Şok 6 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

03.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok 6 Aralık 2017 tarihli fırsatlar kataloğu detaylı incelememiz sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Bu hafta şok market raflarında yer alacak aktüel ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Şok 6 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 6 Aralık; marka tarafından sunulan ve hafta içi fırsatları olması nedeniyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu yazımızda geçtiğimiz haftalardan çok daha farklı kategoride onlarca ürünün indirimli olarak satışa sunulduğunu aşamalarıyla sizlerle paylaşacağız. Özellikle Aralık ayı başında yer almamız nedeniyle indirim mağazacılığının kriteri olan sezonluk ürünlere yer verilmesi durumu bu listede fazlasıyla karşımıza çıkıyor.

Şok aktüel, hafta sonu ayrı bir liste ile karşımıza çıkıyor olsa da market yetkilileri ürün çeşitliliği bakımından Çarşamba günleri listelenen indirim kampanyasına daha bir özen vermektedir. En az 4 sayfa broşür ile karşımıza çıkan marka sayesinde manav, kasap gibi kategoriler dâhil neredeyse tüm ihtiyaçlar tek bir adresten giderilebiliyor. Müşterilerin geçmiş haftalardaki ürünlere talepleri, dijital ortamda yapılan yorumlar neticesinde şekillenen kampanya hem kendi öz markalarından hem de ulusal anlamda ün yapmış markalara ait oldukça kaliteli ürünlerden oluşturulmaktadır.

ŞOK Market, iş yeriniz ve eviniz dahil tüm ihtiyaçlarınıza piyasa şartlarının çok altında fiyatlarla sahip olabileceğiniz bir adres olup özellikle geçtiğimiz yıllarda almış oldukları yatırımlar sonrasında sektörde var olduğunu hatta lider konumda olmak istediğini hem bize hem değerli müşterilerine net bir şekilde göstermiştir. En çok sorulan sorulardan birisi olan ŞOK aktüel kataloğunda ne var sorusu ürün özellikleri, fiyatları ve kendi yorumumuzla harmanlanarak sizlerle paylaşılacaktır. Liste içeriğinde yer alan ürünleri yazımızın tamamını okuyarak incelemeniz sizlerin fırsatları gözden kaçırmanızın önüne geçecektir.

Aktüel İndirim; detaylarını paylaşırken markaların sözde değil gerçekte indirim yapıp yapmadıklarını ele alıyoruz. Yazılar hazırlanırken özellikle diğer markaların düzenlemiş oldukları kampanyaları da inceleyerek fiyat avantajının, kalitenin yeterliliği hakkında fikirlerimizi paylaşıyoruz. İnandığımız en önemli nokta sizlerin fiyat avantajı sağlamanızın bir ürünü alırken kalitesini seçmenizin bizleri haklı bir gurura sürüklediğidir. Marketlerde düzenlenen aktüel ürün kampanyaları şube sayıları ve şubelerinin alt yapıları düşünüldüğünde stoklarla sınırlı bir şekilde satışa sunulmaktadır. İşte bu noktada özellikle genel ihtiyaç duyulan ürünlerin kampanya bitimine kadar stoklarda kalmaması, ürünlerin erkenden tüketilmesi durumu oldukça fazla bir şekilde yaşanmaktadır. Biz de bu yazımızda genel ihtiyaç olan, gerek kalitesiyle gerek ürün fiyatıyla insanların ilgisini fazlasıyla çekeceğinden emin olduğumuz ürünleri sizlerle paylaşıyoruz ki tükenme ihtimalini bilerek gerekirse mağaza açılış saatlerinde erkenden hareket edebilin. 4500 adeti aşan mağaza sayısı ile sektörün liderleri arasında yer alan marka tarafından hazırlanan kampanyadan yararlanmak için evinize, iş yerinize oldukça yakın konumda olan mutlaka bir mağaza ile karşılaşacaksınız.

Haftanın Ürünü: Lenovo Moto E4 Cep Telefonu 749 TL

Cep telefonu kategorisinde oldukça fazla yenilik gerçekleşmektedir. Son teknolojinin gün aşırı takip edilebilmesi, insanların sürekli akıllı cep telefonu değiştirmesi gerek ekonomik şartlar gerek yetiştirilme tarzımız nedeniyle genel olarak mümkün değildir. Bu nedenle özellikle akıllı telefonlarının tüm özelliklerini kullanabilecek aşamada olmayan kişilerin ortalama bir cihaz tercih etmeleri ve ortalama düzeyde ihtiyaçlarını giderebilmeleri gündeme gelmektedir. ŞOK 6 Aralık 2017 Aktüel İndirim Kataloğu içerisinde yer alacak ve haftanın ürünü olarak ele alacağımız ürün binlerce liraya satılan ürünlerden farksız bir şekilde tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek kapasiteye sahip olup, gerek kullanım kolaylığı gerek markanın satış sonrası vermiş olduğu güzel hizmetler nedeniyle tercih edilebilir olmaktadır. Lenovo Moto E4 Cep Telefonu Özellikleri; 802.11 b/g/n Wi-Fi, 3G Mobil TV Özelliği, 2 GB RAM Kapasitesi, Li-Ion Pil Türü, 2800 mAh Pil Gücü, 5 MP Ön (Selfie) Kamera, 4.5G Mobil Bağlantı Hızı, 3x, Var Kamera Zoom (Yakınlaştırma), 8 MP Kamera Çözünürlüğü, Android İşletim Türü, Android 7.1.1 (Nougat) İşletim Sistemi, 1,3 Ghz Quad Core İşlemci Kapasitesi, Micro SD Hafıza Kartı Tipi, IPS LCD Ekran Tipi, 16 Milyon Ekran Renk Çözünürlüğü, 720 x 1280 Ekran Çözünürlüğü, 5,0 inç Ekran Boyutu, 16 GB Dahili Hafıza, 128 GB’a Arttırılabilir Hafıza, Çift Hatlı gibi detaylar dikkat çekmektedir. Ürün özellikleri incelendiğinde bu özelliklere benzer detaylara sahip olan ürünlerin hatta bu ürünün ŞOK Market düzenlediği kampanya haricinde oldukça yüksek fiyatlara satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Android kullanıcılarının yeni bir telefon ihtiyaçlarını bütçelerini zorlamadan bu telefon ile giderebileceklerini tavsiye ediyoruz.

Sunny Sadem Çelik Su Isıtıcısı 42,50 TL

Evimde elim, ayağım olan bir üründen bahsedeceğim. Su ısıtıcısı ister kadın olun ister erkek mutfağa girdiğinizde işlerinizi kolaylaştıracak ve zamandan fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlayacak ürünler arasında yer almaktadır. Sunny gibi yıllardır bu tarz ürünlerde kendisini kanıtlamış markanın ürünü olması da henüz rafa yaklaştığımda dahi kalitesini uzaktan belli etti. Ürünün çelik olması mutfağımda dekorasyonun bir bütün olarak devam etmesini sağlamasının yanında mutlaka bana malzeme kalitesi anlamında da avantaj sağlayacaktır. Ürünün garantisiz satışa sunulan ürünlerle abartmadan söylemeliyim ki aynı fiyata satışa sunulması benim ihtiyacım olmamasına rağmen evimde kullandığım ürünün bozulma ihtimaline, beni yarı yolda bırakma ihtimaline karşı önlem olarak almama neden olacaktır. Büyük bir kitlenin de gerek ürün kalitesi gerek fiyatı nedeniyle ürünü hediyelik ürün kategorisinde değerlendireceğini söyleyebiliriz.

Şok 6 Aralık Kataloğu

Çift Kişilik Nevresim Takımı 65 TL

Evlerde birden fazla bulunan ürünler arasında yer alan nevresim takımları eskimemiş olsalar da deseninden, renginden sıkıldığımız için zaman içerisinde değiştirilmeye mahkum kalıyorlar. Uyku esnasında kişinin dinlenmesinin mümkün olabilmesi için nevresim takımı kalitesinin önemli olduğunu düşünenlerden olduğum için her ne kadar açılmasına izin vermeseler de kalitesini görmek adına aynı şekilde tekrar katlayabileceğime ikna ettiğim için ürünü açma fırsatı yakaladım. Rahatlıkla söyleyebilirim ki ürün 65 TL ile satışa sunuluyor olmasına rağmen çok daha fazlasını hak ediyor. Ürünün farklı desen ve renk seçeneklerinin olduğunu da bilgilerime ekleyerek sizlerin en çok talep görebilecek renkleri, desenleri tükenmeden alabilmeniz için market mağazalarına davet edeyim. Bu ürünü uygun fiyatına rağmen kredi kartına taksit imkanıyla da satışa sunulması çok daha avantajlı olmaktadır.

2 Gözlü Çekmece 11,90 TL

Geçtiğimiz yıllarda tek göz seçeneği ile satışa sunulan ve kadınlar tarafından büyük ilgi gören evlerde kullanım alanı ve dekorasyon açısından çok farklı alternatifler oluşturan bir üründen bahsedeceğiz. Bu ürün ŞOK’da bu hafta karşımıza çift çekmeceli olarak çıkıyor. Farklı depolama tercihlerinin ihtiyaç olduğu evlerimizde 2 gözlü çekmecenin de kadınlar tarafından büyük ilgiyle karşılaşacağını tahmin edebiliyorum. Ürün kadınların dikkatlerini üzerine çekecek renk seçenekleri ile raflarda yerini alacaktır. 32 x 25 x 23 ölçüleri ise küçük alanlarda dahi kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Sinbo Tost Makinesi 39,90 TL

Her evin ihtiyacı olan tost makinesi tercihinizi sinbo tost makinesinden yana kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Küçük hacmi sayesinde evinizde her dolaba ya da rafa rahatlıkla kaldırabileceğiniz bu ürünün hızlı ısınma özelliği ile de elektrikte tasarruf sağlamış olursunuz. Özel yapışmaz yüzeyi sayesinde kullanım sonrasında kolaylıkla temizlenebilir. Tost dışında ızgara yapabilme ayarı bulunması da benzer ürünler arasında bir adım öne çıkmasında etkilidir diyebiliriz.

Chantale Bayan Havlu Patik Çorap 4,95 TL

Soğukların kendisini hissettirmesiyle giyim alışkanlıklarımızda şüphesiz ister istemez değişiklikler yapmaya başladık. Ayakların korunması uzmanlara göre sağlıklı bir yaşam açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle indirimli olarak satışa sunulacak, ellediğinizde dahi gerek ürün kalitesiyle gerek dikiş kalitesiyle basit malzemelerden kolaylıkla ayırt edilebilen ve ayaklarınızı sımsıkı saracak havlu patik çorapları tercih edebilirsiniz. Ürünün farklı desenlerde ve renklerde satışa sunulması ise fazla sayıda alarak kış boyunca giymenizi farklı kombinasyonlar yapabilmenizi sağlayacaktır.

Ayakkabı Çekeceği 2,95 TL

Ayakkabıların özellikle giyilmesi esnasında fiziksel olarak deforme olmaması adına mutlaka ayakkabı çekeceği tercih etmelisiniz. Bu ürünlerin evinizde ihtiyacınız olmasa dahi gelen misafirlerin ihtiyaçlarının olabilecekleri düşünülerek edinilmesi önemlidir. Evlerde mutlaka bulunması gereken ürün kaliteli plastik malzemesiyle farklı renklerde satışa sunulacaktır.

Şok 6 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.