Tchibo World Kart Kampanyası

05.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Tchibo World Kart Kampanyası 1 Ocak 2017 ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya hakkında ki detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tchibo World Kart Kampanyası

İnternet ortamında alışveriş yapan kullanıcı sayısındaki artış beraberinde birçok firmanın bu sektöre atılmasına neden olmuştur. Hal böyle olunca büyümekte olan pastadan elde edilen payın çoğaltılması için çeşitli kampanyaların ve çekilişlerin hazırlanmasına gerek duyulmuştur. Özellikle yurt dışında başarılı bir konsepte sahip olan firmaların ülkemizdeki ticaret anlayışına ayak uydurup, kendilerini tanıtabilmeleri için bu kampanyaları yoğun bir şekilde tercih ediyor olmalarının en büyük sebebi budur.

Yurt dışında başarılı bir portföye sahip olmasına rağmen ülkemizde henüz amaçladığı düzeye ulaşamadığını düşündüğümüz Tchibo markası da kendisini daha fazla kesime tanıtabilmek için ülkemizde sık tercih edilen banka kredi kartlarından olan World Kart ile bir anlaşma yoluna giderek müşteri lehine bir kampanya ile karşımıza çıkmıştır. 150 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde world puan geri dönüşü olacak şekilde hazırlanan kampanya 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Tchibo internet sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişin World Kart özellikli kredi kartıyla yapılması durumunda 15 TL değerinde world puan ilgili karta hediye olarak tanımlanacaktır.

Bankaların kampanyalarını tek bir uygulama üzerinde tanıttıkları akıllı telefon olarak tanımlanan telefonlarda kullanılabilen uygulamaları son günlerde sık karşımıza çıkmaktadır. Yapı ve Kredi Bankası tarafından hazırlanan bu tarz uygulama ise Yapı Kredi Cüzdan uygulaması olarak adlandırılmaktadır. Tchibo internet sitesinden yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL world puan hediye olarak kazanılacağını söylemiştik. Bu kampanyaya kişinin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması aracılığıyla katılması durumunda ise ekstra 10 TL değerinde world puan ilgili karta hediye olarak eklenecektir. Uygulama aracılığıyla kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi sonrasında kampanya dahilinde kazanılacak olan toplam World Puan 25 TL olacaktır.

KATILMAK İÇİN >>> TIKLA

Tchibo World Kart Kampanyası kapsamında bir müşterinin maksimum 25 TL puan kazanabileceği unutulmamalıdır. Bireysel kredi kartları haricinde banka kartları ve ticari kartlar ile yapılabilecek alışverişlerde kampanya koşulları yerine getirilse dahi ilgili kartlara puan yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı bankalara ait şartları taşıyan World Kart özellikli kredi kartlarının kullanılması durumunda da kampanya şartları geçerliliğini koruyacaktır. Farklı bankalara ait olan kredi kartlarıyla Yapı Kredi Cüzdan uygulaması haricinde kampanyaya katılabilmek için başvuru yapmak gerekmektedir. Başvuru şartları için Tchibo’nun alışveriş sitesinin ziyaret edilerek güncel verilere ulaşılabilmektedir.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.