Şok 28 Ekim 2017 Hafta Sonu Kataloğu

26.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok Marketler 28 Ekim Cumartesi için özel olarak hazırlanan hafta sonu insert detayları kısa süre öncesinde dijital ortamda yayınlandı.

Şok 28 Ekim 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Yapmış oldukları son yatırımlarla sektörde gerek şube sayısı bakımından gerek ürün çeşitliliği bakımından lider konuma oynayan marka özellikle hafta içi ve hafta sonuna özel olarak hazırladıkları kampanyaları gerek işitsel gerek görsel medyada da reklamlarla hedef kitlesine duyurarak daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Detaylarını inceleyeceğimiz indirim listesinin içeriğine genel anlamda göz gezdirdiğimizde genellikle hediyelik eşyaların ve küçük ev aletlerinin kampanya dahilinde satışa sunulduğunu görüyoruz. Haftada iki defa düzenlenen Şok Aktüel Ürün listelerinde yer alan ürünler ya markanın kendi öz sermayesiyle oluşturduğu öz markalarından oluşmakta ya da yıllardır ülke genelinde başarılı bir şekilde hizmet vermekte olup insanlar tarafından tanınan ve kalitesi kanıksanan markalardan oluşmaktadır. Markanın kendi öz sermayesiyle oluşturduğu ürün gamı da yıllar içerisinde insanlara kalitesini kanıtladığı için uygun fiyatlarla satın alınmaması için herhangi bir neden bulunmuyor. Özellikle şube sayısının arttırıldığı şu dönemlerde evinize ve iş yerinize yakın bir Şok şubesi olmaması ihtimali çok zayıf. 28 Ekim Şok indirimlerinde yer alan ürünlerin markanın garantisi altında satışa sunuluyor olması müşteri memnuniyeti açısından son derece olumlu sonuçların doğmasına neden olmaktadır. Evin İhtiyaçları İçin Şok Yeter De Artar sloganıyla hizmet vermekte olan markanın düzenlemiş olduğu kampanya içeriğinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli çok cazip fiyatla satışta olacak 3 farklı ürün bulunmaktadır. Yazımızın bu bölümünden sonra uzman editör kadromuz tarafından kampanyada yer alan tüm ürünlere yer verilecektir. Katalog görsellerini de bulabileceğiniz sayfamız aracılığıyla ürünlere ait detay özelliklerini de bu sayfalarda ince ayrıntılarıyla görme fırsatı yakalayacaksınız.

Detaylarını paylaşacağımız Şok Aktüel İndirim listesinin geçerli olduğu tarihlerde market genelinde operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri haricinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde Borcam Yuvarlak Tencere 1500 cc 8 TL, Borcam Grill Yuvarlak Tepsi 1720 cc 8 TL ve 30 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında yine aynı şartlar dahilinde Alo Sıvı Deterjan 2145 ml 15 TL’den raflarda yer alacaktır. Şok 28 Ekim Cumartesi hafta sonuna özel olarak hazırlanan kampanya detaylarını incelemeye başladığımızda; Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv 999 TL, Fakir Dora Blender Seti 79,90 TL, Sinbo Yumurta Haşlama Makinesi 29,90 TL, Sinbo Termos 1.2 Litre 17,90 TL, Verda Kızratma Tavası 26 cm 19,90 TL, GoKidy Model Araba 7,95 TL, Yerli Muz 4,50 TL, Patates 1,29 TL, Fantom DC 3000 Süpürge 169 TL, Sinbo Elektrikli Izgara 49,90 TL, Sinbo Çay Seti 69,90 TL, Kuer Sürme Kapaklı Ayakkabılık 149,90 TL, GoKidy Oyuncak Puset 9,95 TL, Deveci Armut 3,69 TL, Limon 3,99 TL ve Kaktüs 4,95 TL’den stoklarla sınırlı bir şekilde müşterilerin alımına sunulacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv Özellikleri: 1366 x 768 HD Ready, 1x Scart, 2×8 W Hoparlör, 3x HDMI, 1x USB Media Player, 200 Hz, Mega Contrast Açıklama: Gerek cep telefonu kategorisinde, gerek bilgisayar kategorisinde ve gerekse TV kategorisinde sürekli yeni ürünler çıkıyor olması teknolojiyi yakinen takip edenler için önemli olsa da özellikle orta gelir aileler için teknoloji gündeminin yakından takip edilmesi pek önemli değildir. Televizyon kategorisini ele aldığımızda 6 – 8 ay öncesinde hatta 1 yıl öncesinde çıkan bir teknolojinin evinizde, iş yerinizde, yazlığınızda birinci televizyon veya farklı odanızda ikinci televizyon olarak tercih edilmesi sizlerin izleme kalitesinde kesinlikle herhangi bir olumsuzluk yaşamanıza neden olmayacaktır. Hal böyle olunca son teknoloji ürünü olmasa da ortalamanın üstü bir ürünle seyir keyfinize devam edebilmek için indirim mağazacılığı sektöründe hizmet vermekte olan markaların haftalık olarak düzenledikleri kampanyalardaki TV ürünlerini tercih edebilirsiniz. Şok Marketler tarafından hazırlanan indirim listesinde yer alan Şokda bu hafta 999 TL Satış Fiyatıyla stoklarda olacak olan ve anlaşmalı kredi kartlarıyla vade farksız 6 taksite kadar taksitlendirerek alabileceğiniz ürün yaygın servis ağı, uygun fiyatı ve kalitesi nedeniyle tercih edilebilir.

İndirim sektöründe adından sıkça söz ettiren Şok Market tarafından hazırlanan 28 Ekim 2017 ŞOK cazip fiyatlarıyla rakiplerinden çok daha uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunmaktadır. Kampanyalardan market şubelerinde dahi yayınlanmadan erkenden haberdar olabilmek adına sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Gelecek hafta için geçerli olacak Şok Çarşamba fırsatları ve Şok Cumartesi fırsatları içeriklerine de kısa süre sonra sayfamız aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Sayfanın alt bölümünde yer alan yorum bölümü aracılığıyla gelecek haftalarda indirime girmesini talep ettiğiniz ürünler hakkında yorum bırakıp yetkililerin dikkatini çekebilirsiniz.

Şok 28 Ekim 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.