Türk Telekom Bizdensin Kampanyası

25.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türk Telekom Bizdensin Kampanyası ile evde internet veya ev telefonu müşterileri Gel Dene tarifelerine ek 3 TL indirimle sahip olabiliyor.

Türk Telekom Bizdensin Kampanyası

Sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal kalkınma için temel “itici” güç olan bilişim teknolojileri konusunda hizmet veren Türk Telekom Bizdensin kampanyası ile sizlerle. Türk Telekom Bizdensin Kampanyası ile evde internet veya ev telefonu müşterileri Gel Dene tarifelerine ek 3 TL indirimle sahip olabiliyor. Kampanya Türk Telekom’a yeni gelenlere, 15 ay taahhüde, Türk Telekom evinde internet veya sabit telefonu olanlara açık olup ilk 3 ay cayma bedeli bulunmuyor.

Gel Dene 1, 3 ve 5 GB tarifeleri kampanyaya dahil tarifelerdir. Bu tarifeleri tercih etmek isteyenlerin cep telefonlarının mesaj kısmına BIZDENSIN yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numarası ile 5555’e SMS atmaları yeterli. Bu tarifelere gelen yeni abonelerin 60 gün içerisinde başvuru yapması gerekiyor. Taahhüt için ise SOZ yazılarak 5555’e kısa mesaj atmaları şart.

Ücretlendirme ise şu şekildedir. 15 ay taahhütlü tarifede Gel Dene 1 GB: 22 TL, Gel Dene 3 GB: 30 TL, Gel Dene 5 GB: 37 TL. Taahhüt vermek istemeyenler için Gel Dene 1 GB: 32 TL, Gel Dene 3 GB: 40 TL ve Gel Dene 5 GB: 47 TL şeklinde. Bizdensin kampanyalı fiyatları ise şu şekildedir. Gel Dene 1 GB: 19 TL, Gel Dene 3 GB: 27 TL, Gel Dene 5 GB: 34 TL.

Tarifeye geçtikten sonra ilk 3 ay içerisinde başka bir Türk Telekom tarifesine veya başka bir operatöre geçilmesi halinde ya da hattın iptal edilmesi durumunda cayma bedeli bu tarifede yok. SMS paket aşım ücreti 70 Kr. İnternet paket aşım durumunda her 250 MB için 7 TL faturaya yansıtılır. Hiçbir şekilde bu bedel 42 TL’yi geçemiyor. Taahhüt onayı SMS ücreti 1 TL.

Aktif durumdaki bireysel Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu aboneliklerinin iptal edilmesi durumunda “şayet başka bir abonelik bulunuyorsa” indirimden yararlanılmaya devam edilebiliyor. Ayrıca bir TC Kimlik Numarasıyla en fazla 5 hat için bu kampanyaya katılım sağlanabilmekte. Fiyatlara KDV ile ÖİV dahil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.