Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2017

22.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türk Telekom kullanıcılarının bedava internet kazanmak için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz.  Sizler için Türk Telekomun faturalı veya faturasız hatları için sunduğu internet paketi kampanyalarını derlemeye çalıştık.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2017

Türk Telekom kullanıcılarının bedava internet kazanmak için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz.  Sizler için Türk Telekomun faturalı veya faturasız hatları için sunduğu internet paketi kampanyalarını derlemeye çalıştık. En büyük GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom müşterilerine düzenli aralıklarla ve sürekli olarak kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar hakkında bilgilenmek için güncel bilgilerle dolu olan sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturasız Türk Telekom kullanıcıları bu kampanya dâhilinde Türk Telekom uygulamasından yükleme yapan tüm kullanıcılara 1 GB internet hediye. Kampanyadan Teknosa Mobil Bayi, BİMCELL, Mobil Ofis, katlayan, Pocell, Mobildata ve Standart Jet tarifesi kullanan müşteriler dışındaki diğer aboneler faydalanabilecektir. Türk Telekom müşterisi telefona yükleme yapmadan evvel 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndererek faturasız 1 GB hediye internet kampanyasına katılıp bedava internetin keyfini çıkarabilir.

Türk Telekom Selfy 2017 Bedava İnternet Paketleri

Selfy Türk Telekomun başlattığı bir servistir. Bu servisle tanışan kişilerin otomatikman geceleri kullanıma açık bedava internet paketi bulunur. Bu servis sayesinde her günün akşamı 21.00 ile 09.00’a kadar selfy ile ücretsiz olarak sosyal medyaya erişim sağlayabilir, ücretsiz olarak mesajlaşabilirsin. Kampanyaya katılım için gece yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Bu kampanyadan müşterilerin yararlanabilmesi için sadece faturalı tarifeye sahip olmaları yeterli. 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak için GIGA yazıp 5555 SMS göndererek istek mesajı atabilirsiniz. Bu attığınız mesajdan sonra onay mesajı aldığınız saniyeden itibaren 10 GB internetinizi istediğiniz gibi gönlünüzce kullanabilirsiniz.

4 GB – 10 GB Arası Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

Bu kampanyayla müşteriler Türk Telekom’la 4 GB ila 10 GB arası internet kazanma şansı yakalarlar. 4 GB – 10 GB arası bedava internet kazanma kampanyasına katılmak içim 4.5G SIM yazarak 5555’li numaraya mesaj göndermeniz gerekli. Kazanacağınız miktar bahsedilen aralıkta olup kesin değildir. Kazandığınız miktar müşteriye kısa mesaj olarak bildirilecektir.

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Sim kartınızı 4.5G’ye uyumlu olan sim kartla değiştirmediyseniz ve cihazınız 4.5G’ye uyumluysa bu fırsat kaçmaz. Ücretsiz olarak değiştirmek için Türk Telekom cep merkezine getirdiğiniz sim katınızı yenisiyle değiştirirken aynı zamanda 30 gün geçerli olan bedava 1 GB internete de kavuşun. Bu kampanyaya katılmak için sim kartınız değiştirdikten sonra 5555’e 4.5G yazıp kısa mesaj gönderin 30 gün geçerli 1 GB internetiniz cep telefonunuza yüklensin.

Kredi Kartı Veya Banka Kartı İle Türk Telekom Mobil Uygulamalarından veya turktelekom.com.tr TL Yükleyenlere Anında 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

İnternet sitesi vasıtasıyla kampanyaya katılan müşterilerin Türk Telekom uygulamasından cebine kredi kartı veya banka kartıyla 30 TL veya üzeri para yüklemeleri halinde 7 gün geçerli olan 1 GB internet ücretsiz. Sadece yurtiçi harcamalarında geçerli bir hediyedir. Ayrıca 30 TL altı yüklemeleri halinde müşteriye yüklemeden sonraki 24 saat içerisinde geçerli 1 GB internet hediye. Ayrıca kampanyaya katılmış ve otomatik ödeme talimatı veren müşteriler için de aynı hediyeler geçerlidir.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin tek sefer olarak 50 TL yükleme yapmaları dolayısıyla 1 GB internet 30 gün süresince hediye. Eğer 100 TL yükleme yapılırsa 4 GB internet yine aynı şekilde 30 günlük süre zarfınca hediye. Bu kampanyaya katılım için HEDIYE INTERNET yazıp 5555’li numaraya mesaj göndermek yeterli.

Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekomun internet sitesinden ya da uygulama üzerinden 35 TL üstü para yüklemelerinize 4 GB internet hediye. 35 TL altı yüklemelerinizde ise 1 GB internet cebinizde. Kazandığınız internet 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım için EKLE 2GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom internetinizi direkt olarak hattınıza yükleyecektir.

Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Hattına 30 TL üzeri para yükleyen faturasız Selfy’liler 1 GB internete ücretsiz olarak kavuşuyor. Selfy’den hediye 1 GB kampanyasından faturasız dopdolu 1 GB, dopdolu 2 GB ve dopdolu 3 GB paketleri olan Woops’lular faydalanabiliyor. Kaçırılmaması gereken bu kampanyaya DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e ücretsiz kısa mesajla katılabilirsiniz. Mesaj göndermekle uğraşmak istemeyenler müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyaya kayıt olabilir.

7 TL’ye 2 GB Ek İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı ya da faturasız kullanıcılarına paketini 2 GB genişletme imkânı veriyor. Kampanya için müşteriler 7 TL ödeyip cep telefonlarından 2GB EK yazıp 5555’e gönderdikleri takdirde ek 2 GB internete kavuşuyorlar. Faturasızda Kolay 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Süper Fırsat, Büyük Fırsat 2 GB, Büyük Fırsat 1 GB gibi paketleri en az 30 gün kullanan müşteriler 7 TL karşılığında 2 GB ek internete sahip olabilirler. Faturalıda ise müşteri Faturalı Ekstra 2 GB İnternet Paketine 12 ay kalma sözü verdiği takdirde kayıt olabilir. Bu kampanyaya kaydolan faturalılar 7 TL’lik fiyattan 12 ay faydalanabilirler. 12 aydan sonra fiyatı 15 TL olarak değişecektir.

Selfy’nin Mor Hediye 1 GB Kampanyası

Selfy’nin Mor paketlerinden birini kullanan faturasız hat müşterileri Selfy’nin mor hediye kampanyası ile 1 GB internete ücretsiz olarak sahip oluyorlar.  Bu kampanyaya katılım için Selfy’nin paketlerinden birine üyelik gerekiyor. Kampanyaya katılım için müşteri kendi hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e mesaj göndermesi yeterli. Geri dönüş olarak SMS bilgilendirilmesiyle kişi kesin olarak kampanyaya katılıp katılmadığını öğrenebilir. Bu kampanyadan her ay faydalanabilmek için hattına en az 30 TL yüklemen yeterli.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Facebook, Whatsapp ve Twitter’dan hediye sosyal medya kampanyası ile ücretsiz olarak faydalanın. Bu kampanyaya katılan ve cinsiyeti kadın olan abonelerimiz her ay yapacakları 30 TL veya daha çok yüklemeleri halinde yukarda isimleri geçen her sosyal medya uygulaması için 1 GB toplamda 2 GB internet hakkına ücretsiz olarak hak kazanıyor. Bu kampanyaya katılım için SOSYAL PAKET yazarak 5555’e gönderilmesi yeter olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.