Şok 4 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

01.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (81 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şok 4 Nisan 2018 Aktüel ürün indirimleri henüz market şubelerinde farklı bir kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle müşterilerde tarih kargaşası oluşturmamak adına dijital ortamda birkaç kaynağa özel olarak yayınlandı.

Şok 4 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 Nisan 2018 Aktüel ürün indirimleri henüz market şubelerinde farklı bir kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle müşterilerde tarih kargaşası oluşturmamak adına dijital ortamda birkaç kaynağa özel olarak yayınlandı. Geleneksel hale gelen 4 sayfalık broşürden vazgeçmeyen market yetkilileri beklediğimiz gibi hareket ederek 4 sayfa halinde indirim listesini bizlerle paylaştılar. Yazımızın devamında sizlerin rakip markalar tarafından hazırlanan kampanyalarla fiyat mukayesesi yapabilmeniz için görsel, video anlatımlı ve yazılı olarak fırsat kategorisinde yer alan tüm ürünleri, ürünlerin özelliklerini ve fiyat avantajlarını ele alacağız. Bu yazımızın haricinde kampanya başlamadan hemen önce liste içeriğinde haftanın ürünü olarak ele alacağımız özellikle kalitesi ve fiyat avantajıyla dikkatimizi çeken Group Elektrikli Cezve ürün tanıtımını kendimin de kullanıyor olması nedeniyle gerçekleştireceğiz. Burada ürünün beğendiğim özelliklerini, beklediğim fakat bulamadığım yanlarını sizlere fikir verebilmesi için detaylarıyla ele alacağız.

Haftada iki kez yayınlanmasına rağmen ŞOK Cumartesi listesini ürün çeşitliliğinin ve sağlamış olduğu fiyat avantajlarını genellikle yeterli görmüyor olmamız nedeniyle sizlerle paylaşmıyoruz. Fakat yakın zamanda ziyaretçilerimizden gelen bu konudaki talepleri de dikkate alarak bu konu hakkında da mesai harcayacağız. Sınırlı sürelerde marketlerde yoğunluk yaşanabilmesi için hazırlanan ŞOK Aktüel Ürün içeriklerinde özellikle kaliteden ödün vermek istemediği halde uygun fiyatlı ürün arayışı içerisinde olan müşterilerin yararlanabileceği ürünlerde bu hafta evlerdeki ayakkabı kargaşasını önleyecek ayakkabılık, damacana sulara olan güvensizliğin ve aldığınızda yaşadığınız maddi kayıpların önüne temelli geçmenize yarayacak su arıtma cihazları, mutfaklarda kadınların en büyük yardımcısı doğrayıcı ve çocukların rüyalarını özellikle karne hediyesi olarak süsleyen bisiklet Şok 4 Nisan 2018 içeriğinde yer almaktadır.

Şok Marketler P&G markalı ürünler ile yaptığı anlaşma neticesinde özellikle belirttiğimiz markanın ve programa üye olan diğer ortakların sunmuş oldukları cazip fırsatların duyurulduğu BANABAK uygulamasını indiren ve P&G markasına ait ürünlerden 30 TL tutarında alışveriş yapan müşterilerine sinema bileti hediye etmektedir. P&G markasına ait ürünler evinizde, iş yerinizde halihazırda kullanmış olduğunuz birçok ürünü içerdiği ve bu ürünlerin kampanyaya katılımı arttırmak için zaten çok cazip fiyatlarla listeleniyor olması nedeniyle 30 TL tutarında alışveriş yapmak hediye sinema bileti de düşünüldüğünde oldukça cazip bir fırsattır. ŞOK Market ve P&G iş birliği ile gerçekleştirilen sinema bileti kampanyası 4 Nisan 2018 – 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım alışverişin gerçekleştirilmesi ardından market kasalarından ödeme sonrasında alınan fişin BANABAK uygulaması aracılığıyla sisteme yüklenmesi ile gerçekleştirilmektedir. İlk defa Şok aktüel 4 Nisan 2018 katalogu aracılığıyla duyurulan kampanyaya katılım gerçek bir avantaj sunuyor olmasını nedeniyle oldukça yüksek olacaktır.

Rakip firmalardan farklı olarak gerçekleştirdiği indirim listelerinde değişik uygulamalar geliştiren ve bu uygulamalarla Şok market 4 Nisan 2018 fırsatlarında 1 alana 1 bedava ve 2’li alımda adet fiyatı farklı ürünleri listeleyen marka  tarafından gelenek haline getirilen bir diğer uygulama da market genelinde operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri alımı haricinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün neredeyse klasik marketlerin toptan alımlarda dahi göremeyecekleri fiyatlara satılıyor olmasıdır. Bu uygulama sözde kampanyalar gibi çok tutmayan, talep görmeyen ürünlerde değil ciddi anlamda insanların genel ihtiyaç duydukları ürünlerde düzenleniyor olması nedeniyle de büyük ilgi görmektedir. Fiyat avantajlarının haricinde ürün çeşitliliği bakımından da genel anlamda Şok’da bu hafta listelenecek ürünlerden bahsedecek olursak bizleri yeteri kadar tatmin edip, rakip ucuz marketlerden bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’warning’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Smra dedi ki:

    3 lü vizon sehpa gelsin lutfen