Toshiba 55U6763DAT 55 Smart UHD Led TV – A101 Ürün İnceleme

05.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu yazımızda ise müşterilerden yoğun talep gelmesi nedeni ile belirli aralıklarla tekrarlayan döngü ile A101 Aktüel Ürün indirimlerinde kendisine yer bulan A101 8 Mart 2018 fırsatlarında yer alacak Toshiba 55U6763DAT 55 Smart UHD Led TV incelemesini gerçekleştireceğiz.

Toshiba 55U6763DAT 55 Smart UHD Led TV – A101 Ürün İnceleme

A101 Market geçtiğimiz aylarda ulaşmış olduğu 7000 şube ile ülkemizde büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Günümüzde Türkiye’nin mağaza sayısı bakımından en büyük marketi konumunda olan A101 tarafından hazırlanan Perşembe günleri başlayan kampanyalar da bu nedenle farklı yaş gruplarından, farklı gelir gruplarından yoğun bir talep almaktadır. Bu noktada özellikle haftanın ürünü kategorisinde incelemelerimizde yer verdiğimiz genellikle elektronik ürünlerden oluşan fırsatlar hakkında incelemeler yaparak, konu hakkında pek fikri olmasa da ihtiyaç duyduğu için ilgi aralığında olan insanların ihtiyaçlarına karşılık verilip veremeyecekleri, maddi avantaj sağlayıp sağlayamayacakları konularına değiniyoruz. 

A101, Toshiba 55U6763 Ultra HD LED TV 55 inç en basit haliyle 140 ekrana sahip bir üründür. Öncelikle ürünü alım listenize eklemeden hemen önce kesinlikle kullanmak istediğiniz yerin bu ürün için yeterli gelip gelmediğini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü teknik özellikleri ve maddi avantajları yeterli gelmesi nedeni ile sahip olduğunuz bir ürünün yerinize büyük gelmesi sizleri mağdur edecektir. Üründe 3 adet USB girişi, 4 adet HDMI girişi, 1 adet SCART girişi bulunmakta ve dahili uydu alıcısı ile birlikte gelmektedir. Modelde kablosuz ağ özelliğinin bulunması sizlere internet erişimi sağlamanız durumunda dâhili internet tarayıcısını kullanarak istediğiniz her internet sitesine girebilmeniz kolaylığını sunmaktadır. A101 8 Mart 2018 bünyesinde A101’de bu hafta oldukça sınırlı stoklarla satışa sunulacak ürün içeriğinde dâhili Netflix uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama hakkında detaylı bilgiye internet aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi en basit haliyle kaliteli yabancı film ve dizileri takip edebilmenize olanak sağlayan uygulama olduğundan bahsedebiliriz. A101 bünyesinde listelenecek olan ürün Toshiba Markasına ait olmasına rağmen VESTEL güvencesi ile evlerine gelmektedir. 3 yıl standart garantisi bulunan ürünün satın alma sonrasında kurulum işlemleri ve servis işlemleri VESTEL Yetkili Servisleri tarafından yürütülmektedir.

 

3 yılı aşkın süredir marketlerin, farklı markaların çeşitli kampanyalarını sizlerle paylaşıp onlarca fırsat yakalamanıza olanak sağladığımız için gerek mail aracılığı ile gerek inceleme yazılarımızın alt tarafında bulunan yorum bölümleri aracılığı ile bizlere çeşitli sorular yöneltilmektedir. Hakikaten sektörde avantajları takip eden ve bunu aktüel olarak gerçekleştiren bir ekibimiz olması sayesinde de oldukça doğru adımlar attığımıza inanıyoruz. O yüzden sizlerden gelen A101 8 Mart 2018 insert içeriğinde yer alan Toshiba 55U6763 DAT Smart UHD LED TV alınır mı sorusuna da cevap vermek istiyoruz. A101 marketin yazımızın başında belirttiğimiz üzere odlukça yüksek şube sayısına sahip olması nedeni ile markalarla ciddi avantajlı anlaşmalar yaptığından bahsedebiliriz. Bunun yanına klasik market anlayışına muhalif tavırları sayesinde maliyetlerini oldukça düşük tutmaları ve düşük kar oranları ile sürümden kazanma taktiği ile ticari faaliyetlerine devam etmeleri eklenince ürünlerin tüketicilerle piyasaya nazaran oldukça cazip fiyatlarla sunulduğunu söyleyebiliriz. Toshiba 55U6763DAT 55″ Smart UHD Led TV modelinin uygun fiyatlı ürün satışına olanak sağlaması nedeni ile tüketicilerin son dönemlerde alışveriş alışkanlıklarının değişmesine olanak sağlayan e-ticaret sitelerinde dahi minimum 3100 TL civarında satışta olduğunu görüyoruz. A101 Aktüel Ürün kataloglarında ise Toshiba 55U6763DAT 55″ Smart UHD Led Tv 2.899 TL’den satışa sunulması ise minimum 200 TL tutarında bir maddi avantaj sağlayacak, bunun haricinde özellikle sanal alışverişten uzak duranların, güven problemi yaşayanların ciddi avantaj sağlamalarına neden olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.