ŞOK 30 Eylül 2017 Hafta Sonu Kataloğu

26.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

ŞOK 30 Eylül 2017 cumartesi gününe ait olan kataloğu sizler için detaylı inceleyip sitemize eklemiş bulunmaktayız. Haftasonu da fırsat ürünlerine devam eden şok market kaçırılmayacak fırsatlar ile karşımıza çıkıyor.

ŞOK 30 Eylül 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Ülkemizde klasik market anlayışının yaygın olduğu ve insanların bu yapıya alışıklığının üst seviyelerde olduğu dönemlere gelmektedir ŞOK Marketlerin indirim mağazacılığına başlaması. Kendi öz markalarında düzenledikleri kampanyalarla sektöre Migros bünyesinde giren ŞOK Marketler düzenlenen indirimleri ŞOK Aktüel Ürün fırsatları dâhilinde yıllar öncesinde başlatmıştır. Fakat sahiplerinin yeteri kadar tanıtım yapmaması, ürün çeşitliliğinin insanlar tarafından yeterli görülmemesi ve insanların alışkanlıklarının dışına çıkmak istememesi gibi nedenler ülkemizde ucuz market anlayışı için henüz erken olduğunu ortaya koymuştur. Fakat farklı markaların da bu sektöre girmeleri ve sonrasında rekabet ortamının artmasının haricinde ŞOK Marketlerin el değiştirerek yeni yatırımlar alması aynı kategoride hizmet vermekte olan markaların zirvedeki yerlerini sarsmaya yetmiştir. Biz de editörlerimiz aracılığıyla markaların düzenledikleri kampanyaları inceleyerek sizlerin fırsatlardan erkenden haberdar olmanızı amaçladığımız bu yazımızda ŞOK 30 Eylül 2017 indirim içeriğinden bahsedeceğiz.

Sınırlı sürelerde gerçekleştirilecek olması nedeniyle özellikle yazımızın son bölümünde ürün özellikleriyle beraber paylaşacağımız ürüne ihtiyacınız olması durumunda mutlaka acele etmeniz gerekmektedir. Geçmiş haftalardan gelen tecrübelerimizle market şubelerinde uzun kuyruklar oluşturacağını düşündüğümüz ŞOK 30 Eylül 2017 detaylarını incelemeye başladığımızda Axen 49″ Uydu Alıcılı Smart Led Tv 1.499 TL’den, LAV Venüs Kulplu Çay Bardağı 6’lı 7,95 TL’den, Kuer 3 Kapaklı Ayakkabılık 99,90 TL’den, Gondol Bayan Ayakkabı Kutusu 4,95 TL’den ve İthal Muz 5,99 TL’den şubelerde satışta olacaktır. ŞOK Aktüel Ürün fırsatlarında bu hafta ayrıca Santamaria Armut 3,49 TL’den, Sinbo Elektrikli Cam Kapaklı Döküm Izgara 99 TL’den, Patates Soğan Erzak Kabı 9,95 TL’den, Gondol Bay Ayakkabı Kutusu 5,95 TL’den ve Mayer Limon 4,50 TL’den listelenecektir. Kampanya boyunca market genelinde tekel ürünleri ve operatör TL yüklemeleri haricinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Borcam Tepsi Çeşitleri 8 TL’den fırsat olarak sunulacaktır.

İndirim mağazaları tarafından hazırlanan haftalık aktüel fırsat listelerinde yer alan tüm ürünler rakiplerine, piyasa şartlarına göre uygun fiyatlı satılıyor olsa da içerikte bazı ürünler neredeyse toptan fiyatına perakende anlayışıyla raflarda yerini almaktadır. ŞOK 30 Eylül 2017 insert içeriğinde indirim oranlarıyla bu şekilde dikkat çeken ve özelliklerini yazımızda paylaşacağımız ürün ise 1.499 TL‘lik fiyatıyla Axen 49″ Uydu Alıcılı Smart Led TV‘dir. Mağazalarda çok az sayıda satışa sunulacak olan Axen 49″ Uydu Alıcılı Smart Led TV Özellikleri hakkında bilgi verecek olursak; 200 HZ – MEGA KONTRAST, 1920 X 1080 FULL HD, 49” İNCH/125CM EKRAN, 2X 8 W SES ÇIKIŞI, 2X USB ( MEDİA PLAYER ), 2X HDMI, AV, SCART ve SUNNY Elektronik güvencesiyle 2 yıl boyunca yaygın servis ağıyla garantiye sahip olmasından bahsedebiliriz. Ürünün Türkiye üretim bir ürün olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

ŞOK Market 30 Eylül 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.