TEDİ 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

TEDİ Market yayınlamış olduğu 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu en kaliteli bir şekilde sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Bu fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

TEDİ ucuz market anlayışını kurumsal bir çizgi oluşturarak gıda dışı ürünlerin dışında satışların yapıldığı mağazalara getirmiştir. Geçmişte milyoncu olarak anılan işletmeler gibi farklı ürünleri bünyesinde bulunduran TEDİ özellikle giyim sektöründe kadınlar, erkekler ve çocuklar için ayrım gözetmeksizin haftalık olarak cazip indirimler gerçekleştirmekte ve bu indirimleri düzenli olarak müşterilerine duyurmaktadır. Haftalık olarak özellikle giyim sektöründe gerçekleşen TEDİ kampanyaların yer aldığı listeler kolay anlaşılması açısından TEDİ aktüel ürünler katalogu olarak anılmakta ve düzenli olarak TEDİ fırsat indirimleri incelemeleri ile karşınıza çıkmaktayız. Gıda sektöründe ucuz market anlayışıyla hizmet veren markaların çok talep görmesi ve insanların ekonomik anlamda yoruldukları şu günlerde giyim sektöründe de indirim arayışında olmaları TEDİ yöneticilerini cesaretlendirmiş ve sonuç olarak TEDİ indirim fırsatları günümüzde çok talep görmeye başlamıştır. Bu yazımızda önümüzdeki günlerde yurt genelinde hizmet veren tüm TEDİ şubelerinde ortak olarak gerçekleştirilecek TEDİ kampanyalı fırsat ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Önümüzdeki günlerde geçerli olacak ve yazımızın devamında detaylarını paylaşacağımız TEDİ kampanyalı ürünler listesi TEDİ 10 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Katalogu olarak adlandırılmaktadır. Listeyi incelemeye başladığımızda Paşabahçe Kristal Ayaklı Sunum Tabağı 19,99 TL‘den, Paşabahçe Oval Servis Tabağı 7,99 TL‘den, 7 Parça Su Takımı 15,99 TL‘den, Paşabahçe 2’li Borcam Yuvarlak Fırın Tepsisi 19,99 TL‘den ve Paşabahçe Gravürlü Borcam Fırın Tepsisi 15,99 TL’den fırsat kategorisinde satışa sunulacaktır. TEDİ şubelerinde sınırlı sayıda stoklarla sınırlı süreyle satılacak olan fırsat ürünleri arasında Paşabahçe Başucu Sürahisi 4,99 TL’den, Cem Karnıyarık Tenceresi 19,99 TL’den, Cem 2’li Sahan Set 19,99 TL’den, Termos Kupa 12,99 TL’den ve Çelik Rende 11,99 TL’den satışa sunulacaktır.

10 Şubat 2017 tarihinde TEDİ şubelerinde geçerli olacak kampanyada Paşabahçe Yuvarlak Servis Tabağı 12,99 TL‘den, 6’lı Kulplu Çay Bardağı 5,99 TL‘den, 6’lı Su Bardağı 7,99 TL‘den, Paşabahçe 2’li Borcam Kare Fırın Tepsisi 19,99 TL‘den ve Paşabahçe Borcam Fırın Tepsisi 14,99 TL’den fırsat reyonlarında satışta olacaktır. Gıda dışı alışverişlerinizde ekonomik fiyatları nedeniyle değerlendirmenizi tavsiye edeceğimiz TEDİ Aktüel Kampanyasında Paşabahçe Narenciye Sürahi 3,99 TL‘den, Cem Tava 9,99 TL‘den, Yemek Saklama Kabı 14,99 TL‘den ve Metal Un Eleği’den satışta olacaktır.

TEDİ Aktüel  10 Şubat 2017 Kataloğu

Yorumlar (2 yorum)
luh20andrade
luh20andrade #
- 12:20

Ahsap ayakkabilik gelsin lutfen

tedidiscount
tedidiscount #
- 13:20

Nerde bu market acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status