Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

09.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Yeni Türk Telekom Faturalı Hat sahibi olan ve ya bu hattı kullanan birini referans gösteren müşteriler, Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası dahilinde Tivibu Uydu Süper Paket’ine oldukça cüzi bir miktara sahip olabilecekler.  

Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom’un yeni müşterilerine sunmak için özenle hazırladığı yeni kampanyası çıktı. Yeni mobil hat alarak Türk Telekom müşterisi olacak olan abonelere yeni gelmeleri karşılığında Tivibu Uydu Süper Paket’i aylık sadece 1 TL ücrete veriyor. Yeni Türk Telekom Faturalı Hat sahibi olan ve ya bu hattı kullanan birini referans gösteren müşteriler, Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası dahilinde Tivibu Uydu Süper Paket’ine oldukça cüzi bir miktara sahip olabilecekler.  Kampanyaya katılıp fayda sağlamak isteyen müşteriler Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup göndererek hızlı ve kolay bir şekilde katılım sağlayabilirler.

Kampanyanın ücretlendirme detaylarına bakıldığında, başvuru yaparken referans olarak kullanılacak olan mobil faturalı telefon hattının en az 30 günlük bir zaman dilimi öncesinde aktive edilmiş olma şartı karşımıza çıkmaktadır. Normal şartlarda aylık ücreti 75 TL olan Tivibu Uydu Süper Paketi, tek numara referansı ile başvuru yapıldığı takdirde aylık 1 TL olarak faturalandırılacaktır.

Ücretlendirme detaylarında dikkat çeken bir diğer husus ise mobil tarife gruplandırması yapıldığı ve verilen indirim tutarının da buna göre değişiklik gösterdiğidir. Kampanya kapsamında 1 ve ya 2 tane mobil faturalı hat referansı gösteren müşterilerin ücretlendirilmesi yukarıda da belirtildiği gibi 1TL olacaktır. Diğer mobil tarife gruplarına giren hatlarda ise tutarların 12 TL, 9 TL ve 5 TL olabildiği de görülmektedir. Referans gösterilen mobil hat referans olmaya devam ettiği müddetçe abonelerin 24 aya kadar aynı şekilde indirimden faydalanma hakkı devam edebilir. Eğer mobil tarife gruplarına girmeyen ama paketi kullanmak isteyen aboneler varsa onlar için belirlenen kampanyalı fiyat 39 TL olacaktır.

Kampanya katılım detayları için aşağıda belirtilen yolların izlenmesi yeterlidir.

Referans olunabilmesi için yapılması gerekenler

Tivibu Uydu Ekipmanlarının Tivibu kullanan müşteriye teslim edilmesi akabinde mobil hat sahibinin TVTARIFEGRUP yazarak 5555’e mesaj atması gereklidir.

Bu işlem yapıldıktan sonra eğer müşterinin Türk Telekom Grubu veri işleme izni yok ise ilk olarak EVET yazıp 8070’e göndermeli sonra yukarıda belirtilen katılım mesajını göndermelidir.

Referans olmaktan vazgeçenlerin yapması gerekenler

Referans olan mobil hattın IPTAL TVTARIFEGRUP yazarak 5555’e göndermesi referans olmaktan çıkması için yeterli görülmektedir.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerliliği devam edecek olan bu güzel kampanyadan faydalanmak için vakit kaybetmeden başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.