Turk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

25.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu defa akşam 9 ve sabah 9 saatleri arasında Türk Telekom içi ücretsiz konuşma ve SMS fırsatının yanı sıra ücretsiz Sosyal Mini Paket Selfy’li Geceler Kampanyası kapsamında sunuluyor.

Turk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

Türk Telekom AŞ’nin 1840 tarihinde Posta Nezareti ile ilk posta idaresinin kurulmasıyla başlayan yolculuğu, ülkenin ilk entegre operatörü olma unvanını elde etmesiyle devam ediyor. Ünlü operatör markası, geliştirdiği ürün ve hizmetler ile öğrencilerden kamu çalışanlarına, ev hanımlarından emeklilere kadar geniş çapta müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Türk Telekom’un faturalı ve faturasız kampanyaları her zaman dikkati çekmeyi başarıyor. Bu defa akşam 9 ve sabah 9 saatleri arasında Türk Telekom içi ücretsiz konuşma ve SMS fırsatının yanı sıra ücretsiz Sosyal Mini Paket Selfy’li Geceler Kampanyası kapsamında sunuluyor. Bu bir nevi Selfy’li müşterileri uykusuz bırakmak demek. Kampanya kapsamında tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yükleyen Selfy’liler yararlanabiliyor. Böylece Türk Telekom faturasız müşterisi arkadaşlarla her gün akşam saat 9-sabah 9 arası ücret ödemeden doyasıya mesajlaşıp konuşulabiliyor. Sosyal medyada ücretsiz dolaşmak ise cabası.

Kampanyaya katılım sağlamak için GECE yazılarak 4545’e kısa mesaj atılması gerek. SMS atılmadan önceki son 48 saatte tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemiş olunması da şart. SMS atıldıktan sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemek gerekiyor. Her ay yapılan bu uygulama ile ilgili avantajlar, tekrar SMS atılmadan yenileniyor.

Söz konusu kampanyadan; Katlayan, Bayi, Faturasız Ofis, Standart ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdekiler yararlanabiliyor. Ayrıca BİMcell, PTTcell, POcell ve Teknosamobil harici faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki tarifelerdekiler ve 7-25 yaş arası faturasız Selfy üyesi bireysel hat kullanıcıları yararlanabilir.

Mini Sosyal Mini Paket kapsamında ise Twitter ve Facebook sosyal medya kullanımlarında geçerli 30 günlük 250 MB, diğer sosyal medya kullanımlarında ise 30 günlük 25 MB  ücretsiz kullanım hakkı tanımlanıyor. Kazanılan bu hakların 3. kişilere devri söz konusu değil. Söz konusu haklar bittiğinde ise 100 KB’lık kullanım, 2 Kr olarak ücretlendirilmekte. Kampanyayı düzenleyen operatörün kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı saklı. Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2017 olarak belirlenmiş olup, fiyatlara KDV ve ÖİV dahil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.