Şok 4 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu

31.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok 4 Kasım 2017 cumartesi gününe ait fırsatlar kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor. Her bütçeye uygun fiyatlar ile kaçırılmayacak ürünler sizleri bekliyor.

Şok 4 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu

İndirim mağazacılığı sektöründe lider konumda olan markalardan yıllar önce hizmet vermeye başlamış fakat günümüzde elde edilen başarıya o yıllarda ulaşamamış markaya ait ŞOK Market 4 Kasım fırsatları geçtiğimiz saatlerde yetkililer tarafından sınırlı kaynakta paylaşıldı. Önümüzde market şubelerinde geçerli olacak olan Şok Hafta içi fırsatları olması nedeniyle henüz ulusal medyada reklam anlamında yer verilmeyen aktüel liste büyük bir kitlenin merakla bekliyor olduğunu bilmemiz nedeniyle vakit kaybedilmeden sayfamız aracılığıyla paylaşılacaktır. Son yıllarda almış oldukları yatırım kararları sayesinde ürün çeşitliliğini arttıran, daha iddialı fiyatlarla sektörde rekabet etmeye başlayan ve mağazalarının sayılarını ve içeriğindeki ürün çeşitliliğini arttıran Şok Market Şok Cumartesi fırsatları ve Şok Çarşamba fırsatları olmak üzere haftada iki kez indirim listesi yayınlamaktadır. Hafta sonuna oranla hafta içi indirimleri bol çeşide olanak sağlasa da farklı kategorilerdeki ihtiyaçlara cevap vermeleri nedeniyle her biri müşteriler tarafından büyük talep görmektedir. İlgili marka tarafından hazırlanan indirim listelerinin rakiplerinden bir adım önde olmasının bir diğer sebebi de şüphesiz Şok Aktüel Ürün detaylarında kampanyaların geçerlilik süresince operatörlere ait TL yüklemeleri ve telek ürünleri alışverişi haricinde gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri alışverişlere bir ürünün neredeyse toptan fiyatına dahi alınamayacak rakamlara satışta olduğudur. Toptan fiyatlarla yarışır fiyatlarla ürün satılabiliyor olması markaların binlerce şubesinin etkisiyle alım güçlerinin özellikle küçük ölçekli klasik mağazalara kıyasla yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. 4 Kasım Şok indirim listesinin bir diğer özelliği de genelde kadınları hedef alan kampanyaların aksine bu hafta sonuna özel erkeklerin ihtiyaç duyacağı ürünlere odaklanılmasıdır.

Her ne kadar içerik açısından hafta içi indirimlerine oranla zayıf olduğundan bahsediyor olsak da içeriğindeki ürünlerin dijital ortamla yarışır uygun fiyatlara satışa sunulması, insanların kalite arayışları ve insanların alışkanlıkları dolayısıyla talebin fazla olacağını rahatlıkla söyleyebileceğimiz ŞOK 4 Kasım Cumartesi fırsatları dahilinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde Signal Expert Protection Diş Macunu 75 ml 6 TL‘den ve 6 – 7 Kasım 2017 tarihlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Coca Cola 4×1 Litre 6 TL’den raflarda yer alacaktır. Şok Aktüel Ürün listesi detaylarında ayrıca Kumtel Ankastre Fırın 399 TL, USSU Darbeli Matkap 49,90 TL, USSU Şarjlı Tornavida 29,90 TL, Stanley Takım Çantası 19,90 TL, USSU Silikon Tabancası 7,95 TL, Starking Elma 2,99 TL, Patates 1,29 TL, Kama Jeneratör 299,90 TL, USSU Taşlama 49,90 TL, USSU Matkap Ucu ve Dübel 14,90 TL, USSU 3’lü Tornavida Seti 8,95 TL, GoKidy Sök Tak Uçak 7,50 TL, Natüral Mandalina 1,99 TL, Kuru Soğan 0,99 TL ve Begonya Saksı Çiçeği 7,95 TL’den stoklarda olacaktır. Şok Market tarafından hazırlanan kampanya dahilinde manav reyonunda ürünlere yer veriliyor olması insanların seçme özgürlüğüne sahip olarak kredi kartlarını kullanarak semt pazarlarıyla aynı fiyatlara pazar alışverişlerini görmelerine olanak sağlamaktadır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Kumtel Ankastre Fırın Kumtel Ankastre Fırın Özellikleri: A sınıfı enerji seviyesi, 3 farklı pişirme fonksiyonu, Termostatın ayarlanabiliyor olması, ısıya karşı dayanımlı sökülebilir camlı kapak, çift camlı kapak, 58 litre iç hacim, 2 adet emaye pişirme tepsisi, Tel ızgara, Güç gösterge lambası, iç aydınlatma Açıklama: Çalışan bir kadın olsanız dahi eve geldiğinizde örf ve adetlerimizden olsa gerek erkeğin yemek yapmayı size bırakması sıkça yaşanmaktadır. Sürekli dışarıdan yemek yenmeyeceğine göre yemek yapma problemini en kolay şekilde halletmek gerekmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte mutfaklardaki dekorasyon anlayışının da değişmesi sonucunda mutfak dolaplarımızda ankastre ürünlerin zarifliği kendisini fazlasıyla göstermeye başladı. Kolay yemek pişirmek, mutfağa sinen kokunun önüne geçebilmek ve kısa sürede daha önceden hazırlamış olduğunuz yemekleri pişirebilmek tüm bunları yaparken dekorasyon anlamında mutfağınızı bir bütünlüğe kavuşturmak istiyorsanız kesinlikle ankastre fırın tercih etmelisiniz. İlk çıktıkları yıllarda oldukça pahalı olan bu ürünler günümüzde üretim şartlarının gelişmesi, artan rekabet ortamı gibi nedenlerle çok daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Fakat ürünün tercih edilmesinde tek kriter kesinlikle fiyat olmamalıdır. İşte böyle durumlarda yaygın servis ağıyla garanti veren ve yıllardır hizmet verirken müşterilerine büyük sorunlar yaşatmayan markaların ürünleri tercih edilmelidir. Kumtel Ankastre Fırın 399 TL Satış Fiyatıyla şokda bu hafta stoklara girecek olmasıyla sizleri ürün araştırmalarından kurtaracağa benziyor. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarının kullanılarak taksit seçeneğiyle ürünü 6 eşit taksitle almak ise sizlerin ekonomik anlamda zorlanmanızın önüne geçiyor.

Şok Market genelinde geçerli olacak 4 Kasım 2017 ŞOK indirim listeleri markanın yaygın şube ağı sayesinde sizlerin alışverişlerinizde çok zaman kaybetmenize neden olmayacak. Evinize ve iş yerinize çok yakın noktalarda konumlanmış olduğundan emin olduğumuz mağazalarda önümüzdeki günlerde geçerli olacak olan diğer kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak, diğer müşterilerin ürün yorumlarını takip etmek ve yorumlarınızla ucuz marketlerin gelecek haftalardaki indirim listelerine yön verebilmek için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Şok 4 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.