Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava İnternet 2018 Kampanyası

21.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Geçtiğimiz yıl operatörler arasında yaşanan büyük rekabet şüphesiz son kullanıcıya fazlasıyla yaramıştır. Özellikle yakın zamanda devlet tarafından operatörler arasında transfer yapılabilmesinin desteklenmesiyle başlayan bu rekabet son dönemlerde firmalar tarafından bedava internet kampanyaları ile zirveye ulaşmıştır.

Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava İnternet 2018 Kampanyası

2017 yılının son günlerinde içinde bulunduğumuz yılda düzenlenen birçok kampanyanın sonlanması kullanıcıları üzmemelidir. Tüm firmalar benzer kampanyalar hatta daha geniş kapsamlı ücretsiz internet kampanyaları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Son dönemlerde çok ucuz tarifeleriyle büyük bir abone patlayışı yaşayan Türk Telekom tarafından da özellikle aylık yüksek hacimli internet paketi ihtiyacı duyan kullanıcılarını sevindiren kampanyalar 2018 yılında da devam edecektir.

Türk Telekom özellikle dar gelirli ve orta gelirli abonelerinin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılayan kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yeni bir teknoloji olan 4.5G kampanyaları, mevcut abone kampanyaları, yeni müşteri kampanyaları ve yeni hat kampanyaları ile Türk Telekom 2018 yılında da müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem ile çalışmaktadır. Türk Telekom 2018 yılbaşı hediyesi olarak ele alacağımız kampanyada farklı kriterler bulunmakta ve abonelerin hatlarına 1 GB – 10 GB arasında hediye internet paketleri yüklenmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet seçenekleri ilgili operatörün resmi internet sitesi aracılığı ile de sorunsuz bir şekilde ulaşılabilirdir. Operatör tarafından abonelerin kullanımına açılan dönüşen tarifeler de ücretsiz internet paketi kapsamında değerlendirilebilir. Operatörler tarafından bizlere ücretsiz sunulan SMS’lerin günümüzde kullanılmıyor olmasından sürekli yakınıyoruz. İşte dönüşen tarifeler sayesinde hattınızda tanımlı olan 1000 adet SMS paketi 1 GB internet paketine dönüştürülmektedir. Bütün bu kampanyaların haricinde operatörün yıllardır posta masraflarından, gereksiz kâğıt israfından kurtulmak için abonelerini e-faturaya alıştırma çabaları devam etmektedir. Bu kapsamda Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası olarak faturalarını  e-fatura olarak tercih eden abonelerine 1 GB hediye internet vermektedir.

Türk Telekom resmi internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirilecek faturasız hat TL yüklemeleri de 2018 yılında bedava 1 GB internet kazandırmaktadır. Bu kampanyada yüklemelerin banka kartı veya kredi kartı ile yapılması kesinlikle herhangi bir fark oluşturmamaktadır.

Türk Telekom Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 2018 Bedava İnternet kampanyaları yıla henüz daha yeni giriş yapılacak olması nedeniyle netleşmemiştir. Kampanyalar netleştiğinde ilgili operatörlerin sayfalarında düzenli olarak eklemeler yapılacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen bedava internet kampanyalarından edindiğimiz tecrübelerle rahatlıkla söyleyebiliriz ki hediye paketlerin yüklenebilmesi için hatların aktif olarak kullanılıyor olması gerekmektedir. Bunun haricinde ücretsiz internet paketlerinin ticari amaçlarla kullanılması yasaklanmıştır. Kampanya dâhilinde ücretsiz olarak sunulan hizmetler otomatik olarak süreleri dolduğunda sonlandırılacaktır. Yurt içerisinde geçerli olacak hediye paketlerin başka bir aboneye transfer edilmesi mümkün değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yasin soydan dedi ki:

    Hem hediye internet diyorsunuz hem tl yükleme işinden bahsediyorsunuz aveayı bırakırım böyle yaparsanız