Turkcell 3 GB Turbo Avantaj Kampanyası

09.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Sitemizin sizler için hazırlamış olduğu kampanya haberlerine Turkcell 3 GB turbo avantaj kampanyası ile devam ediyoruz.

Turkcell 3 GB Turbo Avantaj Kampanyası

Sitemizin sizler için hazırlamış olduğu kampanya haberlerine Turkcell 3 GB turbo avantaj kampanyası ile devam ediyoruz.  Kampanya adından da anlaşılacağı üzere 3 GB internet hizmetini içermekle birlikte, 750 dakika konuşma süresi ve her yöne 1000 SMS imkanını müşterilerine tanımaktadır. Bu kampanyaya dâhil olabilmek için TURBO AVANTAJ 3GB yazarak 2222 ‘ye göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu kapsamda yapmış olduğunuz başvuru için herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Mesaj ile katılım yerine dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell bayilerine giderek katılım talebinizi iletebilirsiniz.

Paket geçiş işlemleri, başvuruyu yaptığınız tarihten sonraki ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olmaktadır. Bu nedenle faturanızın kesim tarihine yakın bir zaman diliminde başvuru yapmanız durumunda beklemek zorunda kalmazsınız. Bu aşamadan sonra kampanya kapsamına alındığınıza dair bir mesaj gönderilir. Sonrasında kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Faturasız hat kullanmakta iken faturalıya geçiş yapanlar veya ilk defa faturalı hat alarak kullanmaya başlayan veya hattını Turkcell’e taşıyan müşteriler için fatura kesim tarihini bekleme gibi bir durum söz konusu olmayacağından, katılım başvurularının onaylandığı andan itibaren hizmetten yararlanmaya başlayabilirler.

Ücretlendirme konusunda merak edilen hususların başında, paketin her defasında yeninden satın alınıp alınmadığı, otomatik yenilemenin söz konusu olup olmadığıdır. Bu noktada iptal etmediğiniz sürece kampanya şartları otomatik olarak yenilenmekte ve ekstra herhangi bir işlem yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Hattınızın Turkcell’de kaldığı süreç içerisinde, diğer aydan itibaren geçerli olmak üzere başka bir tarifeye geçmenizde de herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu noktada herhangi bir cezai müeyyide söz konusu olmamaktadır.

Kampanyadan çıkmanız durumunda ya da kapsam dahilinde olmayan ülkelerde hattınız kullandığınız zamanlarda paketinizden herhangi bir düşüm söz konusu olmamaktadır. Kampanya dahilinde size verilen konuşma, mesajlaşma ve internet ayrıcalıkları sadece içerisinde bulunduğu fatura döneminde geçerli olup, bir sonraki aya devretmemektedir. Bunun yanı sıra kampanyaya dahilinde olan numara üzerinden kullanım mümkündür. Hattınızı başka hatta yönlendirmeniz durumunda diğer hat için kampanya söz konusu olmayacaktır.       Son olarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilmek için IPTAL TURBOYILLIK veya IPTAL TURBOAYLIK yazarak 2222 ye göndererek kapsamdan çıkabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.