ŞOK 29 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

ŞOK 29 Kasım ile 5 Aralık 2017 tarihleri arası geçerli olacak olan aktüel kataloğu incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu hafta kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

ŞOK 29 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Ortaklarının yapmış oldukları yatırımlar neticesinde ürün çeşitleri dâhil, market fiziki yapılarına varan değişiklikler yapan marka tarafından 29 Kasım Çarşamba içeriği yayınlandı ve uzman editör kadromuz tarafından bu yazımızda ürün özellikleriyle birlikte ele alınacaktır. Haftada iki defa indirim listesi yayınlıyor olmaları nedeniyle rakiplerinden hep bir adım önde olan markanın en büyük kampanyası hafta içine özel olarak hazırlanan Şok Aktüel Çarşamba Fırsatları olarak bilinmektedir. İndirim listesini genel anlamda incelediğimizde bu hafta farklı kategorilerde ürünlere yer veriliyor olmasının yanında genellikle oto aksesuarlarına yer verdiklerini görüyoruz. ŞOK Market tarafından hazırlanan listede yer alan oto aksesuarları sanayide satılan ürünlerle aynı kalitede veya daha kaliteli olup marketin alım gücünün yüksek olması nedeniyle çok daha uygun fiyatlara satışa sunulabilmektedir. Markanın müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticaret hayatına devam etmesi ise yakın çevremizde ve dijital ortamda market hakkında neredeyse hiç olumsuz yorumla karşılaşmamamıza neden olmaktadır. Çarşamba günleri özellikle orta yaş ve üzeri yaş gruplarının taleplerini karşılayan marka açılış saatlerinde yani erken saatlerde dahi ürün çeşitliliğine de bağlı olarak kalabalık olmaktadır. Bu da özellikle genel ihtiyaçlar kategorisinde satışta sunulan ürünlerin kısa sürelerde hatta akşamına dahi kalmadan tükenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle sayfamızda yer alan katalog sayfalarını ve ürün incelemelerini anlayarak özellikle ihtiyacınız olan bir ürünün alımı için acele etmenizde yarar görüyoruz. Bu hafta inceleme yaptığımız diğer marketlerden farklı kategorilerde ürünlere yer vermesi en azından bu hafta için rekabetten uzak bir satış yapmayı benimsediklerini ortaya koymaktadır.

Haftanın Ürünü: Oto Bebek Koltuğu 65,00 TL

Anne ve babalar çocukları için gerektiği hallerde kendilerinden fedakârlık yapmakta ve onların en iyisine sahip olmaları için çaba göstermektedir. Bu çocuk kaç yaşında olursa olsun geçerli bir durumdur. Bu hafta ŞOK 29 Kasım 2017 bünyesinde satışa sunulacak olan ve haftanın ürünü olarak ele alabileceğimiz Oto Bebek Koltuğu piyasada çok farklı fiyatlara satılmaktadır. Gerek marka faktörü, gerek ürün kalitesi ve özellikleri ürünlerin fiyatlarını çok uçuk rakamlara kadar çıkarabilmektedir. Fakat ŞOK bünyesinde satışa sunulacak ürün oto bebek koltuğu ortalamanın üstünde değerlere sahip olup rakipler tarandığında çok cazip bir fiyata satışa sunulmaktadır. Bu ürün özelliklerini ele aldığımızda gerek kalite, gerek gevenlik açısından istenileni verdiğini ve bu ürün için yüzlerce hatta binlerce lira verilmesine gerek olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Oto Bebek Koltuğu Özellikleri: 0 – 13 kg’a kadar taşıma kapasitesi, Yıkanabilir kılıf, Sallama, sabitleme ve taşıma, 3 Pozisyon ayarlamalı, 3 adet emniyet kemeri gibi özellikleriyle rakiplerini zorlayan fiyatlarla Şok’da bu hafta stoklarda olacaktır. Her ne kadar ürün çok yüksek bir fiyata sahip olmasa da market bünyesinde yapılan anlaşmalar neticesinde bazı bankalara ait kredi kartlarına peşin fiyatta 6 taksite kadar taksitlendirme yapılması son derece avantajlı bir durumdur.

Trafik Seti 32,90 TL

Her araçta bulunması yasal bir zorunluluk olan trafik seti acil durumlarda hayat kurtarıcı vazife dahi üstlenebilmektedir. Araç sınıfına göre yıllık veya 2 yılda bir gerçekleştirilen muayenelerde ve trafik kontrollerinde polis memurunun gerek görmesi halinde kontrolü gerçekleştirilen trafik seti ŞOK 29 Kasım indirimlerinde yapı marketlere ve oto aksesuar marketlere kıyasla çok uygun fiyatlarla satışta olacaktır. 32,90 TL satış rakamıyla raflarda olacak Trafik Seti içeriğinde çekme aparatı, mini el feneri, boyunluk, takoz, 1 adet yangın söndürücü ve 2 adet plastik reflektör bulunmaktadır. Araçlarınızda yangın söndürücü olmasına rağmen bu ürünlerin son kullanım tarihlerinin olduğunu unutmamalı ve son kullanım tarihi geçmiş bir yangın söndürücü ile gezmektense sınırlı stoklarla satışa sunulacak bu ürünü tercih etmelisiniz.

Lastik Tamir Kiti 14,90 TL

Firmalar tarafından lastik tamir kiti adı altında farklı rüünler piyasaya sunulsa da önemli olan yüksek kaliteli ve tek bileşenli profesyonel ürünleri tercih etmektir. Bu ürünler hem motosiklet hem otomobil lastiklerinde kullanım için uygun olup Şok 29 Kasım 2017 içeriğinde yer alan lastik tamir kiti 450 ml olarak satışa sunulmuştur. Bu tarz oto aksesuar ürünlerinde tanınmış ve kullanıcılardan olumlu yorumlar almış bir marka olan AUTOKIT güvencesiyle satışa sunulan ürün ŞOKda indirim listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Ürünün kullanılmadan önce iyice çalkalanması ve tüpün dik konumda tutularak ilgili yere bütün ürünün sıkılması gerekmektedir. Bu ürünü kullandıktan sonra yüksek hızdan kaçınmalı ve makul bir hızla en yakın benzin istasyonuna, en yakın lastikçiye giderek lastiğin havasını orijinal hava basıncında ayarlamanız gerekmektedir. Ürün özellikle kırsal alanda, geç saatlerde lastik patlamasından muzdarip olduğunuzda iyi ki yanımda bulundurmuşum diyeceğiniz özelliklere sahip bir üründür. Sağlamış olduğu avantaj ile fiyat kıyaslandığında fiyatın çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

ŞOK 29 Kasım Kataloğu

Kokusuz Küllük 2,00 TL

Şok’da bu hafta stoklarda yer alacak Kokusuz Küllük adlı ürün yanmaz malzemeden yapılmış olup standart küllüklerden farklı olarak sigara kokusunu hapsederek etrafında herhangi pis bir koku yaymamasıdır. Yaklaşık 1 yıldır çeşitli yerlerde satışa sunulan ürün bu hafta ŞOK Aktüel Ürün listesinde neredeyse toptan fiyatına perakende bir şekilde satışta olacaktır.

Mug Termos Bardak 10,90 TL

Aktüel ürün kategorisinde pek sık rastlanmayan oysa ki insanların tüketim alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte bir hayli fazla talep alan ürün bu hafta ŞOK mağazalarında farklı desen seçenekleriyle rafları süsleyecektir. Termos özelliği olan bardak sızdırmaz kapağıyla 0,55 lt gibi yeterli bir ölçüde üretilmiştir.

Klasik Araba 9,95 TL

Şok 29 Kasım Cuma fırsatlarında çocuklar da unutulmuş değil. 4 farklı renk seçeneğiyle satışta olacak ürün çocuklu aileler haricinde evlerinde bu tarz ürünleri dekoratif olarak tercih edenlerin de değerlendirebileceği bir ürün olup çek bırak özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Belirli bir limitin üzerinde bu tarz kategorilerde alışveriş yapılması halinde World, Axess kartlarına taksit olanağı sunulduğunu da tekrar hatırlatalım.

Araç İçi Süpürge 34,90 TL

Bu ürün de özellikle araçlarını titiz kullanan araç sahipleri için son derece pratik bir üründür. Araç çakmaklığından enerji alarak çalışan ürün hem ıslak hem kuru kullanım özelliği sunmaktadır. Yıkanabilir filtresi sayesinde ekstra bir maliyeti olmadan temizliğinin de sağlanabilmesiyle kenar köşe aparatıyla son derece pratik çözümler sunmaktadır. 85 dB ses seviyesine sahip olan ürün 60 W motoruyla emsallerine göre güçlü bir yapıya dolayısıyla çekim gücüne sahiptir.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi son yıllarda almış oldukları yatırımlar sayesinde bir hayli fazla noktada şubeleşmeye hız vererek, bunun yanında ürün çeşitliliğini de arttırarak sektördeki yarışına hızlı bir şekilde devam eden ŞOK Market bünyesinde gerçekleştirilen aktüel ürün kampanyalarını detaylı bir şekilde inceledik. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz inceleme yazılarımızdan sizlerde kısa sürelerde haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı takip etmeniz yararınıza olacaktır. Ayrıca gelecek haftalarda markalar tarafından düzenlenecek aktüel fırsatlardan yararlanabilmek için yorum bölümüne ihtiyacınız olan ürünün bilgilerini paylaşırsanız halihazırda müşterilerin nabzı tutularak hazırlanan kampanyalara bir nebze de olsa siz yön vermiş olursunuz.

ŞOK 29 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hazal dedi ki:

    Sızdırmaz mug termos bardakları almayınız. Sıcaklığını koruyor ama sızdırmak ne kelime bardağın içinde zor duruyor insanları kandırmak amacınızla kul hakkına giriyorsunuz

  2. Nurşen dedi ki:

    8 raflı çok amaçlı dolap gelsin istiyorum

  3. Gül dedi ki:

    Sok aktuel ürünleri güzel her hafta bakiyorum neler var diye kütahya yada güral porselen kahvalti seti istiyorum ve tekli porselen yemek tabaklari uzun zamandir bekliyorum gelmiyor