Şok 27 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 27 Haziran 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu hafta şok market raflarında satışa sunulacak fırsat ürünlerine buradan bakabilirsiniz.

Şok 27 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 27 Haziran 2018 sıcak fırsatlar listesi marka tarafından neredeyse gelenek hale getirilen şekilde 4 sayfa olarak hazırlanmıştır. Dijital ortamda evinizden dahi çıkmadan tablet cihazlarınız, akıllı cep telefonlarınız ve bilgisayarlarınız aracılığı ile fiyat kıyaslaması yapabilmeniz ve en uygun ürünü size yakın marketlerden satın alabilmeniz için bu yazımızda video, görsel ve yazılı anlatım ile sizlerle detaylarını paylaşacağız. Rakip mağazaların hazırlamış oldukları aktüel kataloglardan farklı olarak 1 alana 1 bedava ürünleri ve 2’li alımlarda adet fiyatı farklı ürünler ve market genelinde gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün neredeyse toptan fiyata satın alınabilmesi gibi detaylar her zaman için tüketicilerin dikkatlerini çeken detaylar arasında yer almaktadır. 25 TL ve üzeri alışverişlerde ŞOK Market müşterilerine kampanya süresince uygun fiyatlı listelenen ürün genel herkese hitap eden, herkesin ihtiyacı olabilecek Vernel Max Yumuşatıcı 3’lü Fırsat Paketi 3×960 ml 19 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Sağladığı fiyat avantajıyla rakiplerinden çok daha avantajlı konumda olan 1 alana 1 bedava ürünlerinde ise Şokda bu hafta Bahçıvan Labne 200 gr 6,95 TL’den indirimde olacaktır. Fiyat avantajları katalog detaylarının genelinde müşteriler için sunuluyor olsa da bazı ürünler var ki müşterilerin diğer mağazalarda kesinlikle satın alamayacakları fiyatlar ile listeleniyorlar. Bu noktada bizlerin haftanın ürünleri olarak ele alacağımız ve birazdan isimlerini paylaşacağımız ürünleri ayrıca market ürün inceleme kategorisinde daha da ayrıntılı olarak ele alıyoruz. Bu incelemeler genellikle kendi deneyimlerimizi bazen yakın çevremizdekilerin deneyimlerini kapsıyor olması nedeniyle de sizlerin ürünlerden beklediğiniz performansı yakalayıp yakalayamayacağınız konusunda da fikirler vermektedir. Şok Aktüel Ürün kataloglarında Şok 27 Haziran 2018 haftanın ürünleri arasında 19,90 TL fiyatıyla Premier Saç Maşası, dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlayan 9,95 TL fiyatıyla Ahşap Bank Havluluk ve İki Katlı Çiçeklik ile 89,90 TL fiyatıyla Remington Saç Düzleştirici yer almaktadır.

Özellikle son yıllarda almış oldukları yatırım kararı neticesinde ürün çeşitlilikleri ile şube sayılarını arttıran mağaza ucuz market kategorisinde ses getirmeye başlamış ve zirve yarışında olması nedeniyle de Şok 27 Haziran 2018 kataloglarının oldukça fazla ilgi çekeceğini düşündüğümüzden ihtiyacınız olan ürünleri henüz kampanya başlangıç tarihlerinde alım için mağazalara uğramanızı tavsiye ediyoruz. Zira tanıtımını gerçekleştirdiğimiz fırsatlar hem marketlerin fiziki alt yapısı hem de aktüel kampanya tanımına uygun olması açısından sınırlı stoklarla ve sınırlı sürelerde ilgili marketlerde sergilenmektedir. Mağazanın sağladığı fiyat avantajının yanında yasal olarak taksit sınırlaması olmayan kategorilerdeki ürünlerde belirli tutarların üzerinde alışveriş yapılması durumunda ödeme yöntemi olarak anlaşmalı kredi kartlarının tercih edilmesi sonrasında peşin fiyatına taksitlendirme yapılabiliyor olmasıdır. Bu sayede insanlar aylık küçük miktarlarda ödemeler yaparak kaliteli ürün ihtiyaçlarını ekonomik açıdan zorlanmadan giderebiliyorlar. Ürünlerin yasal sürelerde iade ve değişimlerinin de yapılabiliyor olması mağazanın kurumsal çizgisinin tam anlamıyla oturmuş olmasıyla başarılmakta ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi benimsenmektedir.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.