Taraftar Hediye Tarifesi + Türk Telekom K8

15.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu kez Taraftar Hediye Tarifesi + Türk Telekom K8 kampanyası revaçta.  Taraftar Hediye Tarifesine gelenlere her yöne 1000 DK konuşma, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internetin yanı sıra Türk Telekom K8 marka cep telefonu ayda sadece 61 TL’ye.

Taraftar Hediye Tarifesi + Türk Telekom K8

Türk Telekom, toplumun bilgiye erişiminde mühim bir misyon edinmiş bir kurum olarak uzun yıllardır müşterilerine kaliteli iletişim fırsatı sunan bir marka. Bu kez Taraftar Hediye Tarifesi + Türk Telekom K8 kampanyası revaçta.  Taraftar Hediye Tarifesine gelenlere her yöne 1000 DK konuşma, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internetin yanı sıra Türk Telekom K8 marka cep telefonu ayda sadece 61 TL’ye. Kampanya, numara taşımak, yeni hat almak, faturalı/faturasız tarifelerden gelmek suretiyle gelen her müşteriye açık. Forma hediyesinden ise yeni hat almak ve numara taşımak suretiyle gelen ve 24 aylık taahhüt veren müşteriler faydalanabiliyor. Cihazdan yararlanma ise 24 ay taahhüt veren herkese açık.

Telefon 5 inçlik ekrana, 5MP ön, 8MP arka kameraya, 4 çekirdekli ve 1.3 Ghz hızlı işlemciye, Android işletim sistemine, 2125 mAh bataryaya ve 156,9 gr ağırlığa sahip. 24 aylık tarifede aylık cihaz bedeli 32 TL ve tarife bedeli aylık 29 TL şeklindedir. Toplamda 61 TL’lik bir fatura söz konusu. Fenercell, GSMobile ve Trabzoncell hediye tarifelerine gelen müşteriler kampanyadan yararlanabiliyor. 12 ay taahhüt vermek için SOZ1 yazılarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj atılması, 24 ay taahhüt vermek için SOZ2 yazıp 5555’e SMS atılması yeterli.

Yeni hat alan veya numara taşıyan ve 24 ay taahhüt veren bütün müşterilere desteklediği takımın forması hediye olarak veriliyor. 12 ay taahhüt verip bu süre içerisinde cayan müşterilerden o güne kadarki bütün indirimler ile kalan ay tutarları arasında hangisi müşteri lehine ise o bedel son faturaya yansıtılıyor.24 aylık taahhütle formayı kazanan ve bu süre içerisinde cayanlar için de aynı durum söz konusu.

Kullanılan 4 GB’lık internet bittiğinde her 250 MB için 5 TL olacak şekilde paket aşım ücreti yansıtılması söz konusu. Maksimum 30 TL’ye kadar paket aşımı yapılabiliyor. Bu takdirde internet erişimi durdurularak ek ücretlendirme yapılmıyor. Paket kapsamındaki bütün kullanımlar sadece yurt içinde geçerli. Fiyatlara ÖİV ve KDV dahil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.