ŞOK 8 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Şok tarafından hazırlanan ŞOK Market 8 Kasım fırsat içeriği birbirinden güzel fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor.

ŞOK 8 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Şok tarafından hazırlanan ŞOK Market 8 Kasım fırsat içeriği kısa süre öncesinde dijital ortamda sadece bazı kaynaklar için paylaşıldı. İndirimleriyle ve ürün çeşitliliğiyle rakiplerinden bir adım önde olan ŞOK Aktüel Ürün içeriğini yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Son günlerde devlet kurumlarından birbiri ardına gelen tüm halkın ucuza kırmızı et yenmesinin sağlanması gerekliliği ve bu konuda yapılan çalışmalar bu hafta içine özel olarak hazırlanan indirim listelerinde yanıt bulmuşa benziyor. Özellikle kasap ürünlerine yoğunluk verilen kampanya farklı kategorilerde ürünleriyle insanların evlerinde – iş yerlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünlerin tek bir adresten giderilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Market yetkililerinin hazırladıkları kampanya dahilinde yer verdikleri ürünler sayesinde gündemi, insanların talep ve ihtiyaçlarını, sezonluk ürünleri düzenli olarak takip ederek nokta atış yaptıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Haftada iki defa indirim listesi düzenlenen marka bünyesinde bu yazımızda detaylarını en ince ayrıntısına kadar sizlerin fikir sahibi olabilmeniz için paylaşacağımız indirim listesi ürün çeşitliliği bakımından lider konumdadır. Bazı ürünlere anlaşmalı bankaların kredi kartlarının kullanılması halinde 6 eşit taksit yapılıyor olması insanların kış aylarında masraflarının arttığı şu dönemde çok zorlanmadan ihtiyaçlarını giderebilmelerinin önünü açmaktadır. Hazırlanan 8 Kasım Şok içeriğinde rakip markalara kıyasla bazı ürünlerde 2 adet ürün alımında bir adetin çok uygun fiyata geliyor olması, bazı ürünlerde 1 alana bir bedava kampanyasının bulunması, market genelinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün şartlar sağlanması halinde çok uygun fiyata satılıyor olması gibi değişik uygulamalarla müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerin kalitesinin ve uygun fiyatların haricinde müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyor olmaları, satın alma fişi ve kredi kartı kullanımı halinde kredi kartı slibiyle birlikte mağazaya başvurmanız halinde kısa sürede iade almaları veya ürün değişimi yapıyor olmaları müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. İnsanlar artık para vererek nokta atışı yapmak ve istedikleri ürünü, kaliteyi direkt olarak almak istiyorlar. Hal böyle olunca mağazacılık sektöründe dahi kurumsal olmak ön plana çıkmaktadır.

Mağazalar tarafından bu haftaya özel olarak hazırlanan indirimlerin yavaş yavaş tanıtılmaya başlandığı şu günlerde şu ana kadar en kapsamlı hazırlanan kampanya olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz Şok 8 Kasım Çarşamba fırsatları dahilinde satışta olacak ürünler arasında Axen 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led Tv 1099 TL, 3’lü Saklama Kabı 4,95 TL, Erzak Kabı 4 Litre 4,95 TL, 4 Raflı Metal Sebzelik 19,90 TL, Melamin Tepsi 7,95 TL, Çek Bırak El Rondosu 19,90 TL, Granit Derin Tencere 22 cm 39,90 TL, Mutfak Aletleri 3,50 TL, GoKidy Metal Çek Bırak Araba 4×4 9,95 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kıyma 500 gram 16,50 TL, Aytaç Çiftlik Dana İşkembe 400 gram 7,50 TL, Kawai SD Uydu Alıcı 29,90 TL, Erzak Kabı 2,5 Litre 4,50 TL, Yağlık 750 ml 2,95 TL, Paşabahçe Kulplu Bardak 2,95 TL, Sinbo Su Isıtıcısı 24,90 TL, Granit Karnıyarık Tencere 26 cm 39,90 TL, Granit Tava 26 Cm 22,50 TL, GoKidy 4’lü Puzzle 9,95 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kuşbaşı 500 gram 17,45 TL ve Maret Dana Ciğer Kuşbaşı 400 gram 15,95 TL’den raflarda yer almaktadır. İndirim detaylarında ayrıca Şokda bu hafta 2’li alımda adet fiyatı farklı olacak ürünler arasında; Lipton Ice Tea Limon / Şeftali 1 Litre 1,65 TL, Patos Rolls Acılı Süper Boy 116 gram 2,25 TL, Vernel Max Yumuşatıcı 1440 ml 9,38 TL, Arko Krem 75 ml 4,42 TL, Patos Critos Peynirli Süper Boy 97 gram 2,25 TL, Şen Piliç Schnitzel 250 gram 2,62 TL, Ace Çamaşır Suyu 2 Litre 3,71 TL ve Arko Krem 150 ml 4,09 TL fiyatlarıyla kampanyalı olarak satılacaktır. Şok Aktüel Ürün detayları içeriğinde son olarak 25 TL ve üzeri alışverişlerde Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 1350 ml 5 TL’den sınırlı stoklarla satılacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Kawai SD Uydu Alıcı Kawai SD Uydu Alıcı Özellikleri: 4000 kanala kadar kayıt yapabilme kapasitesi, 7 dilde OSD Menu, PAL / NTSC Otomatik çevirme sistemi, sinyal seviyesi ve kalite göstergesi, NIT Arama, favori kanal belirleme gibi detaylar rakip markalardan, ürünlerden ayıran özellikler arasında sayılabilir. Açıklama: Televizyonlarda son yıllarda görüntü kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalar bir hayli fazlalaştırılmıştır. Binlerce lira verilerek alınan televizyonlarda görüntü kalitesi aslında uydu alıcısının özellikleriyle de alakalıdır. Hal böyle olunca sorunsuz bir televizyon keyfi yaşayabilmek, görsel anlamda tatmin olabilmek, kanal geçişlerinde ve kanal kayıtlarında problem yaşamamak adına en doğru ürünün tercih edilmesi son derece önemlidir. 2 yıl garantisiyle yaygın servis ağıyla hizmet vermekte olan Kawai SD Uydu Alıcı Şok Market güvencesiyle şokda bu hafta indirimli olarak satışta olacaktır. Çok uygun bir fiyatla satılıyor olması tamamen markanın alım gücüyle ve müşterilerinin ilgisini çekebilmek amacıyla gerçekleştirilmiştir. Kolay kurulumu sayesinde sizi çileden çıkarmayacak olan Kawai SD Uydu Alıcı garantisiz satılan ürünlerden çok daha uygun fiyatlarla bu hafta müşterilerin beğenisine sunulacaktır. 29,90 TL Satış Fiyatıyla stoklarla sınırlı satışta olacak ürünün kısa süre içerisinde tükenmesi beklenmektedir.

Sürekli olarak şube sayısını arttıran marka 8 Kasım 2017 ŞOK fırsat indirimlerini ülkenin en uzak köşesine dahi ulaştırabilecek şube ağına sahiptir. Şube sayısının fazla olması nedeniyle alım gücünün de yüksek olması sonrasında çok uygun fiyatlara ürün satabilen markanın gelecek günlerde yayınlanacak tüm indirim detaylarını yayınlandıktan kısa süre sonra takip edebilmek adına sayfamızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

ŞOK 8 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cansu dedi ki:

    Fantom spedy dik süpürge gelsin pembe rengi acil gelsin