika Blender Set 89,90 TL

Geçtiğimiz haftalarda indirim mağazalarında farklı kampanyalar ile listelenen blender setlerin çok kısa sürelerde tükenmiş olması ve insanların gerek dijital ortamlardan gerek farklı kaynaklardan mağazalara yeniden listelenmesi amacıyla yapmış oldukları talepler, istekler bu hafta yılın son ŞOK Aktüel İndirim listesinde karşılık buluyor. İnsanların mutfaklarında vazgeçilmez yardımcıları arasında yer alan blender setler özellikle kadınlar tarafından hediyelik eşya kategorisinde de değerlendirilmeleri nedeniyle fazlasıyla talep görmektedir. Arzum Pratika Blender Set 89,90 TL Özellikleri: 700 W, Mutfaklarda özellikle ıslak zeminlerde kullanıcıya sıkıntı yaratmaması adına kaymayı önleyici taban, yüksek ısılardaki ürünlerin hazırlanabilmesi amacıyla ısıya dayanıklı, paslanmaz çelik uçlu çubuk blender, paslanmaz çelik bıçak ve çırpma telleri, muadilleri ile kıyaslandığında ciddi bir hacim avantajı sağlayan 700 ml kapasiteli hazne, 2 kademeli çalıştırma sistemi ile enerjiden tasarruf, 700 W gibi güçlü bir motor ürün özellikleri arasında yer alıp, malzeme kalitesi elinize aldığınızda dahi kendisini belli etmektedir. Arzum markasının güvencesi ile satışa sunuluyor olması garanti konusunda herhangi bir düşüncenin aklınıza takılmasının da önüne geçecektir.

Blitz Bluetooth Kulaklık 39,90 TL

Son zamanlarda otobüste, metroda yolculuk yaparken özellikle gençlerin kulaklarında görmeye alışkın olduğumuz bir ürün ŞOK Market bünyesinde gençlerden gelen talep nedeniyle listelenecektir. 10 metre gibi rakiplerinden oldukça iyi çekim mesafesine sahip olan ürün şarj edilebilir özelliği ile sizlerin pil masraflarından kurtulmanızı ve dolayısıyla dolaşan kablo derdinden de kurtulmanızı sağlamaktadır. Bu ürün son dönemlerde popüler olan ürünlerden olup büyük talep görmesi nedeniyle özellikle dar bütçeli olanların çabuk tüketeceği ürünler arasında yer almaktadır. 2 yıl garantisiyle dikkatleri çeken ürün ŞOK Market indirimleri içeriğinde farklı renk seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Arzum Epilasyon Cihazı 49,90 TL

Bayanların uğraştığı en büyük sorunlardan biri de şüphesiz ki istemeyen tüylerdir. Hangi yöntemi kullanarak bu istenmeyen tüylerden kurtulacağını düşünüp duran kadınlar için Arzum Epilasyon Cihazı tam bir kurtarıcı olacak diyebiliriz. ŞOK marketlerin raflarından yerin alacak olan Arzum Epilasyon Cihazı kullanım kolaylığı ve faydasının yanında ayrıca fiyatıyla da olukça ilgi görmekte. Bayanların işine yarayacak olan ve kaçırmak istemeyecekleri Arzum Epilasyon Cihazı 49,90 TL fiyatıyla raflarda sizlerle buluşmak için bekliyor. İstenmeyen tüylerin kökünden alınmasını ve acil durumlarda hızlı bir şekilde kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle tercih edilebilirliği yüksek olan bu ürünün mutlaka denenmesini tavsiye ederiz. Ürün hakkında olumsuz bir eleştiriye düşmeyeceğinizi düşünerek güvenle kullanacağınızı söylemekten çekinmiyoruz. İstenmeyen tüylerinizden Arzum Epilasyon Cihazı ile kurtulmanız hem cildinize hem de cebinize oldukça iyi gelecek.

Sinbo Kablolu Saç Kesme Makinesi 24,90 TL

Bazı ürünler vardır ki her eve lazım diyebilirsiniz. Ne sıklıkta kullanılacağı başlarda tespit edilemese de dolabınızda bulunması ve hiç ummadığınız bir anda kurtarıcınız olması mümkün olabilir. Sinbo Kablolu Saç Kesme Makinesi içinde tam olarak böyle bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Acil bir işinizi olsa ve kuaföre gitmeye vakit bulamazsanız, ya da kuaföre gidip saç kestirmeyi sevmiyor ve bunu evde kendiniz yapmak istiyorsanız Sinbo Kablolu Saç Kesme Makinesi tam size göre bir ürün olacaktır. Kablolu olan bu saç kesme makinesi kullanımı kolay ve müşterilerin memnuniyetle kullandığı bir üründür. Fişi prize takın ve saçınıza istediğiniz şekli vermek sadece sizin elinizde olsun. Raflarda görebileceğiniz Sinbo Kablolu Saç Kesme Makinesi 24,90 TL olan fiyatıyla siz değerli kullanıcıları ile buluşmak için bekliyor.

Sinbo Saç Düzleştirici 19,90 TL

Son zamanların en trend ürünlerinden biri olan saç düzleştiricileri oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir üründür. Sinbo Saç Düzleştirici bir saç düzgünleştirme makinesinden beklediğiniz tüm özellikleri size sunabilecek şekilde hazırlanmıştır. Kullanım sonucunda etkisinin gerçekten çok iyi olduğunu ve saçlarınızın sanki kuaförden çıkmış gibi dümdüz görüneceğini söyleyebiliriz. Bir saç düzleştirme makinesine çok paralar harcamanın hiç gereği olmadığını düşündüğümüz şu günlerde Sinbo Saç Düzleştirici 19,90 TL olan fiyatıyla her keseye uygun olan bir ürün olarak ta avantajlarını arttırıyor. Ayrıca Sinbo Saç Düzleştirici için kısa sürede ısınma ve seramik yüzeyi sayesinde saça zarar vermeme gibi olumlu yönleri olduğunu da söylemek mümkün. Isınma derecesi ayarlanabilir ve 200 °C’ye kadar da yükselebildiği için her saç tipine kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Saç düzleştirme adına ihtiyaç duyduğunuz her şey bir üründe toplanmış olduğu için bu ürünün kaçırılmayacak bir ürün olduğu açıkça ortadadır.

Şok 27 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.